Skocz do zawartości

The Last of Us Part II


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

@Paolo1986 czym prędzej zostaw dwójkę i graj w jedynkę. No dwójki nie "poczujesz" bez znajomości jedynki. One są tak bardzo powiązane. MUSISZ poznać i zżyć się z bohaterami jedynki. Popełniasz wielki błąd zaczynając od dwójki.

Edytowane przez creatinfreak
  • Lubię! 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, creatinfreak napisał:

@Paolo1986 czym prędzej zostaw dwójkę i graj w jedynkę. No dwójki nie "poczujesz" bez znajomości jedynki. One są tak bardzo powiązane. MUSISZ poznać i zżyć się z bohaterami jedynki. Popełniasz wielki błąd zaczynając od dwójki.

A czy powinienem też ograć dodatek Left Behind?

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Shen napisał:

Cały ten ostatni chapter jak

  Ukryj zawartość

ruszyła z farmy szukać Abby sprawiał na mnie wrazenie dodanego na siłe i pasował mi do całości jak pięść do nosa

 


To było właśnie najbardziej zajebiste w tym wszystkim, bo kiedy myślałem, że to już koniec, dostałem ciąg dalszy i to jeszcze w tak

Spoiler

odmiennej klimatycznie miejscówce


 

3 godziny temu, Paolo1986 napisał:

Przyznam, że moje odczucia co do kreacji postaci obu bohaterek wynikają z tego, że momentami czułem się, jakbym oglądał dobry film. Być może też dlatego, że nie grałem do tej pory w 1 część (pewnie prędzej czy później to nadrobie).


K#rwa, jak można zagrać w tak mocno fabularnie rozwiniętą produkcję bez znajomości podstaw i części, która dała pod to podwaliny? :ohmy:
Żeby te gry jeszcze były jakoś rozstrzelone generacyjnie, ale obydwie są na jednej konsoli, więc już w ogóle nie ma wymówki.
To nie FIFA, żeby od razu zaczynać od najnowszej.
Teraz już lipa, bo wiesz, co się wydarzyło w dwójce, wiesz kto do niej dożył itp - zabrałeś sobie masę frajdy z ogrywania jedynki tym głupim posunięciem.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

No właśnie skończyłem tą świetną gierkę choć po zakończeniu czuję pewien niedosyt co dalej się dzieje

Spoiler

z Ellie I Abby po zakończeniu głównego wątku


Historia obu głównych bohaterek się świetnie naświetla wraz z postępami w grze, o ile Ellie dla mnie oczywiście pierwszoplanowa postać to Abby też z czasem co raz lepiej się rozumie i pewne wybory nabierają innego charakteru, nawet zacząłem ją lubić.

Pomijam całkiem wątki LGBT bo mi to jakoś zupełnie obojętne, ale historia jest bardzo dobra, pokazuje drogę głównych bohaterów i podejmowane przez nich wybory.
Warstwa wizualna gry dla mnie klasa, gram na PS5 no gra wygląda świetnie, podobnie bardzo leży mi muzyka w tej i w pierwszej części to głównie gitara akustyczna - sztos.

Ale to co miażdży jaja w tej grze to gameplay. Bronie, możliwość prowadzenia walki na różne sposoby od podejścia rambo po cichą eliminację coś pięknego, fajni przeciwnicy, nowe rodzaje zarażonych, walka z ludźmi też bardzo fajny poziom trzyma pod tym kątem wszystko zagrało.

Jak zacząłem grać to jakoś nie mogłem się wkręcić w klimat, ale tylko chwilowo, po 2 godzinach chłonąłem każdą chwilę z grą, lizałem ściany, starałem się przeszukiwać każde pomieszczenie i zaglądać w każdy zakamarek. Grałem na poziomie trudnym i wydaje mi się, że można grać na wyższym. Akurat ja 90% gry po cichaczu zabijałem wrogów i dla mnie skradankowy system walki to to co gra ma najlepszego do zaoferowania.

Każda minuta poświęcona tej grze nie została zmarnowana, grało mi się doskonale i w moim odczuciu to jedna z tych gier, po których skończeniu jest pewien żal, że to już koniec. Mam nadzieję, że jeszcze powstanie kolejna część.

  • Plusik 6
  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...