Skocz do zawartości

The Last of Us Part II


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Wredny napisał:

Chyba zapominasz, jak pod koniec przyszedł do filigranowej dziewczynki, która przeżyła piekło i chciała sobie życie układać, żeby porzuciła to co ma, bo przecież zemsta, a ja kulawy jestem :reggie:
Strasznie wtedy zmalał w moich oczach :frog:

No słuchaj, przeciętny polak idzie na l4 jak katarek ma, z niesprawną nogą to tak nie za bardzo można iść walczyć z bandą degeneratów. Ani tu biec, ani jechać na koniu.

Poza tym tam chodziło też o ból Tommy'ego że Ellie wg niego zapomniała o wszystkim, nie mógł zrozumieć że ktoś próbuje normalnie ułożyć sobie życie. Jej zemsta miała być jego zemstą.

Zresztą, to pokazało jakim był też człowiekiem, to nie jest tak że postąpił nagle inaczej niż wcześniej.

 

Odnośnik do komentarza

Ellie zrobiła wszystko, co mogła i naprawdę ciężko było jej cokolwiek zarzucić, więc jak najbardziej miała prawo odpocząć, a Tommy z części pierwszej tylko by mi przytaknął.
Niestety ten z dwójki okazał się małostkowym płaczkiem, który musi się zemścić do końca, jakby jeszcze nie wystarczająco krwi przelano - uwielbiam ten wypad do SB, ale to co do niego doprowadziło (wizyta Tommy'ego i jego wyrzuty) były żenująco napisane i spowodowały tylko moją niechęć do jego kreacji w tej odsłonie.

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Wredny napisał:

Ellie zrobiła wszystko, co mogła i naprawdę ciężko było jej cokolwiek zarzucić, więc jak najbardziej miała prawo odpocząć, a Tommy z części pierwszej tylko by mi przytaknął.
Niestety ten z dwójki okazał się małostkowym płaczkiem, który musi się zemścić do końca, jakby jeszcze nie wystarczająco krwi przelano - uwielbiam ten wypad do SB, ale to co do niego doprowadziło (wizyta Tommy'ego i jego wyrzuty) były żenująco napisane i spowodowały tylko moją niechęć do jego kreacji w tej odsłonie.

 

Ty chyba nie rozumiesz że Tommy z pierwszej części to nie był Tommy który stracił brata w części drugiej. Ludzie mają tak że ich zachowanie się zmienia pod wpływem różnych sytuacji, sytuacje ekstremalne powodują ekstremalne skutki. Cała druga część jest pokazem zmian zachowań bohaterów pod wpływem silnych doznań.

30 filmów robią rocznie w hollywood o zemście, ale nagle Tommy, postać z gierki, powinien zachowywać się normalnie. Pomijam fakt ze dostał kulkę w łeb, i po prostu mogło mu się dodatkowo posypać w czaszce.

Edytowane przez Rtooj
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

 

kompozytor wygadał się w wywiadzie że będzie nowa edycja TLOU2 z większą ilością utworów do zagrania na gitarze. Nie jest to jakaś niespodzianka, bo chyba wszyscy spodziewali się remastera na PS5 i wersji na PC, ale powiedzmy że to pierwsze prawie oficjalne źródło że nowa edycja powstaje

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...