Skocz do zawartości

Właśnie zacząłem...


Rekomendowane odpowiedzi

8 minutes ago, SnoD said:

Pewnie mu chodzi o odpadające tynki.

 

Przecież tam nie odpadały tynki tylko był taki efekt strzelania jakby odpadały. Fizycznie otoczenie się nie zmieniało. To już w Uncharted było tego więcej, bo niektóre murki się rozpadały lol

 

A Gearsy 5 miazga. Też przechodziłem na Series X pierwszy raz

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Homelander napisał:

 

Przecież tam nie odpadały tynki tylko był taki efekt strzelania jakby odpadały. Fizycznie otoczenie się nie zmieniało. To już w Uncharted było tego więcej, bo niektóre murki się rozpadały lol

 

A Gearsy 5 miazga. Też przechodziłem na Series X pierwszy raz

 

Godzinę temu, Mejm napisał:

Efekty zniszczen na UE3, wat?

 

Graliście w ogóle czy tak pierdolicie dla pierdolenia?

 

Były elementy które się niszczyły, tynki odpadały i miejsce po walce wyglądało jakby ekipa do kucia tynków wpadła. Było o wiele więcej elementów otoczenia które się niszczyło jak krzesła, pudła, ławki, pomniki. To tworzyło świetny efekt pola walki, jak się strzela i wszystko się sypie. Gry na PS4 i One był przy tym tekturowe. Dużo śmieci się przesuwało pod nogami a na One tektura otoczenie zarówno w 4 jak i 5. 

 

Ogólnie ten temat dobrze wyjaśnia ten filmik punkt po punkcie z różnicami na gorsze:

 

 

 

Kurde jak teraz oglądam to mi się złote czasy X360 przypomniały, ale te gry były ładne. Później za namową forum gameonly przesiadłem się na PS3 i kurwa jak tam multiplatformy wyglądały i chodziły xD i nie było mnie stać na powrót do X360 przez dłuższy czas xd dopiero na studiach kupiłem drugi raz. Peak branży kiedy konsole były technologicznymi potworami. 

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Ukukuki napisał:

Graliście w ogóle czy tak pierdolicie dla pierdolenia?

 

Były elementy które się niszczyły, tynki odpadały i miejsce po walce wyglądało jakby ekipa do kucia tynków wpadła.

Graliscie. Zapamietalem to tak jak na tym filmiku. Typ ostrzeliwuje murek i filar z tylu i jedynie co widac to czarne plamy po pociskach... Moze w ktoryms etapie tak bylo, nie wiem nie wrylo sie w pamiec. Wersalki czy krzesla faktycznie sie rozpadaly. Jeszcze pytanie Grega czy gral w girsy xD

 

 

  • This 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Mejm napisał:

Graliscie. Zapamietalem to tak jak na tym filmiku. Typ ostrzeliwuje murek i filar z tylu i jedynie co widac to czarne plamy po pociskach... Moze w ktoryms etapie tak bylo, nie wiem nie wrylo sie w pamiec. Wersalki czy krzesla faktycznie sie rozpadaly. Jeszcze pytanie Grega czy gral w girsy xD

 

 

 

Zobacz sobie ten filmik który wrzuciłem, jest krótki i masz sporo różnic w tym te w fizyce. Sam murek jest w 3:10. 

Odnośnik do komentarza

Za czasów X360 nie cierpiałem girsów. Kiczowate, przerysowane pudziany dla typowych amerykańskich nastolatków. Po zakupie xboxa w zeszłym roku i rozczarowaniu Starfieldem postanowiłem ograć 4 i 5 część i się zakochałem. Czwórka do połowy jest średnia przez te walki z robotami i fragmenty ala tower defence ale piątka jest cudowna. A do tego to jedna z najładniejszych gier jakie widziałem. A grałem na ziemniaku. Nie mogę się doczekać szóstki.

Odnośnik do komentarza

18f27a8fd8a52-screenshotUrl.thumb.jpg.d517376e8dc04e2d50fc87989271c620.jpg

 

Fallout4, niech mnie cholera co to za diabelska gra z chujowym story ale genialną eksoloracją. Znowu odpaliłem, tym razem na PS5 po update. Update, który w zasadzie jest dobry choć wymaga poprawek bo niektóre dialogi w grze pierniczą się bez powodu. Trofiki nie przenoszą się z wersji na PS4 (jak np w przypadku Ghost of Tsushima) więc jak się chce mieć platynę - trzeba grać od nowa haha. Calaka raczej wbiję ale kiedyś tam, w nieokreślonej przyszłości bez pośpiechu bo nie mam wielkiej presji. Przygodę znam, wszystko pamiętam co gdzie jest zatem mam zamiar pobawić się eksploracją i grać nieco innym buildem niż na pastgenie (stealth assassyn morderca kameleon zamiast snajpera - comandosa a'la Rambo). Oczywiście cisnę najmocniej teraz w SR i Grounded ale i na pustkowia znajdę chwilkę bo serial i gry z serii mają teraz swoje pięć minut.

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

MGS: The Twin Snakes

 

spacer.png

 

Lecim dalej z giga maratonem staroci (blisko 50 tytułów do odświeżenia!) i po ograniu Silentów, Residentów, Onimush, Max Payne'ów oraz Bully tym razem padło na MGS1,2,3. Miałem pyknąć w klasyczną psx'ową wersję, ale ogarnąłem, że nigdy nie grałem w remake z GCN'a, toteż nadrabiam. Gra się cudnie, zwłaszcza że mało z tego hiciora pamiętam, na hardziku trochę ginę, ale to bardziej przez sterowanie. Ogólnie bardzo miło ponownie wskoczyć do tego świata, ale z lepszą grafą. 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition [PS5]

Naszła mnie ochota na jakiś fantasy RPG, bieganie po lasach, bicie potworów mieczem i takie klimaty. Już byłem zdecydowany pobrać Wiedźmina 3 ale przecież to nie jest RPG :dafuq: wszedłem w PS+ Extra i moją uwagę przykuło The Outer Worlds no ale to nie ten klimat. Padło na Skyrima, którego w okolicach premiery ogrywałem jak szalony na PC, wagarowałem, mało spałem, słuchałem OST z gry. No wtenczas można śmiało powiedzieć, że mnie pojebało od tej gry. Nawet wgrywałem mody, te poprawiające bumelanctwo i niezdolności bethesdy ale też takie dodające nowe przedmioty byle mój C2Q i GF9600 GT wytrzymał (nie było najgorzej ^^)

:banderas: lubię wracać tam gdzie byłem, ależ to jest miłe uczucie gdy niby ten początek pamiętam ale przykładowo miałem w głowie źle umieszczone lokacje tj. myślałem, że Wysoki Hrottgar jest bliżej Rzecznej Puszczy i kompletnie zapomniałem, że to trzeba dymać na wschód, obejść górę i dalej dymać. Grafika i 60 klatek na PS5 robią robotę. Zrezygnowałem z trofeów na rzecz modów i wgrałem sobie od początku kilka na bardziej naturalną pogodę, community patch, bardziej różnorodny wygląd podziemi.
Ależ bym chciał być znowu nastolatkiem żeby tak od rana do nocy tłuc, nie iść do szkoły i nie ponosić żadnych konsekwencji swojej szajby
sky1.thumb.jpg.8bc52303738bfce41532235d9e8498f7.jpg


sky2.thumb.jpg.336cec27e20efd9bf3f1cd4783d9b8e5.jpg

  • Plusik 1
  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...