Skocz do zawartości

Właśnie zacząłem...


Rekomendowane odpowiedzi

Mi się najbardziej podobał w tej grze jednak klimat i takie drobne smaczki, ktorę czynią tą grę giereczke mojego życia.

Peany nt. fizyki to do dzisiaj piszą jeśli chodzi o silnik source, ale mi najbardziej wbijo się w pamięć ten dziwny dzwięk gdy zabijesz kombinat. Feelsy za kazdym razem, do tego na otwartej przestrzeni dochodzi efekt echo :banderas:

 

 

Ostatnio nawet sie złapałem jak byłem u siebie w garażu i gdy chodziłem po nim pierwszy raz usłyszałem taki sam dzwięki jaki był w HL1 gdy chodzi się po korytarzach i jest takie specyficzne echo. Myślałem, że to echo było przesadzone do czasu gdy nie usłyszałem tego dzwieku ponownie na żywo po 20stu latach. Ci ludzie z Valve jeśli chodzi o inżynierie dźwięku w grach to wyprzedzili swoje czasy.

 

 

Edytowane przez oFi
Odnośnik do komentarza

Jak pisałem wcześniej. Doskonale rozumiem przełomowość tego tytułu. I wierzę, że można mieć do niego sentyment. Ba, niektóre elementy są imponujące nawet dziś po 20 latach od premiery. Ja jednak sentymentu nie mam, więc z całym szacunkiem do tego tytułu, odpuszczam po kilku godzinach grania

Odnośnik do komentarza

No świetny RTS, miło wspominam zagrywanie się w to cudo. To była jedna z pierwszych gierek którą ogrywałem w 2018 roku po złożeniu komputera. 

 

Ja właśnie zaczynam Psychonauts 2, miałem ochotę na platformówkę ale po 2h szczerze mówiąc wiele tutaj platformowania nie ma. Strasznie przegadana gra a ja mam bardzo wywalone na takie rzeczy w platformówkach :/ 

Odnośnik do komentarza

Po latach odpaliłem jedną z moich gier „życia” :leo::lapka: na oleeziku bożym:banderas:


Ja wiem, że krótka, że korytarz, że brak craftingu ;) i levelowania ;), że kończy się w najlepszym momencie, ale jakby podbić rozdzielczość, dodać dobry HDR to byłby jeden z ładniejszych tytułów nadal. Do tego ten klimat, plastyka, muzyka i voice acting. No jestem fanem :) Dla mnie bezapelacyjnie najmocniejsze 6-7/10 w historii gameningu!


 

Spoiler

THE ORDER 1886

IMG_1354.thumb.jpeg.13bdb7bf1543cab21b2ed6c62d7f3d39.jpeg

 

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...