Skocz do zawartości

Właśnie zacząłem...


Rekomendowane odpowiedzi

SpiderMan 2 - poki bujam sie po miescie i nie robie misji jest ok, ale poczatkowe z nich nie napawaja mnie optymizmem. Spotkanie w domu? Pierdololo o jebololo i jazda na rowerze z Harrym? Cos nie halo panowie i panie. Poza tym te bzdury, ktore wygaduja NPCe w tle strasznie mnie wkurwiaja. Jedynka miala przezajebisty zarys i koncepcja zostala wyegzekwowana po mistrzowsku. No uwielbiam SM1. Tutaj juz czuje to przeslodzone gadanie z SM MM. Oby klimat miasta wystarczyl. 

Odnośnik do komentarza

Avatar: Frontiers of Pandora (PS5)

Niedawno zaliczyłem sesję 2 filmowych części Avatara i w końcu przyszła kolej na ogranie tego świeżego tytułu ze stajni Ubisoftu.

Po pierwszej godzinie jestem zauroczony światem, który zobaczyłem:fsg:Nastawiam się na dużo eksploracji oraz skradania podczas misji. Mam nadzieję, że i fabuła też mnie nie zawiedzie:good2:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Kupiłem Gamepassa, myślałem, że to mnie zmotywuje do grania, ale tak średnio wychodzi :( W każdym razie zacząłem w chmurze Gears of War 2, ale nadal jakoś ta seria mnie nie wciąga. Teraz na tapecie Starfield - mam już około 20 godzin na rozkładzie, ale im dalej w las, tym bardziej mnie ta gra nudzi i widzę coraz więcej bolączek. A na początku byłem mocno podjarany! 

Odnośnik do komentarza

Donkey Kong Country: Tropical Freeze

Co za gierka. Ledwo pierwszy level przeszedłem i już się zakochałem. Grafika, śliczne tła, genialna muzyka i to poruszanie się małpą. Ledwo co skończyłem New Super Mario Bros U Deluxe i myślałem że branie się od razu za kolejną platformówką to zły pomysł, ale nie ma tu nudy nawet przez chwilę. Gra wciąga jak bagno od pierwszego momentu. Nintendo przywraca wiarę w granie. :)

Odnośnik do komentarza
W dniu 1.03.2024 o 06:27, Paolo1986 napisał:

Avatar: Frontiers of Pandora (PS5)

Niedawno zaliczyłem sesję 2 filmowych części Avatara i w końcu przyszła kolej na ogranie tego świeżego tytułu ze stajni Ubisoftu.

Po pierwszej godzinie jestem zauroczony światem, który zobaczyłem:fsg:Nastawiam się na dużo eksploracji oraz skradania podczas misji. Mam nadzieję, że i fabuła też mnie nie zawiedzie:good2:

Jak latasz na ptaszorze i załączysz tryb foto to zrób zbliżenie na oko wierzchowca, rób zmianę pory dnia i zobaczysz, że źrenice zmieniają swoją szerokość. Ziomek pokazywała jak grał to takich smaczków jest więcej.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, tlas napisał:

Rozciągasz gry do 16:10? Okropnie to wygląda.

Czasem tak, czasem nie. Tutaj midnight suns natywnie ma 16:10, dwie pozostałe są rozciągnięte. W DmC okropnie to wygląda ale są tytuły co spoko wg mnie to się prezentuje

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 2.03.2024 o 20:46, Paolo1986 napisał:

Wiem, że w to grałeś, ale daj szansę mi samemu ocenić;)

 

Fabuła gier ubisoftu od lat robiona w ich autorikich A.I. generatorze. 

 

Wrzuciłem nawet w bemben chatuGBT jak zrobic grę o Avatarze:

 

 

Create a story for video game based on avatar movie:

 

Cytat

 

Title: "Avatar: Echoes of Pandora"

Synopsis:
In the wake of the events that unfolded on Pandora, a new chapter in the mystical moon's history unfolds. Years after Jake Sully and Neytiri's efforts to bridge the gap between the human and Na'vi civilizations, a new threat emerges. A clandestine human corporation, seeking to exploit Pandora's resources once more, launches a covert operation to seize control of the sacred Tree of Souls.

The player steps into the shoes of Alex Harper, a skilled human operative with a mysterious past. Assigned to infiltrate the corporation's ranks, Alex is equipped with a state-of-the-art avatar body that allows seamless integration with the Na'vi. As Alex navigates the lush and vibrant landscapes of Pandora, they must forge alliances with the Na'vi clans and uncover the corporation's dark plans.

Gameplay:
1. **Avatar Integration:**
   - Players can seamlessly switch between their human and Na'vi avatars, each with unique abilities and perspectives.
   - Human form excels in technology and weapons, while Na'vi form is more attuned to Pandora's natural environment and has enhanced agility.

2. **Open-World Exploration:**
   - Explore the diverse regions of Pandora, from the bioluminescent jungles to the floating Hallelujah Mountains, encountering various wildlife and challenges.

3. **Alliance Building:**
   - Forge alliances with different Na'vi clans, each with its own unique culture, traditions, and strengths. Gain their trust to unlock new abilities and support in the battle against the corporation.

4. **Mission Variety:**
   - Engage in stealth missions to sabotage the corporation's plans, epic battles against mechanized forces, and diplomatic negotiations with the Na'vi to unite against the common enemy.

5. **Customization:**
   - Upgrade and customize both human and Na'vi avatars with advanced technology and unique Na'vi enhancements. Tailor your playstyle to your preferences.

6. **Story Choices:**
   - Make crucial decisions that impact the storyline, affecting relationships with both humans and Na'vi. Choose between diplomacy and warfare, and witness the consequences of your choices.

7. **Multiplayer Co-op:**
   - Join forces with friends in a cooperative multiplayer mode, allowing players to form a team of diverse avatars to tackle challenging missions together.

8. **Epic Boss Battles:**
   - Face off against powerful corporation commanders, piloting advanced mechs and utilizing cutting-edge technology. Use strategy and coordination to bring down these formidable foes.

As Alex Harper, players will navigate the complexities of Pandora's dual existence, striving to protect the delicate balance between nature and technology. "Avatar: Echoes of Pandora" is an immersive adventure that explores themes of unity, conservation, and the enduring connection between humanity and the natural world.

 

 

Odnośnik do komentarza

Dark Souls Remastered


Ależ to jest fantastyczna gra. Trudna, skomplikowana, niewiele tłumaczy, piekielnie grywalna i wciągająca. Uczucie satysfakcji przejścia jakiegoś bossa, który wcześniej lał nas w pięć sekund, jest nie do opisania. Do tej gry nie lubiłem souls-likeów. Dam przykłąd Jedi: Fallen Order. Tam na Do dzisiaj uważam, że soulsowa budowa gry w ogóle nie pasuje do tego świata i cała gra przez to jest średniakiem. Wcześniej nie grałem w żadną grę bezpośrednio od From Software, ale teraz rozumiem czemu są one takie ikoniczne dla całej branży i tyle osób jest nimi zafascynowane. Na ten moment to jest praktycznie 10-/10. Są czasami jakieś błędy czy glitche. Raz zostałem nawet zabity włócznią, która przeszła przez ścianę, ale nie jest to nagminne. Jak ktoś nie grał to zdecydowanie polecam. Jeszcze dam taką radę, że nie ma sensu przejmować się porażkami i komentarzami ludzi w internecie. Według nich jest ona prosta, każdego przeciwnika można pokonać na 1 levelu, pięścią i jest to banalne. Tylko nikt nie powie, że ma ogranych 20 soulslikeów i takie rzeczy to robi na 15 przejściu konkretnej części. Jest ciężko, będzie sporo ekranów śmierci, ale warto. 

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Ludwes napisał:

Do Anor Londo włącznie jest to niesamowita gra, później czar trochę pryska. 

 

A co się dzieje po Anor Londo? W sensie możesz opisać, tylko bym prosił bezspoilerowo. Gorsi bossowie, słabe lokacje, coś w tym stylu?

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, KJL napisał:

 

A co się dzieje po Anor Londo? W sensie możesz opisać, tylko bym prosił bezspoilerowo. Gorsi bossowie, słabe lokacje, coś w tym stylu?

 

Tak, w zasadzie tak, ale to może dlatego, że kilka początkowych lokacji robi tak duże wrażenie.

 

W ogóle Dark Souls to jest chyba  jedyna gra, której niektórzy przeciwnicy, a konkretnie (jedna z pierwszych lokacji, ale nie klikaj w spoiler KJL) 

 

Spoiler

bazyliszki

 

wywołały u mnie autentyczny wstręt. Ahh, te pierwsze lokacje to coś pięknego.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Starcraft 2.

 

Dwójeczka wyszła jak już PC nie miałem, więc nie byłem w stanie ograć. Anyway, co za GRA! Jest tak ze 3 klasy lepsza od Warcrafta 3. Imponująca graficznie, dynamiczna, zróżnicowana. Wiedziałem, że Starcraft 2 jest dobry, ale to co dostałem zdecydowanie przerosło moje oczekiwania. Niesamowity tytuł, gorąco polecam

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zacząłem wczoraj sobie HAZE i....jest lepiej niż myślałem. Serio.

 

Pierwsze co uderza to całkiem ciekawy pomysł z kombinezonem a raczej 'nektarem' który daje nam troszkę nadludzkie możliwości. Natomiast przy przedawkowaniu nie jesteśmy w stanie (zarówno my jak i towarzysze) ogarnąć kto jest sojusznikiem a kto wrogiem. Nie widziałem tego w innych grach a jest to całkiem ciekawy motyw. No ale potem okazuje się że w tej grze się bardzo przyjemnie strzela. Poruszanie sie jest płynne, celowanie też, przeciwnicy nie są gąbkami na pociski i padają dosyć szybko, nawet bardziej opancerzeni. Są zarówno sekcje chodzone jak i w pojazdach a więc jest całkiem różnorodnie. Misje są wiadomo liniowe (nic nowego w tamtych czasach, teraz mi tego strasznie brakuje), lokacje są w porządku (dżungla, statek, plaża, jakieś zabudowania, fabryki, tunele - troszkę skojarzenia z Crysisem). Mamy zawsze jakiś sojuszników do pomocy którzy faktycznie coś robią i nie są bezużyteczni. Historia niestety bardzo szybko okazała się szajsem ale brałem to pod uwagę, w końcu to strzelanka. Gram na normalu, dla mnie idealnie wyważony poziom trudności, ani za trudno, ani za łatwo (dosyć szybko się ginie jak pozwoli się przeciwnikom podejść za blisko). Graficznie wiadomo że bez sensu oceniać bo gra ma 16 lat i była w zasadzie jednym z pierwszych exów na PS3 ale nie odrzuca mnie strona graficzna ani trochę ale gdy jest dużo wybuchów to spadki do jakiś 15 fps są zauważalne. 

 

Jak tak będzie do samego końca (jestem w połowie gry) to nic tylko się cieszyć. A już na ten moment z grą bawię się lepiej niż z połową gier z serii HALO. Za 10zł złoty interes. 

Edytowane przez suteq
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...