Skocz do zawartości

Właśnie zacząłem...


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 14.04.2024 o 10:43, Pupcio napisał:

Zacząłem sobie Pumpkin Jacka. Jednak nie wytrzymałem do halloween

Ograłem kilka lat temu, prawilnie w Halloween i bawiłem się doskonale. Drewno z dynią zamiast głowy, ale grało się przyjemnie, a styl graficzny i projekt świata oraz bardzo klimatyczna muzyczka umilały czas spędzony z grą. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 13.04.2024 o 10:44, dominalien napisał:

No właśnie, o co chodzi z Andromedą? Trochę grałem i jakieś to bezduszne i bez polotu wszystko, ale teraz już nie wiem, czy rzeczywiście tak jest, czy moja opinia jest skażona krytyką z internetu. W każdym razie na Deczku działa wyśmienicie, może @Homelander ogra i opowie.

 

No marna to gra i tyle. Każdy element, może poza graficzką (ale to też tylko czysto technicznie, bo od strony artystycznej to podjazdu nie ma), jest słabszy niż w trylogii.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dying Light 2 (PS5)

Na razie odstawiam uwielbianą i dawno skończoną przeze ze mnie 1 część (choć wciąż jeszcze The Following przede mną), bo chcę sprawdzić sequel :) Pograłem póki co nieco ponad godzinkę i podoba mi się. Dotarłem do pierwszej miejscówki

Spoiler

Gdzie chcieli mnie powiesić:notlikethis:ale jak zwykle znalazł się ktoś, kto chce bohaterowi pomoć:D

 

Odnośnik do komentarza

Ostatnio pisałem że chciałem odgrzebać coś na PS3

Szybkie podłączenie konsoli w celu sprawdzenia czy w ogóle działa skończyło się 2 h sesja z właśnie  metal gear solid 4, które kilka osób na forum  mi proponowało(ograne na premierę więc mało pamiętam) 

W drodze do paczkomatu leci Castlevania : LOS i L.A noire, którego nie posiadam na ps5 a na PS3 to teraz tanioszka

Rozważam później ponowne ogranie Arkham asylum i Arkham city, gdyż wersję remasterowane mnie nie interesują . Nie wyglądają tak jakbym chciał więc wolę te z ps3. 

Wracam do Snejka. Ustawiłem go za ściana odpaliłem muzę z iPada, więc się nie nudzi 

:asax:

 

IMG_20240419_120714.jpg

Edytowane przez Plackus
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Zacząłem sobie z kumplem Resident Evil 6 w coopie (moje 3 podejście do tej gry). Na początku pomyślałem że w sumie nie jest źle jak się gra w coopie ale szybko wyszło że ta gra ma tyle irytujących rzeczy. Odbieranie dosyć często kontroli nad bohaterem oraz kamerą, durne QTE które czasem się nie aktywuje, klawiszologia na klawiaturze (kręcenie okręgów za pomocą WSAD xD), fatalne zarządzanie ekwipunkiem, zombiaki co chwilę skaczące na bohaterów gdzie trzeba się uwolnić z ich uchwytu. Kończymy kampanię Leona i generalnie gdyby nie to że gram w coopie to dałbym sobie spokój. Jakbym grał na premierę i nie wiedział że Capcom wstanie z kolan to życzyłbym im bankructwa za tę abominację. 

 

A dodatkowo zacząłem sobie ponownie Doom: Eternal z zamiarem przejścia go na normalu i być może nawet wyzbierania wszystkich znajdziek (na razie bez poradników idzie całkiem dobrze). To dalej nie jest mój Doom i zdecydowanie wolę starą formułę ale teraz grając na PC widzę ile traciłem grając na konsoli, zwłaszcza kiedy to przechodziłem na PS4 to już byłem mocno odzwyczajony od grania w FPS na padzie. 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, suteq napisał:

Zacząłem sobie z kumplem Resident Evil 6 w coopie (moje 3 podejście do tej gry). Na początku pomyślałem że w sumie nie jest źle jak się gra w coopie ale szybko wyszło że ta gra ma tyle irytujących rzeczy. Odbieranie dosyć często kontroli nad bohaterem oraz kamerą, durne QTE które czasem się nie aktywuje, klawiszologia na klawiaturze (kręcenie okręgów za pomocą WSAD xD), fatalne zarządzanie ekwipunkiem, zombiaki co chwilę skaczące na bohaterów gdzie trzeba się uwolnić z ich uchwytu. Kończymy kampanię Leona i generalnie gdyby nie to że gram w coopie to dałbym sobie spokój. Jakbym grał na premierę i nie wiedział że Capcom wstanie z kolan to życzyłbym im bankructwa za tę abominację. 

 

A dodatkowo zacząłem sobie ponownie Doom: Eternal z zamiarem przejścia go na normalu i być może nawet wyzbierania wszystkich znajdziek (na razie bez poradników idzie całkiem dobrze). To dalej nie jest mój Doom i zdecydowanie wolę starą formułę ale teraz grając na PC widzę ile traciłem grając na konsoli, zwłaszcza kiedy to przechodziłem na PS4 to już byłem mocno odzwyczajony od grania w FPS na padzie. 

Kampania Leona najgorsza jbc bo udaje że jest residentem. Kolejne kampanie to już akcja na pełnej i jakoś lepiej się w to gra. Dalej okropna chujnia i jedna z najgorszych gier jakie grałem w życiu ale jest lepiej. Tak zwana chujnia ale dobrze

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Muszę przejść ponownie AC7, bo mam wrażenie, że trochę surowo ją oceniłem po pierwszym przejściu. Bo to była świetna gra, ale jako Ace Combat to tak średnio w moich oczach wypadła, na tle niektórych poprzednich odsłon. A ja głównie przez pryzmat poprzedników ją oceniłem. Przeszedłem kampanię raz i odstawiłem.

 

Obecnie mam rozpoczęte Ace Combat Assault Horizon Legacy na 3DS, czyli właściwie remake AC2. Miałem na początku roku fazę na Ace Combaty, ale przez sprawy życiowe zrobiłem przerwę. Trzeba wrócić, bo trochę odsłon jeszcze zostało do ukończenia.

 

 

Tymczasem w weekend zacząłem SD Gundam Battle Alliance. Miałem chwilową ochotę na prostą młóckę, w oczekiwaniu na Gundam Breaker 4, to wziąłem, głupi. No nie polecam nikomu, kto nie jest fanem Gundamów. Proste to, monotonne, z ogromnym grindem. Ogólnie byłoby spoko, gdyby nie to ostatnie. Można odnieść wrażenie, że gra miała być jakimś F2P, a nie tytułem za pełną cenę. Grywalnych mechów jest mnóstwo, ale każdemu z osobna trzeba ulepszać statystyki, żeby w ogóle dało się nim grać, a z kasą krucho. Całe buildy trzeba robić tylko pod grind kasy, co zabija niepotrzebnie frajdę z zabawy. Przynajmniej muzyczka zła nie jest, w tym aranżacje niektórych motywów z anime.

Odnośnik do komentarza

Po raz pierwszy ogrywam Gearsy 5 w wersji na XSX i nie przesadzam, ex aequo najpiękniejsza grafika jaką widziałem w życiu. :| To nie prowo.


Chore jest to ile wyciągnięto z UE4, nie wiem czy jestem gotowy na pełne przejście na UE5.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...