Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, xMAFIA_PLxMICHAL napisał:

orietnuje sie ktos czy bedzie account sharing na ps5 ? w sensie dzielnie konta na 2 konsole ?

Wątpię aby usunęli dzielenie kont na dwie konsole. Działają tak już od czasów PS3/PSVita i nic się nie zapowiada, żeby miało być inaczej.

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, PiPoLiNiO napisał:

Dostałem mail od X-kom:

Dzień dobry

dziękujemy za złożenie zamówienia. Uprzejmie informujemy, iż premiera przewidywana jest na 19.11.2020 r. Nie możemy jednak zagwarantować terminu realizacji zamówienia w tym terminie ze względu na wysokie zapotrzebowanie na wybrany produkt, a termin realizacji zamówienia może się wydłużyć. Prosimy o zrozumienie.

W razie dodatkowych pytań pozostajemy do dyspozycji.

Pozdrawiam

TAKŻE (pipi)AĆ SONY MACZETAMI
 

Ja zamawiał w ME krótko po wystartowaniu preo juz   na boku widniało ,że możliwa będzie obsuwa  mimo to opłaciłem z góry liczac się z tym.Nie ma co się srać proponuje czekać cierpiwie a potem ewentualnie jak kto chce może (pipi)ay maczeto.

Odnośnik do komentarza

Ok panowie, szukam i szukam i nie mogę tego wyszukać :)  A może jeszcze nigdzie tego nie podali i dlatego nie mogę znaleźć :) 

Dwa takie pytanka mam:

 1. Wszystkie gry które kupiłem na ps4 CYFROWO - czy mogę je pobrać (w ps store na ps5) i odpalić na ps5 ??? 

2.  Kupuję ps5, mam ps plus wykupione - czy mogę zagrać w gry które dawali do plusa na ps4 na nowej konsoli (PS5) ???

 

Jeśli na te pytania jest 2x NIE to ja ps5 nie kupuję przez najbliższe 2-3 lata :( Kupka wstydu na ps4 jest duża :) 

Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, C1REX napisał:

Daj znać gdzie kupić oryginalną baterię do ds4. 

 

W padzie do V1 miałem problem z baterią bo max 8h, zamawiałem z allegro i trzymała później ok 12h. Nie była oryginalna tylko zamiennik jakiś ale trzymała dużo lepiej.

Da się lub dało się, nie wiem jak teraz

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, MYSZa7 napisał:

@leon83 99% gier z PS4 odpalisz, nie wiadomo tylko jak z sejwami, jeśli chciałbyś przenieść z PS4 na PS5.

Jeśli chodzi o granie przez kompatybilność wsteczną czyli odpalenie gry z PS4 na PS5 to sejwy mają działać. Jeśli ta sama gra jest w wersji na PS5 to już niekoniecznie gra będzie wykrywała save. Trudno powiedzieć na ten moment czy zależy to od SONY czy developera, bo pamiętam, że przecież w grach PS3/PSVITA był cross-save.

Odnośnik do komentarza

Te 99% gier z ps4 nie zostało chyba jeszcze na bank potwierdzone. 
Ja słyszałem 99% przetestowanych gier, co może oznaczać dowolną liczbę. Być może to jest 4000 przetestowanych gier lub 100.
Nie wiadomo też, jak to ma działać. 1:1, czy z ulepszeniami. Płatne, czy darmowe. 

Nie wiem dlaczego Sony nic nie chce potwierdzić.

Odnośnik do komentarza

Przy okazji kilka nowości związnych ze sklepem, wsteczną kompatybilnością, dzieleniem kont i chatem. :P

 

Cytat

-Backwards Compatibility:

  • "playing PS4 games on PS5, some functionalities available on PS4 may not be available. See www.playstation.com/ps5-backwards-compatibility for more details." (dead link, currently)

  • "This PS4 game isn't supported with your PS5's current system software. We're continuing to make more PS4 games playable on PS5. Update your PS5, and then try playing the game"

  • "This PS4 game isn't supported with your PS5's current system software. We're continuing to make more PS4 games playable on PS5. Update your PS5, and then try playing the game."

  • "PS5 boost mode enabled"

 

Cytat

-Console sharing

  • "If the "Console Sharing and Offline Play" setting is enabled for your PS5, players aged 18+ who aren’t PS Now subscribers will be able to play PS Now games from the game’s shortcut icon (displayed on the PS5 home screen) as well as in the PS Now app."

 

Cytat

-Cross-Gen party chat:

  • "Message and voice chat with friends across PS4, PS5 and PlayStation App."

Unclear whether this is system-level or only certain games. I would assume system level.

 

-Cloud saves, remote game downloads (obvious, but confirmed):

  • PlayStation Plus cloud saves can be transferred manually to PS Now, and vice versa, using the Saved Data Management functionality on PS5.

  • "msgid_download_ps5": "Download to PS5"

 

Cytat
  • Wishlists on PS5

  • Parties can include up to 100 people

  • Share video clips, albums, artists, playlists, tracks on PS5

  • You can start something called a "Takedown"

  • Change party names and images

  • PlayStation Store will show which games are on PS+, PS Now and the PS+ Collection

 

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.