Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

be48292d23b5d.jpg

Ciekawe który wydawca się zgodzi żeby wersje płytową z PS4 zupgrejdować do wersji cyfrowej na PS5? No chyba że za hajs ale wtedy to nie ma sensu. Chociaż po takim upgrejdzie będzie się można w sumie pozbyć pudełka i taki upgrade może w sumie wyjść za free

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Będziesz potrzebował płyty aby odpalić taki tytuł, co jest chyba logiczne.

 

Cytat

1 Upgrade may be offered at no additional cost or for a fee and may be available for a limited time. If players have a PS4™ game on Blu-ray™ Disc, they will need to insert the PS4 game disc to see the upgrade path, download the PS5 version and keep the PS4™ game disc inserted each time they play the PS5™ version of the game. To upgrade eligible PS4 disc titles to digital PS5 versions, players need a PS5™ console with a disc drive.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No to przez to masz tam przypis z wyjaśnieniem, jak ktoś nie będzie pewien co to oznacza.

Ja się nauczyłem nie brać dosłownie sloganów, bo one często mają jakieś babole, ale po sieci* widzę, ze masa osób ma z tym problemy.

 

*np. byle jaki patch/hotfix do BL3 powoduje, że odechciewa się czytać komentarzy z tym związanych.

Odnośnik do komentarza

W tej generacji jest sens brania zarówno ps5 jak i xsx. Ps5 do ogrywania exsow, a xbox jak już wyjdą te exsy , wiec zarówno jeden katalog gier jak i drugi do ogrania, aby być na bieżąco. W poprzedniej generacji na xbox nie było praktycznie tylu exsow, co możliwe w tej generacji się zmieni
Teraz wziąłem ps5 bo mam dużo rozgrzebanych gier z PS4 ogram je, jak i gry które będą wychodzić na ps5, a xbox chce wziąć za za jakiś czas.

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, madhunt3r napisał:

W tej generacji jest sens brania zarówno ps5 jak i xsx. Ps5 do ogrywania exsow, a xbox jak już wyjdą te exsy , wiec zarówno jeden katalog gier jak i drugi do ogrania, aby być na bieżąco. W poprzedniej generacji na xbox nie było praktycznie tylu exsow, co możliwe w tej generacji się zmieni emoji846.png
Teraz wziąłem ps5 bo mam dużo rozgrzebanych gier z PS4 ogram je, jak i gry które będą wychodzić na ps5, a xbox chce wziąć za za jakiś czas.

Ja robię na odwrót. Pogoniłem PS4, na którym ograłem wszystko, co chciałem. Xbox Series X już zamówiony i wjeżdża z cebulowym abonamentem za grosze, a zaoszczędzona z tego tytułu kasa pójdzie na PS5 za jakiś rok, a może i dwa jak będzie w ogóle sens kupować tą konsolę.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Hal Emmerich napisał:

Gra oferuje dwa tryby - jeden skupia się na jak najwyższej jakości wizualnej (4k w 30 fpsach), drugi na pierwszym planie stawia framerate (1440p 60 fps).

Gdyby tylko od tego zależało czy gra będzie dobra. Dobrze, że dają wybór, ale jak gra będzie słaba to 4k i 120 klatek nic nie da. 

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Nie, wolałbym zapas moc w konsoli na 4k60fps z ładną graficzką a nie wybieranie już w pierwszy dzień premiery(no, ale ja bym wolał 2 wersje konsol w dzień premiery, jedna za pińcset euro a druga za powiedzmy 750 dla maniaków).

 

Marudze... Jakby nie było to pewnie i tak ta grafa w 60fps zrobi wrażenie zwłaszcza po przesiadce z ps4 amator

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...