Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, KOŁD napisał:

Smutne jest to ile pobocznych pierdół trzeba wcisnąć żeby nadrobić błędy przy projektowaniu , ale na szczęście sony i tak wszystko for the 'payers' się sprzeda

Wiesz, do pada na xboxie też pobocznie musisz kupić ładowarkę z akumulatorkami, albo zapierdalać na stacje jak ci baterii braknie, albo grac na kablu jak zwierzę :lapka: 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Figuś napisał:

Wiesz, do pada na xboxie też pobocznie musisz kupić ładowarkę z akumulatorkami, albo zapierdalać na stacje jak ci baterii braknie, albo grac na kablu jak zwierzę :lapka: 

Z tym, że ta sama ładowarka i te same akumulatorki służą już trzecią generację sprzętu bez konieczności wymiany :lapka:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Figuś napisał:

Wiesz, do pada na xboxie też pobocznie musisz kupić ładowarkę z akumulatorkami, albo zapierdalać na stacje jak ci baterii braknie, albo grac na kablu jak zwierzę :lapka: 

No tak jak mówi Bzduras , ładowarke do akumulatorków to ma każdy a Sony zmienia standard wtyczki nowe docki + bateria dalej średnia :(

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, C1REX napisał:

Ja i tak w każdej konsoli gram na kablu. Przecież gra się siedzać sztywno w jednym miejscu. Nie wiem dlaczego ludzie robią z tego taki duży deal. 

Wiesz ja jak rozkładam się na kanapie to czasem gram na leżąco, zmieniam pozycje a jak musze się skupić to na wprost tv na siedząco. Nie wyobrażam sobie teraz grania na kablu.

Odnośnik do komentarza

 

1 minutę temu, Bzduras napisał:

te same akumulatorki służą już trzecią generację sprzętu bez konieczności wymiany

Rozumiem że przez ponad dekadę się nie zużyły i nie straciły na czasie trzymania, serio znowu będziemy dyskutować na temat które rozwiązanie jest lepsze i zaśmiecać temat?

 

Wiesz ładowarkę zakupiłem raz do PS3, po czym sprzedałem przy przejściu naPS4, dołożyłem trzy dyszki i kupiłem stację ładującą do PS4 i ten sam myk powtórzyłem przy przejściu na PS5. Osobiście wolę rozwiązanie ze stacją, niż zabawę w zdejmowanie klapki i wymiany aku, jestem szybciej w grze biorą drugiego pada ze stacji wciskając tylko PS button. 130zł raz na 6-7 lat to przecież rozjebanie osczędności np. na remont. "kochanie w tym roku kuchni nie odmalujemy bo muszę stację dokującą do dualsens kupić bo w astro tyko 6h pady trzymają, a poza tym podaj mi piwo kobieto"

1 minutę temu, KOŁD napisał:

No tak jak mówi Bzduras , ładowarke do akumulatorków to ma każdy a Sony zmienia standard wtyczki nowe docki + bateria dalej średnia

Jak wyżej

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Teraz, KOŁD napisał:

M$ mozna nawet padów od X1 używać :( 

Na PS możesz dualshocka 4 używać ale tylko do gier z PS4, co jest zrozumiałe, poszli w rewolucję, a nie ewolucję jak MS. Sony to korpo nastawione na zysk i ostatnio ma mniej prokonsumenckie podejście niż MS. Pultał bym się jakby ta stacja kosztowała trzy bomby jak ktoś wyżej wspomniał, ale kosztuje sporo mniej i jest do zaakceptowania raz na generację taki wydatek.

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Bzduras napisał:

Spokojnie, tylko odnoszę się do tej jednej kwestii, bo miałem kontrargument. Mnie to ryba, niech każdy kupuje i gra jak chce :)

No spoko, ja od trzech generacji korzystam z tego samego przedłużacza USB i jest git. Wychodzi na to samo.

 

Może idźcie do CW kontynuować tę jałową dyskusję.

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Labtec napisał:

Nie problem ogarnąć sobie powerbank i trzymać kolo kanapy, ja nigdy nie miałem problemów, podłączam pada do ładowania po sesji albo w przerwach i to tyle

 

Ale to trochę bez sens skoro jesteśmy w 2020 roku i trzeba usprawiedliwiać producentów sprzętu bo nie potrafią zrobić kontrolera z odpowiednim akumulatorem, jakieś kable usb na pół mieszkania i tego typu rzeczy, wtf. Moim zdaniem trochę Sony strzeliło sobie w stopę przy DS4 gdzie dostał bardzo dużo pierdół, które kontynuują przy Dual Sensie wolałbym żeby pad trzymał dłużej i nie miał ledów, podświetleń z boku touch pada, samego touch pada i głośniczka bo mnie tylko te ficzery denerwują i strasznie rozpraszają w trakcie grania. Haptyczne wibracje i adaptacyjne spusty to super pomysł i rozwiązanie, ale reszta? To stękania z głośnika w padzie to jeden z najgłupszych pomysłów jakie można zaimplementować w padzie. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
21 minut temu, devilbot napisał:

Te ledy i jakieś pierdoły dmuchania, sensory ruchu to myślałem że już wszystkim przeszło jak minęła generacja Wii i kinectow. Padzik powinien być genialny w swej prostocie i długo trzymać baterię. Tego oczekują prawdziwi gracze.

 

Dla mnie haptyka i triggery w tym padzie to coś czego oczekiwałem jako prawdziwy gracz, DualSense zjada na śniadanie pada od XSX w tym momencie całościowo, natomiast pod względem ergonomii i wykonania bardzo bardzo mocno go dogania. 

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, KOŁD napisał:

Smutne jest to ile pobocznych pierdół trzeba wcisnąć żeby nadrobić błędy przy projektowaniu , ale na szczęście sony i tak wszystko for the 'payers' się sprzeda

Wiesz, że  ta przejściówka jest za free? Wypełniasz kilka danych i dziękuję, kurier przywozi do domu. Ja też już taką mam. Szkoda, że brak jeszcze ps5, ale i na to przyjdzie czas.

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, czarek250885 napisał:

Wiesz, że  ta przejściówka jest za free? Wypełniasz kilka danych i dziękuję, kurier przywozi do domu. Ja też już taką mam. Szkoda, że brak jeszcze ps5, ale i na to przyjdzie czas.

Ale wiesz że tu się nie rozchodziło o tą przejściówkę do PS VR :mevek:

Odnośnik do komentarza

Po ostatniej aktualizacji konsola mi głośniej nie chodzi. Przynajmniej tego nie zauważam. Nadal jest jak było czyli coś tam terkocze jak wcisne ucho między skrzydła anioła:)

 

Co do padów to nie wiem skąd te problemy? U mnie w normalnej grze działa 7-8 godzin (normalnej w sensie nie dmucham w pada) i jest OK. Na jednej konsoli trzeba dbać o zapas bateryjjek na innej trzeba odkładać na stacje dokującą. Jak ktoś wywali 130 PLN raz na 6-7 lat (kto już to pisał) to nic się nie stanie a i tak wyjdzi taniej niż baterie przez te 7 lat do pada konkurencji (tak jakby ktoś chciał przez ten pryzmat patrzyć). 

 

Pad jest genialny! Słuchawki 3D też!

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, LiŚciu napisał:

Po ostatniej aktualizacji konsola mi głośniej nie chodzi. Przynajmniej tego nie zauważam. Nadal jest jak było czyli coś tam terkocze jak wcisne ucho między skrzydła anioła:)

 

Co do padów to nie wiem skąd te problemy? U mnie w normalnej grze działa 7-8 godzin (normalnej w sensie nie dmucham w pada) i jest OK. Na jednej konsoli trzeba dbać o zapas bateryjjek na innej trzeba odkładać na stacje dokującą. Jak ktoś wywali 130 PLN raz na 6-7 lat (kto już to pisał) to nic się nie stanie a i tak wyjdzi taniej niż baterie przez te 7 lat do pada konkurencji (tak jakby ktoś chciał przez ten pryzmat patrzyć). 

 

Pad jest genialny! Słuchawki 3D też!

Podpisuje się pod tym 100%.no jedynie moja krówka trochę głośniej buczy ale...sral to pies póki co. Są sluchawy... 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...