Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Zależy, jak już nie gram w astro to bateria działa mi 11-13 godzin, więc mocna poprawa względem ds4. Astro strasznie męczy pada, każdy krok postacią to haptyka i dźwięk, inne gry tak z tego nie korzystają i czas wychodzi lepszy od ds4.

Edytowane przez Moldar
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, mozi napisał:

Ale bateria w tym dual sense to gówno obesrane. Trzyma to może z 6 h. Przypomina mi się zabawa z ps4 i padem ladowanym co noc. Sony nic się nie uczy na własnych bledach. 

 

No nie bardzo, w Astrobocie jest trochę lipa bo tam wszystko dosłownie daje znać, ale w innych grach pad trzyma lepiej i dłużej niż DS4. 

Odnośnik do komentarza

No tak ale gram w soulsy i powiem szczerze może trzyma trochę dłużej niż ds4 u mnie. Pada od xboxa na enelopach to muszę szukać baterii a tutaj co 3 posiedzenie i już podłączam do ładowania bo jest 1 kreska. 

1 minutę temu, kiseki napisał:

Nie chce wyjść na boomera czy coś ale jak komuś przeszkadza, że można grać tylko 6 godzin z rzędu bez przerwy, czy problemem jest podłączyć pada po skończonej sesji to jest tu większy problem niż słaba bateria. 

No jest to problem bo nintendo w pro controlerze od Wiiu ma baterię która starcza chyba n a 30 h grania. Da się?

Odnośnik do komentarza

A jaki problem jest z odłożeniem pada na stacje ładującą po zakończonej zabawie? Chyba, że ktoś gra 12h dziennie, no ale to zawsze będzie problem niezależnie od tego jaki akumulator by tam dali. :) Kiedyś musi się naładować i trzeba zrobić przerwę. 11h to dla mnie dobry wynik, na Astro nie patrzę bo to gra, której zadaniem jest pochwalenie się jaki ten pad jest fajny.

Edytowane przez matizek92
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, matizek92 napisał:

A jaki problem jest z odłożeniem pada na stacje ładującą po zakończonej zabawie? Chyba, że ktoś gra 12h dziennie, no ale to zawsze będzie problem niezależnie od tego jaki akumulator by tam dali. :) Kiedyś musi się naładować i trzeba zrobić przerwę. 11h to dla mnie dobry wynik, na Astro nie patrzę bo to gra, której zadaniem jest pochwalenie się jaki ten pad jest fajny.

Trzeba wydac ekstra 3 bomby na stacje dokującą jeszcze i tu jest problem

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
59 minut temu, kredens napisał:

Problem z baterią w padzie powinna załatwić stacja ładująca - kończę grać, odkładam na stację ładującą, drugi pad cały czas się ładuje i po problemie :)

 

IMO lepiej miec trzy pady, bo na dobra sprawe majac dwa jest prawdopodobienstwo 1:1 ze wezmie sie wyladowanego pada, a w przypadku 3 padow az 66% ze wybrany pad bedzie naladowany.

 

no i zawsze razniej jak sie gra z ziomeczkami w coopie

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Paolo de Vesir napisał:

 

IMO lepiej miec trzy pady, bo na dobra sprawe majac dwa jest prawdopodobienstwo 1:1 ze wezmie sie wyladowanego pada, a w przypadku 3 padow az 66% ze wybrany pad bedzie naladowany.

 

no i zawsze razniej jak sie gra z ziomeczkami w coopie

Jak już trzy pady to i dwie stacje, a kto bogatemu zabroni. Ładowanie na kablu i tak jest passé :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...