Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

10 hours ago, bluber said:

podświetleń z boku touch pada, samego touch pada i głośniczka bo mnie tylko te ficzery denerwują i strasznie rozpraszają w trakcie grania

 

@bluber Poziom podświetlenia możesz zmniejszyć a dźwięk z głośniczka w padzie wyłączyć (haptykę i adaptacyjne trigery też można wyłączyć).

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, LiŚciu napisał:

Jak ktoś wywali 130 PLN raz na 6-7 lat (kto już to pisał) to nic się nie stanie a i tak wyjdzi taniej niż baterie przez te 7 lat do pada konkurencji (tak jakby ktoś chciał przez ten pryzmat patrzyć). 

 Kto normalny będzie kupował paluszki przez 7 lat zamiast ładowarki z 4 bateriami, np Energizer'a za 65zł? xD

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Shago napisał:

No to wychodzi polowe stacji dokującej. 
 

Troche w tym cwaniaka MS jest. Sony wrzuciło pada z aku i teraz zbiera za słabe aku baty a MS nie dał aku tylko paluszki. Jakie paluszki włożysz - tyle pochodzą. 
 

Ladowalem pada we wtorek rano. Wtorek pograłem 2h, środa 2h, czwartek 3h i dziś rano jak patrzyłem mam 1 krechę wiec pewnie z 3h bym pograł. Nie widzę problemu rozładującego się pada. 

Edytowane przez LiŚciu
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, LiŚciu napisał:

No to wychodzi polowe stacji dokującej. 
 

Troche w tym cwaniaka MS jest. Sony wrzuciło pada z aku i teraz zbiera za słabe aku baty a MS nie dał aku tylko paluszki. Jakie paluszki włożysz - tyle pochodzą. 

Ładowarki do akumulatorków nie kupujesz co generację, a 4 paluszki pochodzą bardzo długo.

Odnośnik do komentarza
12 minutes ago, madhunt3r said:

Po wczorajszym patchu do valhalla zwalili wydajność na ps5. Wcześniej chodziła bez zająknięcia w 60fps a teraz spadają do 40fps. Pięknie ubi.
 

To tylko ubi ze swoim przestarzalym silnikiem rodem z ps3, na dobrych pc ta gra ma wachania klatek jak na rolerkosterze. 

Odnośnik do komentarza

Co do padów, to nie bierzecie jeszcze jednego pod uwagę - ten wbudowany aku wieczny nie jest i po jakimś czasie zamiast 7, to wytrzyma tylko 2h.

 

Chociaż ktoś pewno zaraz odpisze, że co za problem rozkręcić pada i wymienić akumulator. Można i tak, wszak już PS4 nas przyzwyczaiło do majsterkowania, rozkręcania, wymiany past, sciskania obudowy, doklejania nóżek itp :dynia:

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Michał102 napisał:

Co do padów, to nie bierzecie jeszcze jednego pod uwagę - ten wbudowany aku wieczny nie jest i po jakimś czasie zamiast 7, to wytrzyma tylko 2h.

 

Chociaż ktoś pewno zaraz odpisze, że co za problem rozkręcić pada i wymienić akumulator. Można i tak, wszak już PS4 nas przyzwyczaiło do majsterkowania, rozkręcania, wymiany past, sciskania obudowy, doklejania nóżek itp :dynia:

Wybór zawsze dobry, ja akurat mam na tą chwilę 4 pady do ps4 więc jak któryś się rozładuję biorę drugiego. Nigdy na to nie zwracałem uwagi, ale fakt jak ktoś ma jednego to i baterię dobre rozwiązanie. Myślę że to kwestia indywidualna. Dla mnie lepiej z tym akumulatorkiem, a drugi wolałby baterię. Zawsze będą zwolenicy jedenj jak i drugiej opcji.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Paolo de Vesir napisał:

Przynajmniej człowiek się czegoś nauczy, a nie podane na tacy dla brainletów.

 

Gdyby ludzie to sami robili, to jeszcze byłby to jakiś plus, hehe. 

Jednak 95% to totalna januszerka nie potrafiącą wymienić uszczelki w kranie i jak z konsolą coś się dzieje, to lecą z tym do serwisu. 

 

Odnośnik do komentarza

Ja za to drugi dzień z rzędu zauważyłem coś dziwnego. Po około 2 godzinach grania zawsze włączam konsole w stan uśpienia i podpinam pada do USB w celu ładowania. Wczoraj i przedwczoraj taka sama sytuacja - podpinam pada, wychodzę z salony i wracam po około 5-10 minutach, a pad nie jest podświetlony czyli się nie ładuje. Myślałem, że może znów coś soft zjebał i podłączyłem do ładowarki sieciowej, a tu mrygnęło raz i tyle, co znaczy, że pad jest naładowany. Ubytek 2 godzin grania na baterii naładowany w 5 minut? Ktoś ładował pada od zera do pełna? Ile czasu się ładuje?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...