Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Shago napisał:

 

Że co?? W jaki niby sposób czuje się wifi, kiedy zarówno po kablu,jak i po Wifi ping jest taki sam?? :yao:

Dobra, nevermind, zapomniałem że gadam z największym teoretykiem na forum.

No nie jest. Puść ping przez 10 minut i zobacz. Na 100% czas się zmienia i do tego potrafią wypaść pakiety. Taki urok WiFi 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, devilbot napisał:

Grać w bitki po wifi to niezłą amebą trzeba być. Dobrze że dużo gier pokazuje na czym kto gra i się zwyczajnie z takimi typami nie gra.

Na steamie 90% gra na kablu na konsolach odwrotnie. 

Niestety nie wszystkie, chętnie bym filtrował takich typów. 

Odnośnik do komentarza

Duże znaczenie ma ilość sieci i zakłócenia z tym związane. Pewnie, że Wi-Fi może działać dobrze jak nie ma innych sieci w pobliżu i całe pasmo jest wolne. U mnie wszystkie kanały są zajęte i czasem potrafi przylagować, zerwać. Podłączenie kablem daje święty spokój i wyeliminowanie jednego z możliwych źródeł problemu. Sąsiad nie odpali już mikrofali przez co połączenie się zerwie ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 3.12.2020 o 09:22, Shago napisał:

30-minutowy ping test, 0 pakietów zgubionych i prędkość neta. Internet 600 mega, WiFi 5GHz, komputer ustawiony przy konsoli. Prędkość dokladnie taka sama z jaką mi się gry pobierają na XSX. 

ping-net.png

ping.png

Jaki masz maks ping na koniec testu? I to że chodzi 30 min ok nie znaczy że zawsze masz 10-12ms. Po kablu masz mniej niż 1ms.

A no i ten speed test też coś nie bardzo. 280 Mb/s przy łączu 600Mb? 

Poniżej dl coda na XSX po kablu. Na piecu ze steama idzie 980-990. 

IMG_20201204_170219.jpg

Edytowane przez mozi
Odnośnik do komentarza

Ale co mnie interesuje Twój download? Odpowiedziałem na post, w którym ktoś stwierdził, że mam pewnie kiepski net. Jak widać nie mam kiepskiego neta. Do tego coś pisałeś, żebym puścił test na 10 minut i pewnie zgubią się pakiety. Test szedł 30 minut, nie zgubił się żaden pakiet, do tego najwyższy ping był 27ms co widać na screenie.

 

Poza tym to jest temat o PS5, ucinam już tą dyskusję żeby tu nie spamować.

Odnośnik do komentarza

Masz kiepski bo idzie Ci dl 280Mb/s przy łączu 600Mb i wg mnie to dlatego że masz to po Wifi. Czego nie rozumiesz? 

Zawsze na tym forum jest w chuy speców którzy się chuya znaya. Nie zawracaj więcej dupy jak nie ogarniasz. 

Dl wkleiłem żeby Ci pokazać że może iść maks łącza a nie żeby się pochwalić echuyem. 

EOT. 

Edytowane przez mozi
  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

Gościu, poczytaj dokładnie co było punktem wyjścia tej dyskusji. Dla przypomnienia: takowym był PING, nie prędkość neta. Czy ja się gdzieś sprzeczam z tym, że prędkość po Wifi = prędkość po kablu? NIE! Ja sobie doskonale zdaję sprawę, że jak podlączę konsolę po kablu, to pewnie będzie 500 mega. Ja odpowiedzialem na post Labteca pokazując jaki mam net, a Ty wyjeżdżasz ze swoim screenem cholera wie po co i nie wiadomo co próbując udowodnić i komu. Więc może odbij ode mnie i naucz się najpierw czytać posty ze zrozumieniem :)

Edytowane przez Shago
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Pamiętam jak z jednym klientem grałem i walę w niego jak w gąbkę i nic się nie dzieje, to pisze mu jaki masz net a ten mi screena i pisze, że dobry a tam wifi i ze 30 Mbps, 3% straty. To ja mu a idź w pizdu z tym netem. Naprawdę te filtry w gierkach jeśli są to bardzo pomagają. 

Odnośnik do komentarza

Oglądam sobie reckę quaza o PS5 i o samym Dual Sense dowiedziałem się więcej niż do tej pory z jakiejkolwiek innej recenzji. Przecież fakt, że na panelu dotykowym widać ilość kropek odpowiadającą numerowi gracza czy informacje sygnalizowane kolorem światła to naprawdę przydatne funkcje i chociaż DSa nie trzymałem w dłoni to od razu chce się go złapać. Brawo.

 

Quaz to naprawdę świetny recenzent, bo hype jednak rośnie mocno. :lapka: 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...