Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

38 minut temu, Hendrix napisał:

Zwykle gram na wszystkim, w sumie poprzednia generacja była jedyną, w której ostatecznie nie miałem wszystkich konsol, a co do branży, jak wspominałem parę razy na forum - po prostu interesuje mnie ona również na gruncie prywatnym, więc zaangażowanie jest większe.

Zdrowe podejście. Ja tylko żałuję z perspektywy czasu, że nigdy nie kupiłem Dreamcasta, urządzenie  wyprzedzało epokę, jednakże było znaczenie droższe i to pewnie spowodowało ich porażkę. W dzisiejszych czasach Nintendo i Sony oferują zróżnicowanie, ale rynek się spłaszcza i za chwilę może zostać tylko Nintendo a w resztę gier zagramy na wszystkich sprzętach, więc nie będzie trzeba kupować kilku.  

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, madhunt3r napisał:

Hendrix masz głośne cewki podczas grania w tytuły ps5?

99% twojej twórczości na forum to cewki i inne błahe problemy, proponuje się zastosować do własnej rady, którą de facto napisałeś w odpowiedzi na problemy z drobnostkami

 

W dniu 2.12.2020 o 14:50, madhunt3r napisał:

Ale po co tym się przejmować? Odpalasz, działa? Działa. Dobrze wiec grasz i tyle. Nie masz wpływu na wiele czynników.

 

Odnośnik do komentarza

@mario10

W sumie nie miałem zamiaru pisać swoich wrażeń z użytkowania konsoli, ale skoro ktoś zapytał, to mogę skrótowo to zrobić: bardzo szybki i wygodny OS (ale który wymaga przyzwyczajenia się, głównie przez zmianę działania PS button), lubię karty aktywności, wreszcie sklep, na który nie muszę czekać, aż się załaduje :v, świetny pad (ale no, ja miałem okazję grać na nim sporo przed premierą, więc wiedziałem, że będzie dobry), set-up był bez problemowy. Nie miałem absolutnie żadnych problemów, konsola jest cicha, gry działają, jedyny error miałem przy Astro i wywaliło mnie do dasha, Demon's bez problemu, gry w BC też.

Na konsoli mam zainstalowane ww. gry, wszystkie Soulsy, Genshin Impact i Ghost of Tsushima. To tyle :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...