Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 1.12.2020 o 12:08, WisnieR napisał:

 

@creatinfreak raczej szuka rozwiązania, żebym mieć chat mix w słuchawkach, a nie w opcjach konsoli, więc jedyne co może zrobić to sprawdzić czy może puścić dźwięk czatu na USB, a gry po HDMI. 

Znalazłem. Jednak dało się ustawić wszystko tak aby mieć chatmix na słuchawkach. Dodam zdjęcie ustawień, ale w dedykowanym temacie.

Odnośnik do komentarza

ta gadka o tempest audio to był niezły bullshit, to nie jest nic nowego ; oczywiście 3d audio jest na ps5 i ma sie bardzo dobrze - ogniste fireballe przelatujące obok głowy w Demon's Souls słychać aż za dobrze, i łatwo określić kierunek ataku, bardzo polecam grać w tę włąśnie grę na _dowolnych_ słuchawkach, wcale nie muszą być te od Sony..

 

sprawdź ten link na dowolnych słuchawkach, to samo co wielki Tempest engine Cerny'ego

 

The Tucker Zone (A 3D Sound Experience) (Wear Earphones) - YouTube

 

 

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, _Red_ napisał:

Biore 2 preordery :nosacz3:

Trzeba zrobić forumową ściepe i wykupić ile się da, a później sprzedawać z zyskiem:nosacz3:

15 minut temu, C1REX napisał:

https://www.svg.com/287477/sony-already-has-plans-for-a-ps5-pro/


Właśnie zaczęły pojawiać się plotki o ps5 pro z dwiema kartami graficznymi.

Swoją drogą pewnie zwykły patent żeby wyprzedzić konkurencję, ale liczyłem, że pro będzie już na pełnym rdna2 z elementami rdna3:dunno:

Odnośnik do komentarza
1 minute ago, Figuś said:

Ehh, chcesz się zamienić na łącze, nie widzę w tym nic złego że BB sciąga się tylko 15 minut. Mi Day one patch do CP2077 jeśli to 56GB jest prawdziwe będzie szedł 16 godzin :/

 

Wcześniej ktoś napisał ze wydaje mu się ze PS5 ściąga szybciej gry, pewnie na wifi to 100% prawda, nowsze szybsze standardy, ale na kablu nie ma różnicy na 1000mbs łączu  

Odnośnik do komentarza

ja nawet jak wyciągam PS3 z szafy dzisiaj to podłączam do kabla, router przeniosłem na dzień dobry tak żeby można było wszystko mieć na kablu zawsze

nie rozumiem w ogóle wydawania 1000-1500zl na "gejming" router jak na kablu za kilka złotych i tak będzie lepiej 

Odnośnik do komentarza
44 minuty temu, C1REX napisał:

Grać na WiFi mając możliwość podpięcia kabla :wallbash:

W Tekkenie zaczęło pokazywać kto gra na WiFi i ludzie takich unikają.

Ale pierdoły. Miałem XOX na kablu podpiętego, teraz z racji konieczności przemeblowania mam XSX po Wifi 5ghz (w linii prostej 3m od konsoli) i nie ma żadnej różnicy na pingu, jak miałem niski tak mam nadal taki sam. 

Odnośnik do komentarza
9 minutes ago, Shago said:

Ale pierdoły. Miałem XOX na kablu podpiętego, teraz z racji konieczności przemeblowania mam XSX po Wifi 5ghz (w linii prostej 3m od konsoli) i nie ma żadnej różnicy na pingu, jak miałem niski tak mam nadal taki sam. 

Nie grasz w bijatyki, to nie wiesz. Cyferki nie wszystko pokazują. WiFi się czuje podczas gry.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Shago napisał:

 

Że co?? W jaki niby sposób czuje się wifi, kiedy zarówno po kablu,jak i po Wifi ping jest taki sam?? :yao:

Dobra, nevermind, zapomniałem że gadam z największym teoretykiem na forum.

A no w taki się czuje, że Internet na kablu jest szybszy. A to ma ogromne znaczenie podczas gry online.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...