Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Bo mial ps4 , z rok temu zmienil na koxa i zapomnialem. Zreszta juz jestesmy ugadani, on mi daje xoxa na jakis czas a ja mu ps4. Ja ogram halo/forza/girsy on milion super exow z ps4 i bedziemy happy. 

 

Ja tam jestem bezpartyjny i sie nie obrazam. I nie rozdaje heheszkow przez łzy jak mysza7

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, giger_andrus napisał:


Z jednej strony jest to bardzo dobra opcja dla użytkowników Xa ale z drugiej strony upierdliwe jest to czekanie.
Piszę z doświadczenia właściciela Switcha, który musiał czekać na Cup heada albo Ori.

no jasne

 

dlatego yebać maczetami takie praktyki kiedy Microsoft albo Sony przychodzą do wydawcy third party i kupują sobie czasową ekskuzywność blokując wydanie gry na inne platformy, tak jak było z Tomb Raiderem czy Final Fantasy. Takie praktyki są antykonsumenckie.

Edytowane przez ASX
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, giger_andrus napisał:

Miło, lekko i przyjemnie się pisze takie rzeczy.
Ale myślę, że jakbym tworzył gierki i wpadłoby do mnie Sony / MS z walizką banknotów to jeszcze bym im czerwony dywan rozwinął.

Dlatego nikt nie ma pretensji do takiego studia, tylko do nienarzekających na brak pieniędzy Sony lub Microsoftu. Ogólnie to jest takie trochę żałosne, że zamiast włożyć wysiłek w prawdziwie ekskluzywną grę i zrobić to od podstaw, przychodzi bogaty pan, rzuca pieniędzmi jak w (pipi)ę i zbiera profity.

Odnośnik do komentarza

“With photo realism, advanced textures and ray tracing support, Martha is Dead blurs the lines between game and reality. The title was created on Unreal Engine 4 and will bring real human stories to life thanks to the high standards of production, great visuals and a soundtrack that will never leave your head. ”

 

“The specifications of the PS5 are incredibly exciting – especially for us, the additional graphical performance and the inclusion of the ray tracing architecture. Our studio has come a long way over four years and Martha Is Dead will strive for photo realism. We are excited to see the next generation hardware coming in to bring our vision closer to the players. ”

Officially, Martha Is Dead has only been announced for PS4 so far, but it seems that you are now aiming for a PS5 release.

“We worked a lot to use high-resolution textures on PS4. However, with the PS5 we can use an incredible Texel density of up to 4096px / m – this means that the image is fully detailed even in higher resolutions. This is one of the most important advances in visual capacity that we have been waiting for. ”

https://freegametips.com/martha-is-dead-developer-aims-for-photo-realism-on-the-ps5/

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, SlimShady napisał:

Exy zawsze na propsie, ale wymuszane czasówki są słabe. Najbardziej dla tych, którzy muszą czekać.

No chyba jest różnica między eksem, który nie powstałby w ogóle, gdyby Sony lub MS go nie zainicjowały, a grą która i tak miała powstać, ale została wykupiona czasowa ekskluzywność.

Odnośnik do komentarza
Gość suteq
Godzinę temu, kanabis napisał:

Dzis gadalem z bratem co ma xoxa. Zero tematow do rozmow. Zapomnialem ze ma xboxa i pytam jak demko ff7? Jak tam trailery tlou2. A tu cisza. No ale mam mu pozyczyc ps4 jak juz ogram mesjasza z maja.

już sobie wyobrażam tę rozmowę, gdzie twoj brat mówi:

- no a jak tam sea of thieves? albo ori? 

A kanabis:

- NO ALE GOD OF WAR ZIOMEK!!!11111

Odnośnik do komentarza

Bez sensu ta dyskusja, na xboxie nie ma gier w rodzaju nowego god of wara

 

A na playstation próżno szukać gier podobnych do Ori i Sea of Thieves. 

 

Obie platformy są inne, obie mają swoje moce i słabe strony. Nie ma co deprecjonować niektórych gier tylko dlatego że nie mają poważnej "dojrzalej" grafiki, bo zarówno Ori jak o SoT to bardzo ładne gry które pokazują że nie tylko terafanki i rozdzielczości tekstur się liczą.

Edytowane przez ASX
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, ASX napisał:

 

 

A na playstation próżno szukać gier podobnych do Ori i Sea of Thieves

 

Znajdzie się kilka, nawet z tego roku jest jedna.

https://www.metacritic.com/game/playstation-4/ao-tennis-2

 

Fajnie, że Kanabis w 2020 odkrył, że różnica między ps4, a xboxem jest przepaść min. w jakość gier, ilość czy samej sprzedaż, ale wracajmy już do tematu.

Edytowane przez YETI
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...