Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Nareszcie jakaś oficjalna informacja Sony na temat przyszłej strategii. Z tego co rozumiem nie ma na razie szans aby wszystkie gry lądowały na PC, ale ciężko mi uwierzyć, aby skończyło się tylko na jednym Horizonie

 

35 minut temu, Observer napisał:

Serio, przejrzałem całą stronę i wydawało mi się że jestem w CW. Nawet sea of thieves sie pojawiło, bo skoro temat martwy, to psychofan trupa musi tu przeciągać. Niech jakiś moderator zrobi porządek.

Chyba coś ci się pomyliło chlopcze i atakujesz nie tę osobę co trzeba (Pomijam już fakt że nazywanie gry z 10mln graczy trupem to głupota albo nieudany trolling)

Odnośnik do komentarza

Jest grubo i to bardzo. 10 marca 2020 przejdzie do historii gejmingu. Na naszych oczach dokonuje się totalna rewolucja i kończy era PlayStation jako sprzętu z exami. Jeszcze kilka lat będą produkować konsole, ale nie czarujmy się - to wszystko skończy się kolejnym laucherem na pulpicie laptopa/smartfona. Nie o taką branżę walczyłem :(

Edytowane przez aux
Odnośnik do komentarza
Teraz, aux napisał:

Jest grubo i to bardzo. 10 marca 2020 przejdzie do historii gejmingu. Na naszych oczach dokonuje się totalna rewolucja i kończy era PlayStation jako sprzętu z exami. Jeszcze kilka będą produkować konsole, ale to wszystko skończy się kolejnym laucherem na pulpicie laptopa/smartfona. Nie o taką branżę walczyłem :(

Spokojnie, nie byłbym tak apokaliptycznie nastawiony. To tylko port na steam. Jestem pewien, że konsole Playstation nigdzie sie nie wybierają. 

 

 

Odnośnik do komentarza

Przecież nic się dla was nie zmieni, dalej możecie grac w swoje gry na swojej konsoli, konsole Playstation dalej będa produkowane.

 

A to że ktoś będzie mógł zagrac na Horizonie na innej platformie możecie całkowicie zignorować, jeżeli was nie interesuje

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Naganiają przed dwójeczką na PS5, nie widzę innego wytłumaczenia. Cóż, rynek praktycznie nie zareagował na to.

edit - Herman Hulst z GG się wypowiedział, na ten moment absolutnie nic nie wskazuje na to, że to cokolwiek więcej niż eksperyment.

 

 

Więc …. kupujcie.

Edytowane przez aph
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Ryo-San napisał:

Czy YETI już popełnił harakiri?

 

 

 

 

 

 

:pawel:

 

 

 

 

1 godzinę temu, Ma_niek napisał:

Sony i te jego Only on Playstation :D Niech daja teraz wszystko na Pc i te ojszczane konsole nikomu nie beda potrzebne :D

Ale by było, bym sobie złożył moje własne PS5 z 18terafankami. 

:banderas:

Edytowane przez YETI
  • Dzięki 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, II KoBik II napisał:

I nagle polityka M$ pasuje nawet i Sony. Na kto by pomyślał. 

 

(...)

No nie wiem, pisać, że przeportowanie na PC jednej trzyletniej gierki to to samo co ekosystemowa polityka wydawnicza MS, to trochę jakby twierdzić, że PS Plus i Gamepass to bliźniacze usługi.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Powtórzę się. Ja gram tylko na konsolach i dla mnie to nadal eks. Jeżeli ktoś gra tylko na pc to dla niego super okazja ograć naprawdę fajny tytuł. Dev więcej zarobi i będzie więcej kasy na lepszą kontynuację przygód Aloy, która wyjdzie przynajmniej początkowo only on PlayStation 5!

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, creatinfreak napisał:

Powtórzę się. Ja gram tylko na konsolach i dla mnie to nadal eks.

Czemu nie pójść dalej tym rozumowaniem i nie stwierdzić, że jeżeli ktoś nie gra na xboxie, nintendo i pc to dla niego wszystkie gry na playstation to eksy

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...