Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Bzduras napisał:

Tak to my możemy grać w siatkówkę i odbijać piłeczkę do rana - "gierka X z Xboxa niewypał bo ty tak mówisz? Ok.".

Dokładnie, dla tego fajnie, że jest takie metacritic. Czy komuś się to podoba, czy nie, to jest to jakiś wyznacznik. Możesz mieć odmienne zdanie niż 60 recenzentów, ale możesz też należeć do mniejszości i twierdzić, że gra na 6 jest lepsza od gry roku. 

Odnośnik do komentarza
37 minut temu, ASX napisał:

no tak zapomnieliśmy że w 2020 na xboxie nie ma w co grać....  i dlatego kanabis pisze w temacie o PS5 kolejny post o tym całym xboxie

 

 

Moze gdyby nie glupie komentarze gosci ktorzy przypadkowo sa bardzo aktywni obok w dziale microsoft kanabis by tych postow nie pisal.

Na co czekasz w 2020 na xboxa jesli wolno zapytac? Tylko jeszcze to chcialbym wiedziec i ani slowa wiecej na litere x

 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, kanabis napisał:

Na co czekasz w 2020 na xboxa jesli wolno zapytac?

oczywiście że wolno

 

Ori and the Will of the Wisps

Halo Infinite

Psychonauts 2

Gears Tactics

oraz dodatki (zwłaszcza te fabularne) do Sea of Thieves

 

wiadomo że te gry to nie są filmowe blockbustery w stylu gier Sony, ale pisanie że na xboxie nie ma w co grać i trzeba czekać na nowe wieści o szybkości procesora świadczy o nieznajomości tematu albo celowym trollingu

  • Plusik 3
  • Lubię! 1
  • Haha 2
  • Smutny 3
Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, ASX napisał:

oczywiście że wolno

 

Ori and the Will of the Wisps

Halo Infinite

Psychonauts 2

Gears Tactics

oraz dodatki (zwłaszcza te fabularne) do Sea of Thieves

 

wiadomo że te gry to nie są filmowe blockbustery w stylu gier Sony, ale pisanie że na xboxie nie ma w co grać i trzeba czekać na nowe wieści o szybkości procesora świadczy o nieznajomości tematu albo celowym trollingu

Oczywiscie ze to byla celowa zlosliwosc na tekst "konsoli widmo" myszy. 

Bardzo blado to wyglada procz Psychonautow w porownaniu do tego na co ja czekam u sony. Z tym ze kazdy ma swoj gust i mysle ze tym sie kieruje przy wyborze konsoli. Jesli ty sie przy tych tytulach bedziesz lepiej bawil niz przy exach sony spox. Przeciez nikt tutaj nie bedzie nikomu narzucal co jest fajne i przy czym ma sie fajnie bawic a przy czym nie. Ja po prostu od samego poczatku wyrazilem swoja opinie ze kompletnie mi nie przeszkadza brak nowinek sony na temat ps5 bo i tak je kupie w ciemno bo po prostu mam na niej wiecej gier ktore odpowiadaja mojemu gustowi. W dodatku pojawilo sie w odroznieniu od microsoftu sporo nowych ip ktore beda kontynuowane na ps5. 

 

Oczywiscie to jest na chwile obecna moja opinia, rownie dobrze z biegiem czasu sytuacja moze sie zmienic jak microsoft zacznie podkradac studia i robic cos wiecej niz kolejne halo i girsy.

 

Pozdrawiam i zycze milej kawusi

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

I nagle polityka M$ pasuje nawet i Sony. Na kto by pomyślał. 

 

Z kuli mie to może wyjść nawet na Switcha. Wielkie mecyje. Eksy jakby to kogoś obchodziło mając dwie, trzy lub więcej platform do grania. 

Gowniaki nadal siedzą w 98' :reggie: i bitki urządzają w CW. Niesamowite. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...