Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

I tak Killzłom z marek własnych Sony ma największy fanbase i raczej to będzie on wskrzeszony, reszta to już zależy pewnie jak się przyjmie.

1 minutę temu, mugen napisał:

Wskrzesić sresić, marki to się tworzy nowe, a nie wraca ciągle do jakichś starych śmieci.

No to też się tworzy

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, krzysiek923 napisał:

Ja bym chętnie przyjął jakiś remake Syphon Filter. Z możliwie największym zachowaniem całego schematu rozgrywki, tylko technicznie godną 202X roku. Bez zbędnego rozbudowywania mechanik skradankowych, przede wszystkim akcja.

O to, to, to, Syphon Filter super gierka i jej remake bym przytulił. Z miłą chęcią bym zagrał w taką skradankę pokroji Syphon Filter czy Splintell Cell Conviction :)

Odnośnik do komentarza

Resistance 3 miał elegancką kampanię z paroma klimatycznymi epizodami, Resistance 2 to była sieka na wielką skalę (ale był ciekawy tryb coop multi) a Resistance 1 był dobry w multi ze świetną kampanią ale tylko w coopie. Z chęcią bym zobaczył powrót. tylko żeby to było coś więcej niż remaster bo klimacik, design, konsolowy feeling strzelania i wymyślne bronie były świetne.

Co do multi to najlepiej mi się grało w KillZone 2.

Odnośnik do komentarza

Jeszcze mają taką serię jak SOCOM, która wydaje się, że idealnie wpasowałaby się w lukę po codzie. Nawet nie wiem czy w zeszłym roku nie było jakiś plotek, że tym ip właśnie zajmuje się drugi team GG. Mi to tam obojętne, bo strzelanki online zbytnio mnie nie interesują. Bardziej liczę na powrót Motorstorma. Nawet jeśli to będzie tylko remake 1 i PR (ewentualnie trasy z Arctic Edge też mogą dorzucić) :lapka:

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, MYSZa7 napisał:

Jak chcą wskrzesić jakąś serię w zastępstwie za COD’a to wybór jest tylko jeden:

 

3FAF4E2D-1536-427F-A2A9-D75F717F9972.thumb.jpeg.8fdb1b0123adbfa3691e8809f58a19ee.jpeg

 

Dostałem to w bundlu z konsolą, uruchomiłem i po pierwszym kontakcie żałowałem, że rozpakowałem i nie pogoniłem nówki w folii. xd

 

Skoro już wspominamy, to było jeszcze Heavenly Sword. Ale to tak przy okazji, bo nie wiem po co ktoś miałby do tego wracać.

Odnośnik do komentarza
29 minut temu, krzysiek923 napisał:

 

Dostałem to w bundlu z konsolą, uruchomiłem i po pierwszym kontakcie żałowałem, że rozpakowałem i nie pogoniłem nówki w folii. xd

 

Skoro już wspominamy, to było jeszcze Heavenly Sword. Ale to tak przy okazji, bo nie wiem po co ktoś miałby do tego wracać.

 Mag był chujowy, ale warhawk to była wyjebana gierka.

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

@oFi Tak grałem, ale dopiero od wersji 2.0 która była całkiem ok. To bardziej arcade'owe połączenie CoD i Battlefielda tylko że na większą skalę. Tryb 128 vs 128 był spoko bo był podział na drużyny i każda atakowała/broniła innego celu więc tak naprawdę to było 32 vs 32 z możliwością przebiegnięcia 500m żeby pomóc innej ekipie. Na początku wybierało się jedną z 3 frakcji każda specjalizowała się w innej broni. Jeszcze jedno było dobre, w trybie 64 vs 64 respawn atakujących odbywał się w formie zrzutu spadochronowego więc jak ekipa broniąca miała dobrego cela to zanim się wylądowało, połowa atakujących gryzła glebę.

Odnośnik do komentarza

Nawet sobie nie potrafię wyobrazić jak taki Motorstorm mógłby wyglądać na PS5, ale oddałbym wiele za kontynuację. Tylko proszę bez żadnego otwartego świata. Tym bardziej Sony dostanie po tyłku od MS, tym większa szansa, że Sony wskrzesi te marki. A więc dla nas nadzieja w tym, by Sony jak najbardziej czuło się zagrożone. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...