Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanko, odnośnie save z gier tylko na ps5, wiem że nie zapisze ich na pendrive tak jak było w grach na ps4, zostaje tylko chmura i wykupienie tego plusa, ale ja nie gram online i nie cche go opłacać, więc czy jak zrobię kopie zapasową na pendrive i zaznacze zapisane dane to wtedy zapisze mi w takiej kopii zapasowej savy ? i potem jak coś to wgrywam tylko kopie zapasową i mam savy z gier ps5 ?

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, piesek045 napisał:

mam pytanko, odnośnie save z gier tylko na ps5, wiem że nie zapisze ich na pendrive tak jak było w grach na ps4, zostaje tylko chmura i wykupienie tego plusa, ale ja nie gram online i nie cche go opłacać, więc czy jak zrobię kopie zapasową na pendrive i zaznacze zapisane dane to wtedy zapisze mi w takiej kopii zapasowej savy ? i potem jak coś to wgrywam tylko kopie zapasową i mam savy z gier ps5 ?

Dane PS5, których kopię zapasową można utworzyć

Można utworzyć kopię zapasową następujących danych:

  • Gry i aplikacje
  • Zapisane dane
  • Zrzuty ekranu i filmy
  • Ustawienia

W danych kopii zapasowej uwzględnione są wszystkie dane użytkownika zapisane na konsoli PS5 (z wyjątkiem trofeów). Po przywróceniu danych z kopii zapasowej konsola PS5 zostanie zresetowana, a wszystkie dane zapisane na konsoli zostaną usunięte.

Jeśli chcesz zapisać dane, a następnie przywrócić je, nie przywracając całej konsoli, zapisz je w innym miejscu:

 

 

Spokojnie, nie musisz opłacać plusa

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, piesek045 napisał:

czy to mozliwe że mając tylko uncharted 4 można kupić za 50zł update i wtedy otrzymujemy UNCHARTED DZIEDZICTWO ZŁODZIEI na ps5, czyli 2 gry i wkładamy do napędu tylko uncharted 4 i gramy w 2 gry, nie musimy posiadac wersji pudełkowej drugiej gry zaginione dziedzictwo?  wystarczy tylko 1 gra w wersji pudełkowej?

tak, to możliwe bo tak to działa

Odnośnik do komentarza

Chopcy sprawa.Dokupiłem dziś drugiego pada,utworzyłem żonie drugiego użytkownika.Wkładam płytę z zainstalowanym sackboyem a ten zaczyna mi ściągać na nowo wersję ps4. Przerwałem, usunołem i patrze... Ściągnięta wcześniej wersja na ps5 znikła rownierz na głównym użytkowniku. Wtf?                        Edit: nie włączyłem opcji współdzielenia konsoli i tym samym konta psna:facepalm: Wszystko już gra i buczy.

Edytowane przez Rash
Odnośnik do komentarza
W dniu 26.01.2022 o 18:29, Lukas_AT napisał:

Nawet sobie nie potrafię wyobrazić jak taki Motorstorm mógłby wyglądać na PS5, ale oddałbym wiele za kontynuację. Tylko proszę bez żadnego otwartego świata.

 

Bez otwartego świata słabo widzę nawiązanie walki z Forza Horizon, a to mógłby być taki sonowski odpowiednik, jakby to dobrze rozegrali.

Odnośnik do komentarza

Nowy Motorstorm? W otwartym świecie? Poproszę! W tej serii podobał mi się podział na klasy pojazdów i w dużej skali mogłoby smakować jeszcze lepiej. Jeden wyścig, gdzie trzeba decydować czy małym zwinnym pojazdem wybierzemy się w trudny, bagnisty teren. Czy może samochodem klasy WRC pojedziemy po ubitych drogach. Albo będziemy mieć to wszystko gdzieś i terenówka pojedziemy na przełaj? O tak!

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Aleks napisał:

Nowy Motorstorm? W otwartym świecie? Poproszę! W tej serii podobał mi się podział na klasy pojazdów i w dużej skali mogłoby smakować jeszcze lepiej. Jeden wyścig, gdzie trzeba decydować czy małym zwinnym pojazdem wybierzemy się w trudny, bagnisty teren. Czy może samochodem klasy WRC pojedziemy po ubitych drogach. Albo będziemy mieć to wszystko gdzieś i terenówka pojedziemy na przełaj? O tak!

Przypomina mi się 1nsane. Gdyby tak wyglądał nowy motorstorm, to robię preorder.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...