Skocz do zawartości

Noob kupuje telewizor bądź monitor pod PS5/XSX


Antares

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście, że każda technologia swoje wady ma, nie ma rzeczy doskonałych, sęk w tym, że ja wole te wady, które ma OLED niż te, które ma LCD.

Bo OLED potrafi mi je za(pipi)iście wynagrodzić kozacką jakością obrazu, niestety nawet najlepsze LCD directy bo tylko te biorę pod uwagę(krawędziowy odpadają na dzień dobry) nie są wstanie dać takiego obrazu jaki daję OLEDy, owszem czasami zbliżają się do tej jakości ale momentami w trudnych scenach lecą na łeb na szyje.  Ja głowienie TV oglądam wieczorem po pracy więc jest już ciemno a w tedy OLED pokazuje takiego pazura, że czapki z głów. 

 

Nie jestem tutaj sam z takimi wnioskami, każdy kto zobaczył OLEDa w domu NIE W SKLEPIE odpalił na nim konsole, dostał strzała w ryj mówiąc sobie przy tym OMG jak to wygląda, muszę odpalić wszystkie gry, które mam i zobaczyć jak wyglądają na tym telewizorze i okazuje się, że człowiek ma ochotę zagrać jeszcze raz bo sam nie wierzy w to co widzi po prostu WOW. 

Edytowane przez Soul
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, WisnieR napisał:

Wciąż nie rozumiesz ale nie oczekuje tego akurat po tobie.

No tak zrób ze mnie teraz tępaka który nie rozumie 'waszego' toku rozumowania. 

Sorry nie kupuję tego. Sprawa jest prosta - Mercedesem jeździ ktoś kogo stać na taki samochód (chociaż są tacy co robią to na pokaz) i na jego utrzymanie. C klasa to nie jest taki sam samochód jak Octavia i nie, nie różni się tylko ceną. Jeśli dla Ciebie i to i to 'jeździ' to OLED nie jest dla Ciebie. Po prostu.  

Edytowane przez mozi
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dobra na innym specjalistycznym forum wyśmiali mnie w temacie monitora OLED xd 

 

LG OLED CX 48″ nada się na monitor do PC na którym głównie będę grał czy jednak rozmiar to przesada? xD

 

lg_2.jpg

 

 

Ma AMD FreeSync i NVIDIA G-Sync, 4K i 120hz więc sprzęcik na lata. 

 

Odnośnik do komentarza
41 minut temu, Ukukuki napisał:

Nie celuję w nic innego niż oled, pytanie czy podpinanie oleda 48 cali jako monitor pod PC ma sens. Plus zawsze ktoś może polecić inną alternatywę poniżej 50 cali. 

Jeśli będziesz siedział dalej niż ten typ to tak, bo z tej odległości to będziesz miał problem z ogarnięciem tego ekranu. :)

48 minut temu, 20inchDT napisał:

Jakiej odpowiedzi sie spodziewasz jak tu sami naganiacze oleda?

Nie przesadzaj jak ktoś chce kupić to i tak to zrobi a jak nie to jak red będzie szukał byle powodu. Osobiście wisi mi to jaki kto kupi tv. No ale nie bez przyczyny we wszelkich testach tv gierkowych te oledy wygrywają. 

Odnośnik do komentarza

Widzę, ze bazowo jest za 5600 zl. Ale jesli jest jakiś myk, to dorzuc linka. Znalazłem taki opis promki: https://lowcygier.pl/sprzet-gamingowy/telewizor-lg-oled55cx3-za-563890-zl-w-neonet/

 

No to ladnie, a dopiero co wydawało mi się, ze 5700 z glosnikiem w RTV AGD to korzystnie, ale juz chyba czaje, dlaczego facet tak bardzo naciskal, zebym wyszedl z TV pod pachą xD Cena leci na łeb z dnia na dzień.

Odnośnik do komentarza

 

Sony has revealed that the HDMI 2.1 firmware update which unlocks 4K120fps for the Bravia XH90 (also marketed as the X900H in the USA) will be available in Winter 2020, according to a teaser trailer for the Sony XH90 & ZH8/ Z8H "Ready for PS5" TVs:

 

Pewnie łyknę po nowym roku

Odnośnik do komentarza

Ciekawe czy inne parametry jeszcze podskoczą np peak brightness hdr input lag itd.
Wiem że na cuda nie na co liczyć ale dobre i cokolwiek.
Teraz tylko czekać na black frajer, ten tv szybko staniał a jeszcze z pincet na pewno mogą urwać.
I wtedy wchodzę ja cały na biało i kupuje .

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...