Skocz do zawartości

Noob kupuje telewizor bądź monitor pod PS5/XSX


Antares

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, easye napisał:

No moze masz racje, bo w porównaniu z TV jest gorzej, tak sam mam teraz 500 nitowego Della, który dostaje oceny na poziomie 7.5 i nie wyobrażam sobie już monitora bez HDR. 

 

Jaki model? No i jak prezentuje się to w kwestii czysto obrazowej - kontraście, kolorach etc.

Odnośnik do komentarza

Przy kupnie monitora patrzyłbym przede wszystkim na pokrycie kolorów i te 144Hz jako minimum. HDR na biurku fajna rzecz jak grasz na padzie. Jak gram na myszce to się siedzi jednak trochę bliżej i HDR600 zmusza czasem do mrużenia oczu w niektórych scenach.  Ja już drugi rok jadę na samsungu G7, parametry super ale matryca VA to nie dla mnie. Już wolałbym ips. Ciągle czekam na dostępność w polsce tego oleda od Della. Myślę ,że będzie to wreszcie monitor na lata. 

Odnośnik do komentarza

Szybkie pytanko. Mam LG Nano taki jakby odpowiednik oleda tylko LCD. Mam do niego podpięty dysk 2T. Chciałbym sobie nagrać jutro o poranku F1. I teraz pytanie czy przy włączonym dekoderze i podpiętym do tv dyskiem program się nagra czy raczej dysk musi być podpięty bezpośrednio do dekodera? Kiedyś podpiąłem pendrive do dekodera i on go formatował (a raczej psuł bo z 8gb robiło się 1gb i się nagrywało ale później jak go podpiąłem do kompa to jak chciałem go ponownie formatować to tylko czyściło dane do 1gb i nie powracało do 8gb) no teraz się trochę lękam czy dysku mi nie spierdoli.

Edytowane przez mitra
Odnośnik do komentarza

Wtedy wystarczyło wejść w zarządzanie dyskami i usunąć całkowicie partycje. TV pendriva Ci nie zepsuł.

 

Co do 2 pytania pewnie pod TV, ale pewnie będzie chciał sformatować, od lat używam IP TV i mogę sam cofać wybrany program do 3 dni wstecz. 

Odnośnik do komentarza

Wszystko fajnie tylko jak wchodzę w opcje tv do nagrywania to jest komunikat typu możesz odtwarzać nagrane tematy itp i można ustawić przyszłe nagrywanie i prócz tego komunikatu nic w tej opcji nie mogę zrobić. 

 

Jak nagrywać program tv na dysk? Nie na bieżąco ale na przyszłość.

 

 

Odnośnie partycji to nie było na nim podziałów, pen z 8 spadł do 1 i nie było partycji żadnych. Każde formatowanie przywracanie itp. wszystko wskazywało że jest 1gb. 3 peny takie mi dekoder załatwił.

Edytowane przez mitra
Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, p406 napisał:

Nonono.Rzeczywiście coraz więcej ludzi ma już w swoich domach tego samsunga i wow. Jeśli to wszystko okaże się prawdą to w niedalekiej przyszłośći będzie można śmiało myślec o upgrejdzie b9. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...