Skocz do zawartości

Noob kupuje telewizor bądź monitor pod PS5/XSX


Antares

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki Glapie trzeba zacząć lokować pinionżki w środkach trwałych.

Broniłem się przed zmianą jedynej słusznej plazmy Panasa, ale jak już zmieniam lodówki, pralki i inne sprzęty to może i TV :potter:

 

Wielkość 55-65. Granko 1.5-2 m od TV, oglądanko niecałe 3 m, tylko wieczorami. Nie zależy mi na nowościach, tylko na czymś sprawdzonym w dobrej cenie co będzie potencjalnie na dłużej niż rok czasu i obsłuży docelowo PS5, a także da jakość porównywalną do plazmy. Obecnie tylko PS4, PS3, Switch.

 

Poradźta co.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Jakim napisał:

Wiem, ale wg jego wymagań, gdzie ma ps4 i ps3 to po grzyba mu te 120 hz. W zasadzie nawet mając ps5 to tak naprawdę - mało która gra z tego korzysta. A w tej cenie lepszego obrazu nie dostanie.

 

No ale fakt, przyszłościowo coś też bym chciał kupić, nie kręcą mnie zmiany tv co rok-dwa. Ale dzięki za tipa. Jakieś jeszcze alternatywy chcąc mieć 2.1 i 120? 

Odnośnik do komentarza
 
No ale fakt, przyszłościowo coś też bym chciał kupić, nie kręcą mnie zmiany tv co rok-dwa. Ale dzięki za tipa. Jakieś jeszcze alternatywy chcąc mieć 2.1 i 120? 

Ja bym kupił ten:
https://www.neonet.pl/telewizory/lg-55-55c11lb-oled-100hz-dolby-vision.html
Dodają tego soundbara za 1zł przy zakupie tego C1:
https://www.neonet.pl/soundbary/tcl-3-1-2-ts8132.html



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Panowie, jaki soundbar do +/- 2500 pln(+/- 200pln moge dolozyc) najlepiej kupic? Glownie do filmow/seriali ale tez do gier
Ja używam JBL 5.1 i jestem nawet zadowolony z dźwięku, choć ta listwa nie obsługuje atmosa. Kumpel ma soundbara Philipsa Fidelio B97 z atmosem i powiem Ci że słychać różnicę, pięknie to gra ale i kosztuje ok 5 tys.
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, KOMARZYSKO napisał:
9 godzin temu, Wolfie_ napisał:
Panowie, jaki soundbar do +/- 2500 pln(+/- 200pln moge dolozyc) najlepiej kupic? Glownie do filmow/seriali ale tez do gier

Ja używam JBL 5.1 i jestem nawet zadowolony z dźwięku, choć ta listwa nie obsługuje atmosa. Kumpel ma soundbara Philipsa Fidelio B97 z atmosem i powiem Ci że słychać różnicę, pięknie to gra ale i kosztuje ok 5 tys.

To lepiej sprawdz cene jbl-a, poszła w górę i kosztuje jakieś 3700:(

Edytowane przez grabipl
Odnośnik do komentarza

Sprawa wygląda następująco. Tv samsung 65qn80aat, kupiony w grudniu. Pojawiła się mała plamka w rogu, teraz robi się coraz większa. Generalnie mi nie przeszkadza to. Pytanie jest następujące czy robić to odrazu czy czekać do końca gwarancji? W lg wiem że wymieniają całe matryce, w innych firmach potrafią zwrócić pieniądze, jak jest w Samsungu?

https://m.fotosik.pl/zdjecie/fa5a5867a33d4800

https://m.fotosik.pl/zdjecie/ac69a6ade3bd3074

Edytowane przez benito82pl
Odnośnik do komentarza

Nie mam żadnego smużenia w grach sportowych na QLED (Q70R z matrycą VA). Jedyne co można przyrównać do smużenia to gry z dużą ilością czarnych cienkich elementów, które przy obracaniu kamerą czasem potrafią "pulsować" (np. ciemne gałązki czy źdźbła trawy trochę się "pogrubiają" w czasie ruchu). Ale ten efekt zauważałem zarówno w poprzedniej Toshibie 40" VA czy monitorze 28" IPS, zatem może to przypadłość kiepskiej reakcji black-to-black w LEDach, czy jak to tam się nazywa.

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...