Skocz do zawartości

Noob kupuje telewizor bądź monitor pod PS5/XSX


Antares

Rekomendowane odpowiedzi

23 godziny temu, Magik napisał:

Przy zakupie tej serii szukaj np 91AAT.

Upewnij się że model, który planujesz kupić nie ma IPS.

 

 

Dopłata do VA to około 4k zł. No ale niby warto. Tylko mam dodatkowy dylemat bo niewiele drożej jest 85qn800 z 8K już. Tylko pytanie czy to 8K do czegoś teraz wykorzystam?

Odnośnik do komentarza

Ch*j, kupiłem TCL C825 65 cali, jest fajna promka na Neonet. Obniżka z 6 koła na 5300 i jeszcze dają za 1 zł smartfona co na luzie za 7 stów się sprzeda więc więc taki tv za ok 4600 zł to już jego 160 stref przeboleje.
Kurde no przestawie się z tego Oleda, mam nadzieję te ta legendarna "szara sraka" nie będzie taka straszna.

Ps. Sprzedam LG B7 wypalony trochę na dole , chyba że ktoś nie wierzy w wypalenia to wtedy ich nie ma

Wysłane z mojego HD1900 przy użyciu Tapatalka

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, mushabelly napisał:

Dopłata do VA to około 4k zł. No ale niby warto. Tylko mam dodatkowy dylemat bo niewiele drożej jest 85qn800 z 8K już. Tylko pytanie czy to 8K do czegoś teraz wykorzystam?

Do niczego. A patrzyłeś na Soniaki?

Też porządne LCD w dobrej cenie. XH90 i XJ90 np.

Odnośnik do komentarza

Panowie czas kupić oleda.

Chciałem się zapytać was o dopłacenie do HDMI 2.1

Szukam tv i np LG ma wersję tv bez HDMI 2.1 które są tańsze i wersję z które oczywiście są droższe.

Pytanie brzmi do tych którzy posiadają nowa generację czy warto?

Z mojego doświadczenia gier Sony one nie potrafią w 60 FPS nawet 4 k 

A co dopiero 120 czy ten 2.1 to jest jakiś marketingowa papka aby naciągnąć klienta ?

Czy za tym kryje się cos jeszcze i tv które posiadają to mają lepszy obraz czy coś XD

 

 

Odnośnik do komentarza

Póki co najrozsądniejszym wyborem pod kątem cena/jakość jest LG C1, szczególnie pod konsolki. 

 

Gdybym w tej chwili miał brać TV, to właśnie brałbym tego LG (co też niedawno uczyniłem), a jeśli nie, to dalej bym tuczył świniaka piątkami i czekał na te nowe Samsungi. 

Edytowane przez Michał102
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, mattaman napisał:

Sony i Samsung na QD-Oled nie będą kosztować 5tys za 55 cali, narazie tylko dla bogoli.

No tak ale z każdym porównaniem technologia ta po prostu zwala z nóg. Tutaj porównanie z tegorocznym premium lcd od samsunga. Wow po prostu wow żeby oled bił pod względem jasności topowego lcdka.     https://youtu.be/yLov_AUctIE

Odnośnik do komentarza
W dniu 24.04.2022 o 12:14, Michał102 napisał:

Póki co najrozsądniejszym wyborem pod kątem cena/jakość jest LG C1, szczególnie pod konsolki. 

 

Gdybym w tej chwili miał brać TV, to właśnie brałbym tego LG (co też niedawno uczyniłem), a jeśli nie, to dalej bym tuczył świniaka piątkami i czekał na te nowe Samsungi. 

Widze ze stonce odblokowali VRR wiec pytanie jest nastepujace. Czy ten oled o ktoym wspominasz ma wsparcie tej technologi  i jak sie sprawdza?

 

Ja swojego C7 oddam synowi starszemu a sam juz moge zaczac czegos szukac do 2K€

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...