Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

 

6 minut temu, mozi napisał:

To na co czekasz? 

W temacie. Mam nadzieję że tego nie spierdolo. Mam nadzieję że open world nie spowoduje że gra się rozwodni i będzie tylko trudnym assasinem.

 Gra na pewno nie będzie Assassinem, bo nie będzie zaminowana fetch questami.

Odnośnik do komentarza

Ja tak teraz trochę żałuje, że wykorzystałem kod na bete, mogłem komuś oddać xDD Do Bloodborne podchodziłem totalnie na ślepo tylko po story trailerze no i gra życia. Boję się, że na premiere Eldena nie będzie tego pierdolnięcia, którego bym chciał doświadczyć tylko 'wszystkie' rzeczy obadam w sobote i potem czekanie na dokonczenie całości hmmmmmmmmmmmmm

Edytowane przez cotek
Odnośnik do komentarza

To dziwne, bo wszystkie materiały jakie widziałem, szczególnie ten powyżej, mówią o bogatym i zróżnicowanym open worldzie, gdzie eksploracja rzeczywiście jest nagradzana. A mówimy tutaj dodatkowo o małym fragmencie pełnej gry. ;) Z drugiej strony to też nie Ubi gierka, w której co dwa kroki napotyka się patrol albo posterunek.

 

I nie oszukujmy się, od początku można się było spodziewać, że to kolejny Souls. Dla mnie jednak już sama nowość w postaci otwartego świata oraz jazdy i walki konnej niemało zmienia. 

 

Ogólnie mamy do czynienia z kulminacją kilkunastu lat pracy From nad soulsową formułą i mariażem wielu napotkanych wcześniej rozwiązań. Siłą rzeczy nie wszystkim się to spodoba, ale z drugiej strony nie wiem czego można było tak dokładnie oczekiwać? ;)

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Metoda napisał:

Mam wrażenie, że Sekiro, to był wypadek w pracy. Po przejrzeniu części urywek z gameplaya, to jakby nazwali to Dark Souls 4 to raczej by nikt się nie obraził.  Wiadomo, że gra zamiecie, ale efektu wow nie ma.

Czemu Sekiro? Prędzej Dark Souls 2.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...