Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, easye napisał:

Acha  co nie oglądam DF na temat dużych premier to ciągle słyszę, że nie ma takich niskich ustawień na PC, czy z Division, czy RDR2 niedawno

RE2:

- film: https://www.youtube.com/watch?v=7MvYJLU5FsQ

- ustalenia: 

Spoiler

eqqRp1L.png

 

Tak z brzegu. Naprawdę nie chce mi się wyszukiwać tych wszystkich rzeczy, one są dostępne na wyciągnięcie ręki dla każdego.

Odnośnik do komentarza

Zrobiłem test isiego. Mam jakiegoś mocnego laptopa do pracy. Odpaliłem Wiedźmina 3 na low i podłączyłem do TV UHD - oczy wypaliło taki syf.

 

Odpaliłem W3 na tym samym TV, na konsoli 8 generacji w cenie 1/5 tego laptopa - oczy zadowolone, dalej bardzo ładna gra.

 

Wracając do tematu konsol, a ściślej serii X:

- wygląd bardzo sexi, 

- nazwa mnie wali, powinienem wiedzieć co kupuję i chyba jakoś dam radę wziąć z pułki to co chcę XD 

 

Miałem brać ostatnio XOX ze względu na gamę pasa, bo miałem XO z 3 lata, ale pi przejściu kilku exów puściłem dalej (pozdro @XM. :lapka:). Jednak wstrzymam się i wezmę blisko premiery XOSX. Jeżeli GP będzie tak rozwijał się jak do tej pory to czuję że mowy klocek to będzie moja główna platforma do mulriplatform.

Odnośnik do komentarza

Jakoś nie spodziewałem się niczego innego - tu gdzieś coś usłyszę, kontekst pominę, resztę oleję i mogę wojować hasełkiem. Napisz do Mendrka, może prezes szuka kogoś do swojej partii - propagandy nie powstydziliby się nasi obecni włodarze :cool:

Odnośnik do komentarza
40 minut temu, Bzduras napisał:

Jakoś nie spodziewałem się niczego innego - tu gdzieś coś usłyszę, kontekst pominę, resztę oleję i mogę wojować hasełkiem. Napisz do Mendrka, może prezes szuka kogoś do swojej partii - propagandy nie powstydziliby się nasi obecni włodarze :cool:

No to może "sam wymien uszy."

 

2:20, pozdrawiam Palec.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Tyle nie będzie zwłaszcza ,że tego z zyskiem nie będą sprzedawać.

 

Może się ktoś wypowiedzieć kto się zna czy 16 GB pamięci RAM jest ok w dzisiejszych czasach ;d Niby tylko dwa razy więcej niż w obecnej generacji ale przeskok w poprzedniej robił większe wrażenie pod tym względem ;p 

 

@Hendrix

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...