Skocz do zawartości

Odżywianie


Sebas

Rekomendowane odpowiedzi

No ogólnie idzie to w kierunku jakiegoś food wars czy innych wieści, dwa obozy muszą być i jazda. 

 

Jak już sobie tak dworujemy, to mnie np bawi ta nagła zajawka na  "nieoczywiste" połączenia smaków, a jak się nie jarasz, to masz polacki gust xd. Wszystkie

kraftowe lodziarnie na pierwszym miejscu muszą mieć lody karmelowe z solą morską albo różową himalajską na śmietanie z małej miejscowości. 

 

10 godzin temu, kanabis napisał:

Maslo orzechowe tez jest slone a swietnie pasuje do np slodkich bananow.

 

No nie określiłbym go stricte mianem słonego, bardziej gorzkawe, choć to pewnie zależy od rodzaju, ja ogólnie nie przepadam, wolę orzechy solo. 

Odnośnik do komentarza

Nie no na Alei Róż to bywa po 30-40 osób ilekroć tamtędy przechodzę przy w miarę ładnym popołudniu (sam pierwszy raz sprawdziłem je w jakiś pochmurny, chłodny dzień), a co śmieszniejsze, są tam dwa lokale, dosłownie naprzeciwko siebie i do jednego zawsze kolejka jest kilka razy mniejsza, nie wiem co ci ludzie w głowie mają. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 19.03.2019 o 17:32, second napisał:

 

Dużo poniżej normy? Jesz mięso? Kup sobie Biofer w tabletkach i jedz 1x dziennie.

wrócę do tematu żelaza. Ten biofer kompletnie nic mi nie podniósł, nawet spadek miałem. Brałem go 2 tyg. 

Byłem jakiś czas temu u lekarza, więc przy okazji wspomniałem mu o niskim poziomie żelaza. Przypominam, że miałem poniżej normy około 45 chyba. (Norma 59-158)

Przepisał mi tabletki na receptę Tardyferon 80mg jonów żelaza II. Biofer miał około 14mg. Dziś po 2 tyg zrobiłem wyniki i cyk żelazo 134. Można już odstawić i skupić się produktach bogatych w żelazo.

 

jednak co recepta to recepta 

 

No i głównym powodem niskiego żelaza było u mnie regularne oddawanie krwi. Do tego sport wytrzymałościowy + mało żelaza w diecie i taki wyniki były.

Edytowane przez D.B. Cooper
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

>mama - no maciej już więcej nie możesz przytyć do tego garnituru
>także mama: no masz tu na drogę żebyś miał coś do kawy

zpZrNde.jpg

te knoppersy zaje.biste, zupełnie inne niż te zwykłe

jak sie do nich rok temu pierwszy raz dorwałem to na raz opędzlowałem całe opakowanie :rayos: 

 

 

ale ~250kcal jedan batonik :yao: 

Odnośnik do komentarza

Raz kupiłem, jak wszedł SMART i chciałem trochę poszaleć z darmowymi paczkomatami xd Do tego jakieś oleje, nasiona.
Było raczej OK, data ważności wystarczająca, brak robaków, w smaku jak to bakalie, rodzyny i orzechy.


To ten sklep:

https://allegro.pl/uzytkownik/RxONE

 


Też jednak miałem opory, czy normy higieniczne są spełniane u jakichś garażowych sortowników bakalii.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Też kupiłem ze dwa razy i raczej nie mam powodów do narzekania. Jedynie orzechy nerkowca miały duzo malutkich kawałków, takiego jakby miału. Wyobrażałem sobie, że gdzieś je pozamiatali i tak wsypali do paczki :ninja:

Ceny jednak bezkonkurencyjne. Zwłaszcza jak skleisz duża paczkę

Odnośnik do komentarza

3kg w 3 tygodnie zgubiłem na 2500kcal i siłce na pół gwizdka (przepuklina) max 2 razy w tygodniu :pawel: 

myślałem, że może z 1-1,5kg w miesiąc zjadę na takiej aktywności i kaloriach, ale jednak wciąż metabolizm 18 latka mam

 

nawet nie chcę myśleć ile ja wpie.rdalałem ze słodyczy kalorii jak od października do(pipi)ałem z 87kg do 93kg, a w sumie poza podjadaniem co chwila dieta nie za bardzo się różniła w porównaniu do teraz

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...