Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Może nie do końca zakupy, ale jak najbardziej growe :Coolface:

 

spacer.png

 

 

Mapki do GTA 2 i GTA London, gdyż brakowało mi ich w zestawach. Komplet do dwójki wylądował w wydaniu na DC, London oczywiście na PSX. Wydrukowane na nieco lepszym papierze co by zaraz się nie zniszczyło. Wiadomo, to nie oryginał, ale moim zdaniem dobry zamiennik, a przyznać muszę, że przydają się te mapki. Do pierwszego GTA na PSX mam oryginalny komplet i regularnie z niego korzystam podczas gry.

No a grafika z Dreamcastem to już taka moja mała tradycja. Jest to czwarty growy wydruk A3 w laminacie do mojego kącika. Fakt, biała ramka szału nie robi (lokalna drukarnia, ot co), ale przywykłem a i nie przeszkadza mi to jakoś bardzo, tak samo jak jakimś cudem krzywy wydruk :sadkek: Do mapek ogarniałem już inną drukarnię i chyba tam przerzucę się z drukowaniem i laminowaniem na A3, bo robotę robią świetną :drakeyeah:

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 27.12.2022 o 16:18, krzysiek923 napisał:

Nie wiem gdzie to wrzucić, na Fb mi wyskoczyła reklama, a że są na forum też fani rajdów i pierdółek na półeczkę, to mały offtop nie zaszkodzi, a może ktoś się skusi.

 

HBfG6UY.jpg

 

Jestem fanem, ale skala troche za mała. Jakby bylo 1:18 to może nawet bym się zastanowił 

Odnośnik do komentarza
58 minut temu, Pupcio napisał:

uu za ile dorwałeś bd?

53zł z już wliczoną wysyłką. Była jedna tańsza o kilka złociszy ale na zdjęciach było widać mocno zajechane pudełko. Na allegro jakieś lombardy sprzedają taniej ale jak mam się prosić o zdjęcia na których widać cokolwiek i informacje jaka to wersja językowa to wolę dorzucić te 15zł i mieć spokój. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...