Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, Ukukuki napisał:

Widziałem na insta gości co mają full set tej kolekcji i ogólnie kilku innych Polskich tanich serii. 

 

Szanuję. Sam mam ogromny sentyment do tych budżetowych wydań, zwłaszcza "Nowej Ekstra Klasyki" i późniejszego wcielenia "Ekstra Klasyka NeXt", bo za gówniaka to było jedyne na co mogłem sobie pozwolić. Pamiętam dosłownie godziny spędzone w Empiku przy stoisku z tymi grami i ten trudny życiowy wybór "na co wydać dwie dychy". Kiedyś to było :nosacz2:

 

Z resztą sam kilka gier z takich wydań posiadam i wiele widuję w CeXie za dosłownie kilka zeta, ale nie porywam się nawet na zbieranie "full seta" :)

 

Były też inne wydania, wśród których na szczególną uwagę zasługuje "Platynowa Kolekcja", gdzie występowały takie sztosy jak Diablo, StarCraft, Diablo II, Saga Gothic i pewnie wiele innych. Te wymienione i kilka innych posiadam u siebie, a szczególnym sentymentem darzę drugiego Diabła, bo to jedna z moich ulubionych gier na PC :D

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Quake96 napisał:

Z resztą sam kilka gier z takich wydań posiadam i wiele widuję w CeXie za dosłownie kilka zeta, ale nie porywam się nawet na zbieranie "full seta" :)

 

Większość jest tania ale taki Książe i Tchórz to po 100-200 zł chodzi. Big Box to biały kruk obecnie. Mi z tych tanich serii najbardziej pasuje złota kolekcja klasyki. Świetne wydania uzupełnione o dodatki, filmy ect. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Wredny napisał:


Patrząc na Twój gamecard pewnie będziesz próbował platynować - masz jakiegoś ziomka do grania? Bo nie ukrywam, że sam chętnie bym do tego wrócił z jakąś ekipą (samemu ciężko jest).

 

Wiesz co, chwilowo gram w Hunta na PC, nie wiem jeszcze czy będę odpalał na konsolę, może jak wyjdzie upgrade na next geny w końcu. Ale jeśli się zdecyduję to bardzo chętnie pogram z tobą i dam znać :)

Odnośnik do komentarza

spacer.png

 

Dotarła najbardziej oczekiwana przeze mnie gra :hype:

 

Co prawda sprzedający trochę minął się z prawdą pisząc "stan dobry", bo płyta instalacyjna wygląda mocno "średnio", ale jako że działa bez zarzutu nawet na moim wybrednym napędzie w laptopie to nie będę wybrzydzał. Dzisiaj ciężko już o fizyczne wydanie VC i to w takiej fajnej edycji jak ta tutaj :nosacz2:

Zarzuciłem sobie tylko no-cd "patch" co by płyty niepotrzebnie nie używać i wsio działa pięknie :banderas:

  • Plusik 3
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Quake96 napisał:

spacer.png

 

Dotarła najbardziej oczekiwana przeze mnie gra :hype:

 

Co prawda sprzedający trochę minął się z prawdą pisząc "stan dobry", bo płyta instalacyjna wygląda mocno "średnio", ale jako że działa bez zarzutu nawet na moim wybrednym napędzie w laptopie to nie będę wybrzydzał. Dzisiaj ciężko już o fizyczne wydanie VC i to w takiej fajnej edycji jak ta tutaj :nosacz2:

Zarzuciłem sobie tylko no-cd "patch" co by płyty niepotrzebnie nie używać i wsio działa pięknie :banderas:

Ahh mam to samo wydanie, brakuje tekturowej wkładki/obwoluty. Z ciekawości sprawdziłem po ile Vice City chodzi, a tam mnóstwo aukcji jakiegoś cymbała z GTA po kilka tysięcy złotych :sapek:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...