Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, kiseki napisał:

Wet - do dziś słucham soundtracku po tym, jak ją pierwszy raz przeszedłem w 2010. 

SotD - pamiętam tylko, że było tam sporo japońskich głupotek, które mnie śmieszyły. 

QT - nie grałem nigdy, z tego co wiem to słabo oceniany podrabianiec Gearsów - tyle mi wystarczyło żeby kupić. 

IMG_20230124_214044_copy_1795x877.jpg

 

Nigdy nie udało mi się ukończyć chaptera na autostradzie na najwyższym poziomie w wet. Zbugowani sa wrogowie i idzie to podobno tylko fartem zrobić :/

Edytowane przez oFi
Odnośnik do komentarza
53 minuty temu, Quake96 napisał:

@Rozi - Daj znać czy na płytce są wszystkie części, bo niektóre gry w fizycznych wydaniach wcale nie miały pełnej zawartości, a czaję się czasem na GTA w wersji na XO :)

Bez patcha i tak nie pograsz, bo przed patchami te gry były zabugowanymi gównami.

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Quake96 napisał:

@Rozi - Daj znać czy na płytce są wszystkie części, bo niektóre gry w fizycznych wydaniach wcale nie miały pełnej zawartości, a czaję się czasem na GTA w wersji na XO :)

Tu raczej nie chodzi o to, że nie było wszystkich części, tylko o to, że np GTA III nie dało się uruchomić z płyty. Wyskakiwał błąd i anulowało instalację, sam tak miałem. Dokopałem się na reddicie, że trzeba wtedy pobrać cyfrową wersję z płytą włożoną w napędzie i wtedy rzeczywiście działało. U jednych jest to III, u innych VC.

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Rozi napisał:

Bez patcha i tak nie pograsz, bo przed patchami te gry były zabugowanymi gównami.

 

Całą trylogię na PS4 dałem rade ograć, więc i na XO pewnie bym dał. Większych problemów nie uświadczyłem na konsoli Sony.

 

16 minut temu, krupek napisał:

Tu raczej nie chodzi o to, że nie było wszystkich części, tylko o to, że np GTA III nie dało się uruchomić z płyty. Wyskakiwał błąd i anulowało instalację, sam tak miałem. Dokopałem się na reddicie, że trzeba wtedy pobrać cyfrową wersję z płytą włożoną w napędzie i wtedy rzeczywiście działało. U jednych jest to III, u innych VC.

 

Czyli generalnie lipton. 

Odnośnik do komentarza

Gwiazdą dzisiejszej wrzutki jest bez wątpienia remake jednej z moich ulubionych gier ever - Dead Space.

290084700_DeadSpace.jpg.38bcc56ad8c04f79e84d45ab5fa3d49c.jpg

The Callisto Protocol rozbudziło oczekiwania, ale nie do końca dowiozło, wiec fajnie, że EA postanowiło odświeżyć klasyka.
Oryginał znam na pamięć, przeszedłem 8 razy, z czego ostatni raz nieco ponad miesiąc temu we wstecznej na XSX (a przejdę jeszcze raz, żeby calaczka wbić na XBOXie), ale dla mnie zakup obowiązkowy, choćby po to, by wysłać EA sygnał, że gracze chcą od nich właśnie takich tytułów (oraz takich jak nadchodzący Rudy Dżedaj 2), a nie samych sportówek i zjebanych BFów.

Oprócz kosmicznych przygód Isaaca trochę uzupełnienia staroci - wreszcie mam komplet przygód Master Chiefa na X360, bo tylko HALO 3 ODST mi brakowało.

593886645_HALOkolekcjaX360.jpg.2a3306db88d8509341be34455914245b.jpg

1390587312_DeadSpaceistarociezX360.jpg.fe63f9991349ebc8c829894317d8d0eb.jpg

Tomb Raider Legend mam w pakiecie na PS3, ale X360 dostał osobne wydanie, a ja lubię osobne wydania :D
TimeShift to chyba już ostatni z tych średniackich FPSów, które zawsze chciałem sprawdzić, a nigdy wcześniej nie miałem okazji (Legendary, Area 51, Turning Point itp).
Tu trafiła mi sie nawet nówka w folii (co prawda podartej, więc ściągnąłem, ale plomba nienaruszona, a pudełeczko czyste jak łza).

  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...