Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Evil Dead sztos jak cholera, serio! Zdecydowanie łapie się do mojego Top3 2k22. Wspominałem już o tym na forum swego czasu. Tłuczemy z żoną od premiery (tj. od kwietnia o ile dobrze pamiętam), obecnie ponad 1100h na liczniki i ciągle nam mało. Świetna oprawa, klimat i mocno angażująca rozgrywka. Można grać jako ludzie (biegający w 4-osobowej ekipie) lub demon. Dwie strony medalu i dwa diametralnie różniące się sposoby rozgrywki - zależnie od tego po której stronie chcemy się opowiedzieć. W grze idealnie oddano klimat wszystkich odsłon filmu i serialu. Gore pięknie miesza się z humorkiem, głosy podłożone zostały przez aktorów, a niektóre teksty przeniesiono 1 do 1. Naprawdę mooocno polecam. Trzeba tylko załapać co i jak bo gra upchana jest mechanikami bez rozpracowania których będziemy non stop dostawać po tyłku. 

 

@smoo, łapiesz mega plusa za ten zakup, bo serio byłem przekonany że na forum jako jedyny zainteresowałem się tym tytułem. No to teraz jest nas 2-ch i jakoś tak raźniej od razu :) 

Edytowane przez Amer
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
W dniu 4.01.2023 o 05:03, Ins napisał:

Ja wiem, że w naszym kraju mało kto kupuje i ma gierki na Xboxa ale 4 miesiące polowałem by na olx czy allegro w ogóle pojawiły się zafoliowane wersje tych gier. 


Nie ma miesiąca żeby nie wpadło u mnie zielone pudełko. 
Ile wydałeś na kolekcje Halo?

 

15 godzin temu, Quake96 napisał:

Lokalny zakup z growego sklepiku :) Jakoś lubię te koślawe strzelanki na szaraku :D


Jeden z fajniejszych Bondow, Goldeneye nie przebił, ale miło się pykalo. Brakuje mi teraz coś w klikacie Bonda na aktualnych konsolach.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
28 minut temu, iluck85 napisał:

Nie ma miesiąca żeby nie wpadło u mnie zielone pudełko. 

Ile wydałeś na kolekcje Halo?

 

 

Spróbuj kupić nowe zafoliowane te dwie gierki z okładką polską albo angielską. Powodzenia ;)

 

Halo MCC 70zł, a wcześniej widziałem jedynie jakiegoś francuza za 180 ...

 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Ins napisał:

 

 

Spróbuj kupić nowe zafoliowane te dwie gierki z okładką polską albo angielską. Powodzenia ;)

 

Halo MCC 70zł, a wcześniej widziałem jedynie jakiegoś francuza za 180 ...

 


Wspominasz o pudełkach na X :) Dzielnie wspieram.

 

To za darmo, bo jest kolekcja na Allegro, ale Niemiec i 199zl wola. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Luqat napisał:

Dużo dałeś za wszystko?

Jakieś 1300zł za wszystko. Pałki można upolować w okolicach 100zł. Karabin się trafił za 50, pistolet za 40zł. Większość gier chodzi w przedziale 20-40zł. Wyjątek to Time Crisis za 110 i Rambo za 80zł. No i gierki z serii Wonderbook brałem właśnie z książką żeby mieć komplet ale tutaj można przyoszczędzić kupując jedną księgę dla wszystkich gier z serii. 

  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...