Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

24 minutes ago, Ins said:

Pro Controller jest wygodny ale z chęcią sprawdzę jak się gra na Switchu padem od Xboxa albo PS5 :)

 

20221219_181546.thumb.jpg.5deb6acc86ddc829091897c9aa5bf334.jpg

 

Mam dwa pytanka odnośnie tego, jakbyś mógł mi sprawdzić:

- jak sparujesz dualsensa z tym czymś to żeby pograć na PS5 musisz sparować od nowa PS5 z padem, prawda? Znaczy jest to logiczne, ale chcę wiedzieć

- obsługuje wibracje i sensor ruchu w dualsensie? tzn tak samo działan jak switchowy oryginalny pro controller? 

dzięki z góry :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Homelander napisał:

- jak sparujesz dualsensa z tym czymś to żeby pograć na PS5 musisz sparować od nowa PS5 z padem, prawda? Znaczy jest to logiczne, ale chcę wiedzieć

- obsługuje wibracje i sensor ruchu w dualsensie? tzn tak samo działan jak switchowy oryginalny pro controller? 

Tak i tak.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Ghost nówka za 35
Chorus nówka za 50 zeta
Nioh za 35
I Alienek za 45

Czyli prezenciki świąteczne są. Jeszcze parę licytacji, ciekawe, czy mi się uda. Do tych 40 zeta mogę licytować. Durniem nie będę licytując gry przeszło 60, gdy mogę gdzie indziej też używki w okolicy 50.

W szoku byłem jak z 50 ktoś podbił do 100 RE 2, gdy na olx sa też po 55:facepalm:
Aż tak na głowę nie upadłem, by wydawać tyle kasy, "bo chcę"
Pytanie kiedy ja to ogram, bo wątpię by przez święta to wszystko:P a mam inne jeszcze tytuły

 

b686342784856.jpg

  • Plusik 10
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
On 12/21/2022 at 7:56 PM, Quake96 said:

Po małych przygodach mogę już oficjalnie pokazać swoje ostatnie zakupy :obama:

 

spacer.png

 

 

Soul Reaver to ten nieszczęsny, nie do końca trafiony zakup w języku niemieckim. No trudno, stówka nie majątek, może jakoś zniosę szczekanie drutem kolczastym :/

Za to Shadow Man to akurat najlepszy zakup. Gra w pełnym komplecie z mapką :)


Były też Worms Armageddon na których mi zależało, ale no cóż... nie działają :dunno:

Świetny zakup, wersje na Dreamcasta są najlepsze :banderas:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...