Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Mi zależało na działaniu po wyjęciu z pudełka a na wersję z klawiaturą nie czekam. Tak samo mam C64 mini tą bez działającej klawiatury i na moje potrzeby chwili nostalgii wystarczy. To są raczej zabawki idealne na prezent, półkę czy chwile nostalgii. Wiadomo ,że emulacja działa na wszystkim tak samo :lapka: 

Chociaż do SNESa mini wracam często, Nintendo się mocno postarało przy swoich mini konsolkach. Czekam na gameboya mini :wub:

Odnośnik do komentarza

RBR do dzisiaj żyje na PC dzięki Community. Fizyka w tej grze do dzisiaj najlepsza jaka pojawiła się w rajdach ever. Szkoda ze Ci co pracowało przy tym już pewnie dawno się gamedevem nie zajmują, bo chętnie bym zagrał w te rajdy w nowej oprawie, ale z nie zmienionymi mechanikami aut i zniszczeń. 

 

 

Edytowane przez oFi
  • Plusik 2
  • This 1
Odnośnik do komentarza

Kilka lat temu kupiłem kierownicę do PS4. Pograłem kilka wyścigów w F1 i się wkurzyłem, bo mi stolik odjeżdżał, więc zainwestowałem w taki Wheel Stand Pro. Potem wpadły inne gry i nigdy go nawet nie wypakowałem. :reggie: W ubiegłym roku weszła pod strzechy nowa generacja, więc PS4 wraz z kierownicą i stojakiem poleciały na strych. :balon: Zayebisty zakup panie LukeSpidey, zayebisty. 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
27 minutes ago, LukeSpidey said:

Kilka lat temu kupiłem kierownicę do PS4. Pograłem kilka wyścigów w F1 i się wkurzyłem, bo mi stolik odjeżdżał, więc zainwestowałem w taki Wheel Stand Pro. Potem wpadły inne gry i nigdy go nawet nie wypakowałem. :reggie: W ubiegłym roku weszła pod strzechy nowa generacja, więc PS4 wraz z kierownicą i stojakiem poleciały na strych. :balon: Zayebisty zakup panie LukeSpidey, zayebisty. 

 

To dobra okazja przecież kiera zadziała z ps5 :kaz:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...