Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Unicorn Overlord wygląda ciekawie. Trochę jak japoński King's Bounty. ;) Ciekawe, jakie platformy ostatecznie. Vanillaware to pewnie tylko konsole. Ale i tak biorę na celownik.

 

Nie lubię Mariana i spółki i z całej tej cukierkowej oferty tylko RPG mnie jako tako ciekawi. Cała reszta - przyznaję - wygląda ładnie, kolorowo i ma swój urok. Czuć pasję ze strony Nintendo. Ale to kompletnie nie moje klimaty.

 

Wario szkoda, że ruchowy. Wolałbym coś bliżej wersji GBA/3DS.

 

Another Code się jeszcze chyba zainteresuję.

 

Multiplatformy, nawet jeśli ciekawe, z pewnością nie będą ogrywane na Switchu.

Odnośnik do komentarza

Najciekawiej prezentował się dla mnie Unicorn Overlord, fajnie że w końcu jest data premiery Eiyuden Chronicles no i jeśli niczego nie skopią to kupi się kiedyś trylogię TRa żeby nie tracić czasu na modowanie wersji PC. Zastanawia mnie jedno, jak dzisiejszy recenzent poradzi sobie z klasycznymi TRami, już widzę te nagłówki "Dark Souls of action adventure".

Edytowane przez łom
Odnośnik do komentarza

Direct średni, wkurzyli mnie F-zero, ale dali fenomenalne Paper Mario, w które grałem ostatnio w 2016 roku i na które czekam jeszcze bardziej niż na Super Mario RPG. Wyraźnie widać, że najmocniejsze tytuły są już robione na następcę, ale kilka remasterów/remake’ów jeszcze wpadnie do kolekcji, bo będzie to najlepsza opcja, żeby je ograć, a sporo gier Nintendo jest ponadczasowa 

Odnośnik do komentarza

Kto nie gral nigdy w paper Mario ttyd to przecież fucking day one, absolutnie wspaniały tytuł.

 

Contra, Eiyden i nowe dzieło vanillaware wlatuje day one ale raczej nie na switcha tylko decka.

 

Ogółem direct średni, to co zrobili z fzero to kryminał bo branża zaorala cały gatunek future racerow ale i tak pudruja trupa switcha zacnie, chyba każda konsola by marzyła o tak pielęgnowanym ostatnim okresie swojego zycia

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Świetny direct. Nintendo idzie swoją drogą i pierdoli przegrywow z konkurencji co nie potrafią sprzedać np gry Returnal.

U Nintendo konkreciki na ten rok z datami. Początek 2024 też się już wyklarował i będą hity.

Mario vs donkey kong chętnie sprawdzę, tak samo jak f zero.

Czysty fun a nie przekładanie premier jak nieudolni deweloperzy na "dojrzałe konsole" ( jakby to napisała większość klaunow z tego forum)

 

Co tu robi Daddy xd

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...