Skocz do zawartości

Właśnie zacząłem...


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Paolo de Vesir napisał:

Bravely Default II na Switcha - jakoś mnie natchnęło na jakiegoś jRPGa, a ten zapowiada się naprawdę fest. Z jedynką też mam dobre wspomnienia chociaż porzuciłem ją po ok. 30h, zderzając się ze ścianą poziomu trudności. 

Mocno średni jest, fajny system walki, dość wymagająca gra ale fabuła jest słabiutka. idzie się pobawić ale chociażby taki chained echeos kładzie ją na łopatki 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Daffy napisał:

Mocno średni jest, fajny system walki, dość wymagająca gra ale fabuła jest słabiutka. idzie się pobawić ale chociażby taki chained echeos kładzie ją na łopatki 

 

Dziwnie to zabrzmi, ale mam jakąś awersję do niejapońskich gier silących się na bycie jRPG-iem. xdd Tak czy inaczej udało mi się wyrwać Tactics Ogre na Switcha za lekko ponad 2 stówki, więc czuję, że jak nie pyknie z BD2 to będę miał ciekawą alternatywę.

Odnośnik do komentarza

...DMC5 i po 8 poziomach nie jestem zachwycony. Wziąłem poziom trudności środkowy i z jednej strony na bossach ginę, normalni przeciwnicy nie są żadnym wyzwaniem, i myślę że gdybym musiał zaczynać poziom od początku (domyślam się że bez żółtych kryształów i czerwonych gemów to trzeba zrobić) to bym grę odinstalował. Najsłabsze to design poziomów z czasów ps2, żadnego serducha w jakiś szczegółach, no i granie V.

 

Na plus zdecydowanie 120fps które czuć, i to odwieczne pytanie - którędy wjedzie piegowata.

Edytowane przez Rtooj
  • This 1
Odnośnik do komentarza

Gears of War Ultimate Edition. O rany, ależ ja uwielbiam ten tytuł. Akcja, adrenalina, klimat! Strzelanie satysfakcjonujące jak te kilkanaście lat temu, graficznie gra nadal miażdży, a 60 klatek na Series S robi robotę. Do tego gra jest tym czym powinna: zero otwartych światów, craftingu, rozwoju postaci i innych głupot. Po prostu naparzasz w szarańczę, krew tryska, flaki się walają po podłodze, a Ty idziesz do przodu jak taran. Dla mnie pierwsze Gearsy to top10 najlepszych gier wszechczasów, ona się po prostu nie starzeje. Warto było kupić konsolę chociażby żeby pograć w Gearsy. Oby w szóstce porzucili te kretynizmy rodem z piątki

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, Homelander napisał:

Gears of War Ultimate Edition. O rany, ależ ja uwielbiam ten tytuł. Akcja, adrenalina, klimat

Tak naprawdę to właśnie ze względu na tą grę (no i dwójkę też) Xbox zawsze będzie w moim domu. 

Bywały momenty gdy Spencer mnie rozczarował i myślałem żeby pogonić Xa.

Ale myśl że nie będę miał Gearsów nie pozwalała mi na to. No jest to dla mnie jedna z gier życia, a wersja Ultimate jest wykurwista. 

Dla mnie to jest taki sam przypadek jak Resident Evil 4, nieważne kiedy to odpalisz, zawsze będzie się świetnie grało 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Miałem grać tylko w mario 3d land ale gierka wydaje się dobrą przekąską do poważnej gry więc zacząłem zelde between world. Nie wiem czy dobry pomysł grać od razu po minish capie ale jak mam ochote to co ja się bedę pyerdolił w tańcu:boomer: Początek super, mega przyjemnie się steruje linkiem. Na minus graficzka, po pięknym minish capie musze oglądać te brzydkie kanciate postacie, ehh

Odnośnik do komentarza
W dniu 27.02.2023 o 20:12, drozdu7 napisał:

Tak naprawdę to właśnie ze względu na tą grę (no i dwójkę też) Xbox zawsze będzie w moim domu. 

Bywały momenty gdy Spencer mnie rozczarował i myślałem żeby pogonić Xa.

Ale myśl że nie będę miał Gearsów nie pozwalała mi na to. No jest to dla mnie jedna z gier życia, a wersja Ultimate jest wykurwista. 

Dla mnie to jest taki sam przypadek jak Resident Evil 4, nieważne kiedy to odpalisz, zawsze będzie się świetnie grało 

Przeszedłem w tym roku niesławny port na PC w passie. Sztos, nawet graficznie ciągle dowozi, a ostatni boss to kawał skurwysyna. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

...Twilight princess na wiiu . Nigdy nie grałem . Po kilku godzinach powoli skłaniam się do przesiadki na wind wakera którego ogrywałem lata temu na gamecubie . Twilight trochę trąca grafiką i niby spoko, ale jakoś meh w porównaniu do wind wakera .

Ogrywam zmodowane Wii u które kupiłem niedawno . Co jeszcze możecie polecić na tego staruszka

Edytowane przez Plackus
Odnośnik do komentarza

Immortals Fenyx Rising (PS5)

Kupiłem jakiś czas temu na fali :hype:podczas ogrywania Odyssey.

Zwłaszcza, że gierka polecana była w odnośnym temacie na forumku :hi:

I podoba mi się po tych raptem kilkudziesięciu minutach. Przyjemna dla oka, bajkowa grafika.

Zabawnie prowadzona narracja. Podczas esploracji i ubiciu po drodze niedźwiedzia, wpadłem do szczeliny, do której prowadził mnie znacznik.

Spoiler

I uruchomiły się napisy końcowe z nazwiskiem Zeusa :D Uśmiałem się nieźle.

Tak więc chyba mam w co grać do premiery Burning Shores :macek:

Odnośnik do komentarza
16 hours ago, Plackus said:

...Twilight princess na wiiu . Nigdy nie grałem . Po kilku godzinach powoli skłaniam się do przesiadki na wind wakera którego ogrywałem lata temu na gamecubie . Twilight trochę trąca grafiką i niby spoko, ale jakoś meh w porównaniu do wind wakera .

Ogrywam zmodowane Wii u które kupiłem niedawno . Co jeszcze możecie polecić na tego staruszka

 

No graficznie Twilight Princess jest dokładnie tym o co prosili fani: realistyczną Zeldą. Sama gra to taka Ocarina na mocnych sterydach o zdecydowanie warta ogrania. Chociaż pierwszy dungeon z małpami faktycznie meh. Za do po nim już jest super i gra jest IMO lepsza niż Wind Waker. A co można polecić? Klasyki: Marian 3D World, Donkey Kong Country Returns Tropical Freeze, koniecznie Rayman Legends (najlepsza wersja zdecydowanie), klasyki z Wii (Mario Galaxy 1/2, Metroid Prime Trilogy, Zelda Skyward Sword), oczywiście Zelda Breath of the Wild, Mario Kart 8. No jest tego trochę

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Homelander napisał:

Chociaż pierwszy dungeon z małpami faktycznie meh. Za do po nim już jest super

No właśnie jestem po tym dungeonie. Postaram się popchnąć skoro jest lepiej ...

2 godziny temu, mozi napisał:

Dodam Yoshi's Woolly World

Kiedyś pewnie spróbuję ale ogólnie to mam switcha więc krąg gier się zmniejsza . Na pewno kiedyś ruszę xenobladea na Wii u 

Edytowane przez Plackus
Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Plackus napisał:

No właśnie jestem po tym dungeonie. Postaram się popchnąć skoro jest lepiej ...

Kiedyś pewnie spróbuję ale ogólnie to mam switcha więc krąg gier się zmniejsza . Na pewno kiedyś ruszę xenobladea na Wii u 

Tego nie ma na switcha. Jest crafted world i ew wersja na 3ds 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
3 godziny temu, Homelander napisał:

Gears of War 2. O rany, ale ta gra graficznie się zestarzała. W porównaniu nawet do Ultimate wyglada po prostu koszmarnie. Szczególnie postacie, twarze. W sumie otoczenie też. No ale strzela się super, tutaj nic się nie zmienia, i bardzo dobrze. 

Przecież Ultimate to odświeżony remaster z One, a Gears2 to po prostu Gears2 z 360 tylko w podniesionej roździałce i klatkarzu. Porównaj sobie z OG 1. Też jest przecież do pobrania.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...