Skocz do zawartości

Właśnie zacząłem...


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Paolo1986 napisał:

Skusiłem się na Assassin's Creed Origins. Świat wygląda bardzo fajnie, lubię takie egipskie klimaty.

Chciałem coś krótszego, ale Far Cry New Dawn będzie musiał chyba poczekać ;)

 

Ja również się skusiłem i po 15h wciąż mnie ta gra zaskakuje. Niby ubisoft, a tu taki solidny open World z fajnymi aktywnościami, które nie nudzą. Tem Egipt jest magiczny. 

  • Lubię! 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Demon's souls.

 

Powrót do klasyka w nowym wydaniu od mistrzów Blue Point Games. Grafika po takim Horizonie nie robi już wrażenia ale pod względem 3D Audio, jest to druga gra za Returnalem, gdzie zrezygnowałem ze sprzętowego VSS słuchawek, bo jest świetne wykorzystany Tempest. Nigdy nie używałem magii w demonach. Czas na ten pierwszy raz.

183f22412a822-screenshotUrl.jpg

183f223f24d70-screenshotUrl.jpg

183f223d03b31-screenshotUrl.jpg

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Przeklejam z tematu o Gotham Knights, ku przestrodze

 

Cytat

Dobra, pograłem godzinkę. No nie rusza się to za dobrze, faktycznie wyglada gorzej niż Arkham Knight (z moich wspomnień, ale YT zdaje się potwierdzić), najebane elementów RPG-lite, a walka to drewno - zapomnijcie o płynnym flow z serii Arkham. To tak na początek, liczę że się nieco rozkręci po odblokowaniu wachlarza skillsów i w miarę przyjemnie dobrne do końca. 
 

A, jazda motorkiem ma downa - bat-cyklem śmiga się jak lodówką na kołach. 
 

TL;DR

 

nie kupujta tego, kurwa xD

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Zacząłem Xenoblade Chronicles: Definitive Edition, łudząc się, że nie odstawię kolejnego długiego jRPGa po kilku godzinach... Przy okazji będę mógł też powkurwiać co niektórych forumowiczów swoimi postami, jak mi się coś nie będzie podobać. :)

 

A tak serio, to nie, dział Switcha już wolę unikać, bo jadu tam więcej, niż w Betoniarni...

 

Co do gry, to na razie zapowiada się klasyczny jRPG siódmej generacji. Zalatuje trochę FFXII od strony stylistyki, ale to akurat dla mnie plus. Gra wygląda jak rozmazana breja, ale mimo wszystko uroku jej nie brakuje. Obawiam się tylko, że system walki szybko mi się znudzi. No ale zobaczymy, jeśli nie odstawię po tygodniu przez inne sprawy, lub brak czasu. Plus za japońskie głosy.

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
W dniu 11.11.2022 o 16:50, Homelander napisał:

Call of Duty Modern Warfare 2019. Udało mi się odpalić i cholera, warto! Już pierwsza misja to coś fantastycznego, klimat działania antyterrorytów przedni, ostra wymiana ognia miodna - autentyzm! Tego mi brakowało i najwyraźniej to dostanę. A wejście Kapitana Price :obama:


Niedawno kupiłem pudełeczko na PS4 i mam zamiar ogrywać na PS5.
Słyszałem, że tam jakieś cyrki są z pobieraniem poszczególnych segmentów gry, zanim w ogóle można ją odpalić.
Masz jakąś instrukcję co i jak, czy po prostu ściągać wszystko co popadnie i jak się poinstaluje to powinno działać?

Odnośnik do komentarza
11 minutes ago, Wredny said:


Niedawno kupiłem pudełeczko na PS4 i mam zamiar ogrywać na PS5.
Słyszałem, że tam jakieś cyrki są z pobieraniem poszczególnych segmentów gry, zanim w ogóle można ją odpalić.
Masz jakąś instrukcję co i jak, czy po prostu ściągać wszystko co popadnie i jak się poinstaluje to powinno działać?

 

Miałem cyrki kilkanaście dni temu, ale może to było przez premierę MW2. Teraz wszystko usunąłem i zainstalowałem od nowa wkładając płytę. Z tym, że chyba z 200gb trzeba zassać, bo cały Warzone, jakieś packi i inne shity. No i zadziałało bez problemów

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Vampire Survivors ...

 

Ku*waaaaaaaaaaaa! Po co ja to kupiłem...?

 

Recenzje nie kłamały. Włączyłem "na 10 minut" jakieś dwie godziny temu i dalej chcę grać.

 

A gra sprowadza się właściwie tylko do sterowania ludzikiem, który sam zabija wrogów wokół, i od czasu do czasu wciśnięcia przycisku wyboru jakiegoś power-upu...

 

Ktoś popatrzy na screeny, złapie się za głowę, krzyknie "lol piksele na pół ekranu" i oleje. Sam niedowierzałem, ale w tej całej prostocie jest naprawdę wciągający rogue-lite, niesamowicie satysfakcjonujący, a i wbrew pozorom wymagający trochę strategii, jak i szczęścia. Do tego mnóstwo rzeczy do odblokowania, jak grywalne postacie, sekrety, bonusy, osiągnięcia... No i te emocje przy otwieraniu skrzyneczek z power-upami - lepsze to niż gacha, a gra jest i tak śmiesznie tania.

 

Świetna gra na chwilę, przy której można stracić pół dnia. Syndrom "jeszcze jednej partyjki".

 

Wracam grać. Obiad poczeka...

Odnośnik do komentarza

"Na chwilę" to dobre określenie. Po paru runach i odblokowaniu/kupieniu kilku rzeczy strategie przestają mieć znaczenie. Nie ważne co wybierałem, i tak mieliłem wszystko na swojej drodze za każdym razem dochodząc do końca poziomu. Gra jest miernie zbalansowana, synergie są dosyć ubogie w porównaniu do innych gier z gatunku. Generalnie po początkowych zachwytach wychodzi z tego zwykły średniak, który nie wymaga ani myślenia, ani skilla.

Odnośnik do komentarza

Niewykluczone, że tak będzie. Na ten moment po kilku godzinach gra się bardzo fajnie, satysfakcjonująco i stale przy tym coś odblokowuję. Balans faktycznie dyskusyjny, już sam to zaobserwowałem, ale jako gra do odmóżdżenia mimo tego się sprawdza. Nie oczekuję, że będzie to tytuł na setki godzin i nawet bym tego nie chciał, ale gra jest tak skonstruowana, że działa na odpowiednie miejsca w mózgu i swoją oprawą, muzyką, kolorami, świecidełkami i swego rodzaju power-fantasy jest zwyczajnie zabawna i relaksująca.

Odnośnik do komentarza

Horizon Forbidden West - jestem w domu. Szukalem prostej, niezobowiazujacej giereczki z barwnym swiatem post-apo, a przeca Horizon jest wlasnie tym wszystkim i ma jeszcze ruda bohaterke, ktorej glos podklada Ashly Burch, aka Tiny Tina. Pierwsze etapy to raczej nuda, ale przepych kolorystyczny i dynamika gry rekompensuja generyczny gameplay. Gram, rzecz jasna, w trybie performance bo nawet z lekka ulomnoscia swiat w Horizon FW potrafi zachwycic. Plynnosc przede wszystkim. Przejde sobie maksujac ile sie da, a pozniej pocisne platyne. Gierka jest tego warta. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 19.11.2022 o 21:49, SebaSan1981 napisał:

Zacząłem dziś rano God of War z 2018 bo kręci mnie Ragnarok ale wolałem najpierw ograć poprzednią część aby ogarnąć fabułę. No i gierka baaardzo mi się podoba. Szkoda mi tylko Młodego że na początku tak często jest gnojony przez ojca.


To w Ragnaroku też Ci z początku będzie szkoda, choć z gnojenia ewoluował w ignorowanie, tudzież mruknięcie dezaprobaty :kratoswoke:
 

8 godzin temu, Yap napisał:

Horizon Forbidden West - Gram, rzecz jasna, w trybie performance bo nawet z lekka ulomnoscia swiat w Horizon FW potrafi zachwycic. Plynnosc przede wszystkim.


Ten tryb nie ma już ułomności - wszystko dawno legancko spaczowane, nie odróżnisz od Quality, a komfort ogromny :Aloy_cool1:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
30 minut temu, Pupcio napisał:

Skorzystałem ze stimowej promki i zakupiłem cały pakiet half life'a. Grałem jedynie w dwójke lata temu więc czas najwyższy zmierzyć się z legendą pc małpiszonów.

Jedynka ma fajną graficzke. Lubie to 3d z tamtych lat. No i Gordon ma tam tyle samo lat więc jest IMMERSJA

 

To jeśli jeszcze nie grałeś to koniecznie https://store.steampowered.com/app/362890/Black_Mesa/

 

Akurat jest promka.

Odnośnik do komentarza
37 minut temu, Pupcio napisał:

Skorzystałem ze stimowej promki i zakupiłem cały pakiet half life'a. Grałem jedynie w dwójke lata temu więc czas najwyższy zmierzyć się z legendą pc małpiszonów.

Jedynka ma fajną graficzke. Lubie to 3d z tamtych lat. No i Gordon ma tam tyle samo lat więc jest IMMERSJA

 

nie grałeś w dwójkę nigdy? o cholera, zazdroszczę

 

to będzie piękne 20h, a to co się dzieje w Episode Two :obama:

 

E: dobra, ja ja to kurwa przeczytałem, to sam nie wiem :pawel:

Odnośnik do komentarza

Też zacząłem FPSa z tych czasów, tylko nieco bardziej RPGowatego, czyli System Shock 2.

Gra to właściwie Bioshock, tylko bardziej złożony i w nudniejszym settingu. Gameplayowo to nawet lepiej niz w Bioshocku jest, bo więcej statystyk i planowania rozwoju postaci oraz zarządzania ekwipunkiem. Gra jest dość trudna nawet na normalu, więc trzeba z głową do wszystkiego podchodzić, a nie lecieć na pałe. Bawię się wspaniale i polecam, bardzo dobrze się zestarzała.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...