Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Ja uważam, że każdy gracz konsolowy, który chce być choć w miarę na bieżąco, a zwłaszcza dorosły gracz z mniejszą ilością czasu/większym oczekiwaniem, co do komfortu grania, powinien być już lub być bardzo blisko przejścia na nową generację. IMO zero porównania i teraz nigdy bym nie wrócił do np. Ps4. 

 

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Wreszcie nadrobiłem PlayStation Showcase i wrażenie lepsze niż po tym od Microsoftu (90 minut padaki), bo też gry większego kalibru i marki bardziej przemawiające do wyobraźni, więc nawet głupi teaser CGI wywoływał więcej emocji niż analogiczne z Avowed czy State of Decay 3, bo te marki to no-name przy KOTOR czy Wolverine (od insomniac!).
Karny kutas za filmik otwierający - straszny cringe i marnowanie środków, a można by te pieniądze przeznaczyć na lepsze chłodzenie do PS5 :reggie:
Minus również za mordę Ryana - bardzo niesympatyczny koleś.
Kolejny minus właśnie za te CGI, bo mimo, że ogłosiły światu istnienie tychże projektów, to taka forma ich zaprezentowania zwiastuje dłuuuuuugi czas oczekiwania na konkrety.
Minus za Gran Turismo 7, bo wygląda tragicznie i przy takiej Forzy to jakieś nieporozumienie.
No i wielki karny kutang za kolejne odgrzewanie GTAV oraz REMASTER Uncharted 4 i Lost Legacy :yao:
Kuźwa, jak to nie dostanie normalnej, DARMOWEJ podbitki na PS5 to beka wnusiu -  na chuj ta konsola jest wstecznie kompatybilna, skoro oni znowu robią hurtowo remastery?

W sumie sporo tego, jak na showcase, który uważam za udany, ale to głównie zasługa fajnych gierek i wrażeń po zapowiedzi tych odległych.
Project EVE będzie grane jak nic - wyczuwam tu mocny vibe NieR Automata i mam nadzieję, że oprócz wizualiów, atrakcyjnej laski i efektownych starć, będzie tu też jakaś ciekawa fabułka.
Forspoken też wygląda jak coś, co chcę ograć natychmiast, podobnie jak ten uroczy indyk - TCHIA.
Guardians of the Galaxy wygląda bardzo interesująco i choć nie jestem fanem uniwersum, a pierwszy film już ledwo pamiętam (drugiego nawet nie widziałem) to mam gierkę na oku.
No i God of War Ragnarok - na pierwszy rzut oka to wygląda jak DLC do poprzedniej części - w sumie wszystko wygląda tak, jakbyśmy wcisnęli continue i grali dalej w "jedynkę", ale że podoba mi się ta odświeżona formuła przygód Kratosa (podobnie mam z nowymi Tomb Raiderami) to nie będę narzekał na kolejne 30h epickich przygód (ale podobnie jak w przypadku nowych przygód Lary, mam nadzieję, że trylogia to max, co z tego zrobią, bo nie chciałbym znów rzygać GoWem, jak w przypadku starej formuły).
 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Wredny napisał:

Świetne? Festiwal kiczu i żenady dla niebinarnych gimbusów.

Patrząc na to zastanawiałem się "dla kogo to?", ale już widzę, jaki był ich target :reggie:

100% zgody, sam tego nie kumałem, totalna tandeta. Rozumiem, że targetem miała być młodzież, ale dla mnie strata czasu, można było to lepiej spożytkować. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
8 hours ago, Paolo de Vesir said:

 

Akurat klimaty Żeroma. :)

 

Nie mówię, że to mój klimat. Po prostu fajnie nakręcone, energiczne, fajne ciuchy, dziewczyny, fajna końcówka obok Alohy itd. Jedynie muzyka mi się nie podobała. Zrobili młodzieżowo i na grubo.

 

Można by mieć pretensje gdyby to intro zabrało czas grą, ale nic takiego nie miało miejsca, bo zostało pokazane 18 gier - gdzie nikt takiej ilości w spekulacjach internetowych się nie spodziewał.

Było fajne intro, były bomby, świetnie zapowiadające się gry i nawet wywiady na sam koniec po tych 40 minutach, gdzie łącznie wszystko trwało godzinę.

Dla mnie super. 

 

Edytowane przez Jordanensis
Odnośnik do komentarza

Współpraca Marvel X PlayStation z tego co widać przebiega na tyle dobrze, że może naughty dog kiedyś dopnie swego

 

https://bloody-disgusting.com/video-games/3649018/naughty-dogs-neil-druckmann-would-like-to-make-a-punisher-or-ghost-rider-game/

 

:obama:

 

Po zapoznaniu się z tym twittem przypomniało mi się co Neil deklarował odnośnie Punishera

 

 

Edytowane przez PanKamil
Odnośnik do komentarza

Zgadzam się - Punisher od Naughty Dog byłby kozak - brutalność z TLoU idealnie by się tu wpasowała.
Ghost Rider też byłby super, ale tutaj potrzebny jest otwarty świat, więc prędzej dałbym to insomniacom.
No i w temacie "bezsennych" pozostając - mam nadzieję, że Wolverine będzie liniowy, bo jakoś nie widzę rosomaka w open-world.

Odnośnik do komentarza
37 minut temu, Jordanensis napisał:

+1 Figuś. Jestem tego samego zdania. Rozumiem najbardziej popularne jak Spiderman, Batman, Wolverine, ale reszta do śmieci i starczy tych licencjonowanych gówien.

Ja chętnie przytuliłbym pełnoprawnego Hulka, jednakże do tego typu gier nadaje się tylko insomniac, a oni już mają roboty zapewnionej na kilka lat do przodu. Nie powiem Punisher od ND byłoby ciekawym doświadczeniem. Ciekawe czy ta bliska współpraca z Marvelem jest chwilowa czy na dłuższą metę?

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Jordanensis napisał:

Hulk? Tylko nie to. Jedno studio robi dwie produkcje z Marvela i starczy. Wolverine jest ok, Spidermana nie znoszę, ale rozumiem, że robią bo mega popularny, ale już nie przesadzajmy z jakimiś zielonymi Hulkami itd

Hulk to też zwykły człowiek i jego wewnętrzna walka. Dobrze poprowadzona historia przeplatana jego zmianą w omawianą bestię była by fantastycznym doświadczeniem. Nie mówię tu o bezmugiej nawalance z lootem, bo nie tego oczekuję. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...