Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Zaczęli nieźle, FF ciekawe (choć wyglądem momentami PS3), Morales efekciarski (ale czy ja dobrze widziałem, że będzie też na PS4?), później klimat siadł - Szybcy i Wściekli Cold War, remastery, Fortnite, jakiś Gamepass dla ubogich, jedynie Demon's Souls przyprawiło mnie o szybsze bicie serca, ale reszta to wielkie meh...
I ten GoW z dupy na koniec... No k#rwa, nie mają absolutnie NIC, ale ch#j - damy logo, puścimy muzyczkę i się osrają ze szczęścia (jak widać nawet w tym temacie - niektórym taki ochłap wystarczył).
Cena bez zaskoczenia, podobnie jak data premiery - ogólnie słaby event, jak praktycznie wszystko w tym roku z obydwu stron, choć obiektywnie chyba XBOX ciut lepszy w swoim revealu.

  • Plusik 3
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Sony z PS5 będzie miało najgorszy start ze wszystkich generacji. Dosłownie nie ma teraz gry, dla której chciałbym kupić PS5 na premierę. Dlatego olewam preorder. Poczekam aż Gran Turismo 7 pojawi się w sklepach i to będzie dla mnie system seller. 

Druga sprawa dotyczy wersji Digital. Nie widzę sensu kupowania taniej konsoli dla drogich gier. Wersie gier cyfrowych w sklepie psn są o wiele droższe niż te na płytach, zanim ceny spadną miną długie miesiące. Podczas gdy te samą grę na płycie w dniu premiery można kupić za 249, a na psn często i gęsto 289 a wersje z jakimiś dodatkami nawet za 400. Do tego trzeba dokupić większy dysk bo ten zamontowany w konsoli nie wystarczy miejsce skończy się i to szybko. Bez sens! Ale sony właśnie na tym zarobi. Na drogich akcesoriach. Trzeba po prostu być tego świadom i podjąć sensowny wybór przed zakupem. 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, MLeKSk napisał:

Kurde, miałem brać X-klocka, ale no ... GoW w 2021!!! Do tego Horizon II i Demon's Souls na premierę. 


Ktoś się tu za bardzo rozpędził...
Z GoWem się na bank nie wyrobią, bo na razie mają tylko logo i kawałek muzyczki. O Horizonie w ogóle nie było mowy, na pewno żaden launch title, a Demon's Souls - daty premiery nie podali, tylko Geoff coś tam twittował.

Odnośnik do komentarza

 

Reasumując: weźmie się w 2022, może jakaś edycja Slim akurat wskoczy.

 

4 minuty temu, u55r napisał:

Sony z PS5 będzie miało najgorszy start ze wszystkich generacji.

 

Nie no z tym to się nie zgodzę. Już pomijając to, jak duża była rozbieżność dat premier dla poszczególnych regionów (w Europie na premierę PS2 był już TTT, w Japonii czekali kilka miechów xd), to jednak była bida.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...