Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Ten dysk 1tb to prawda? Mam teraz 2 Tb i wydaje się on mały, niektóre gry mają po 120 gb z tymi dodatkami, zaraz się znajdą tacy co napiszą co to za problem odinstalować i zainstalować na nowo ale weź panie ściągaj 100 gb nawet przy necie 100 mb to trwa, więc ja sobie nie wyobrażam bez pudełek.

Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, Berion napisał:

Płyta jest takim gwarantem bo podlega prawu rynku wtórnego, który praktycznie nie istnieje w dystrybucji cyfrowej (bo co, będziesz handlował kontami?). Obecnie mamy ceny gier w PSS po 200zł, a na aukcjach po 50 za ten sam tytuł. Także tego...

 

Jakoś Steamowi się udało bez pudełek. :) 

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Berion napisał:

Jeśli tyle miałbym płacić za gry co są w PSS czy innym Steamie to wybrałbym piractwo, które na konsolach w zasadzie już nie istnieje bo ostatnią generacją były PS3/X360/Wii, nowsze są w zasadzie niezłamane wcale.

 

jeśli cie nie stać na samochód to kradniesz innym na ulicy? zmień hobby na jakieś tańsze np. znaczki,

 

gry to nie jest tania zabawa dla każdego

  • Plusik 3
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza

Właśnie od kiedy cyfrowa dystrybucja gier rozwita to jest zabawą dla każdego! Co chwilę milion gierek na promce za śmiesznie niską cenę, abonamenty pokroju gamepass i psnow. No żyć nie umierać, nooooo chyba że musisz mieć plastikowe pudełko na półce to wtedy trochę słabo  :smutas:

Odnośnik do komentarza
Teraz, ASX napisał:

Błyskawiczne przełączanie się pomiędzy grami, growe abonamenty, promocje i wyprzedaże no wszystko niby spoko, ale czy ktoś z was pomyślał o jak to osłabi sklepy fizyczne i wersje pudełkowe? :(

Zawsze mogą sprzedawać pudełka z papierowym krążkiem w środku na którym jest kod do pobrania :dunno:

Pudełeczko jest? JEST

 

i skończy się granie na wyścigi :ragus:

Odnośnik do komentarza

Serio tyle lat konsol i zadna firma nie wymyslila zmieniarki plyt. W wieżach bylo juz w latach 90. Strasznie mnie męczy ze zeby po 6h grania w dooma non stop rozegrac 3 meczyki w hokeja musze wstac , wylozyc  plyte, wlozyc nastepna. No nie oszukujmy sie jest troche roboty. W dodatku jak robie tak czesto to klade plyte w ktora nie gram na konsoli i wyglada to nieestetycznie jak u jakiegos pecetowca co to plyty sam nagrywa. A tak to tylko bym sobie wciskal guzik i cyk zmieniona plytka. No poje,bana akcja ze tego nie ma na konsolach

Edytowane przez kanabis
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, kermit napisał:

jeśli cie nie stać na samochód to kradniesz innym na ulicy? zmień hobby na jakieś tańsze np. znaczki,

gry to nie jest tania zabawa dla każdego

 

Najpierw zalecam zapoznać się ze znaczeniem słowa kradzież, a dopiero potem możemy rozmawiać.

 

Dla mnie ma być tania, albo przestanę płacić. To chyba proste, nie? Jestem - uwaga, uwaga - KLIENTEM. Jeśli produkt jest za drogi, to znajduję tańszego "dystrybutora". Wydawca tak musi dookoła mnie tańczyć abym nie zrezygnował z jego usług. W czasach PSX'a, gry na półce stały po 199zł, a średnia pensja była 800zł, kieszonkowe od dziadka to 5 zwykle 10zł/miesiąc; ruskie i bambusy na stadionie X-lecia mieli po 20zł. Wybór chyba oczywisty?

 

Cytat

Prędzej discrot dopadnie te wasze płytki niż padną serwer, z ktorych bedzie mozna sciagnac gre.

 

Żywotność poprawnie wyprodukowanych CD/DVD/HD DVD/BD-ROM to około 100 lat... Uważasz, że ile lat te usługi będziesz mieć świadczone? A jeśli mylisz, tak jak reszta ignorantów, nośniki tłoczone z nagrywanymi, to mam również złą wiadomość bo nośniki nieorganiczne takie jak DVD+M i BD-R HTL mają zbliżoną trwałość do *-ROM.

 

Cytat

Kto się piratem urodził, ucziwym nie zdechnie.

 

:facepalm:

 

Edytowane przez Berion
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Z ciekawosci sprawdzilem sobie ile bym musial zaplacic za doomika (ktory jest w pudelku za 209zl ktore mozna sobie potem sprzedac ) w superwygodnej nowoczesnej wersji cyfrowej ktorej nie moge odsprzedac ani nic z nia zrobic jak gra mi sie znudzi

 

Uwaga wrzucam w spoiler bo to jest zbyt smieszne



iYzyR5a.jpg

 

 

XD

  • Plusik 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...