Skocz do zawartości

Horizon II Forbidden West


Sylvan Wielki

Rekomendowane odpowiedzi

Pokaz odjechany, jest bigger, better and more badass czego można było się spodziewać. Z marzeń do odhaczenia odnośnie dwójki to zostało mi jeszcze tylko latanie na maszynach. Zobaczymy.

 

Odpalam dzisiaj Zero Dawn na NG+ na Ultimate Hard dla 100% i fajnie będzie sobie grę odświeżyć po 4 latach.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Jestem zauroczony tym co widziałem. HZD to jedna z moich ulubionych gier na PS4, więc cieszę się, że walki z maszynam ito nadal cud, miód, orzeszki (starcie z Mumakilem wymiata). Do tego więcej opcji wspinaczki, rozwinięta walka wręcz, linka, spadochron no i pływanie pod wodą - czekam już tylko na datę premiery, oby w tym roku! :D

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Ludwes napisał:

Mogliby tylko jeszcze sprawić, żeby bohaterka nie odzywała się bez sensu co 10 sekund.

 

Strasznie mnie to wkurzało w jedynce, a tu widzę, że bez zmian, ale w sumie nie jestem zaskoczony. 

 

Mi się to akurat podoba, tak jak u Lary w Tomb Raiderach, jakoś tak buduje dodatkowo postać dla mnie.

Ale jak zaczęła nawijać pod wodą to trochę śmiechłem - tu mogli sobie darować.

Odnośnik do komentarza

Wiem, że jestem w mniejszości, ale preferowałbym nieco słabszą grafikę w zamian za stabilne 60 fpsów. Mam nadzieję, że końcowy produkt zaoferuje taką możliwość. Fakt, że to tytuł miedzy-generacyjny zwiększa szanse na taką opcję.

 

Ciekawe, w jakiej rozdzielczości będzie to działać na past genach? 720p 30fps na ps4 / 1080p 30fps na ps4 PRO? Na PS5  może to być w przedziale 1440p - 4k w 30 fps oraz 1080p - 1440p w 60 fpsach. Jakoś trudno mi uwierzyć w stałe 60 fpsów w natywnym 1440p przy takiej jakości i zagęszczeniu assetów w open worldzie.

Odnośnik do komentarza
Teraz, Square napisał:

nie ma sensu porównywać, sytuacja z Parkerem to całkiem inny level zjebania

Wiem ale ogólnie nie lubię jak zmieniają wyglad. 

O jakich 720p tu niektórzy piszą. Przecież będzie 1080 na facie a na Prosiaku szachownica jak w pierwszej części. 

Mi osobiście pod względem grafy dupy nie urwało (od next genów oczekuje więcej) i widzę tu zwyczajna ewolucję silnika przy drugiej grze. 

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Wredny napisał:

 

nawijać pod wodą to trochę śmiechłem - tu mogli sobie darować.

Ty pisałeś mi że się czepiam że RE8 jest pozbawione fizyki? Przecież wiadomo że to są jej myśli.

3 minuty temu, Szymek napisał:

Wiem ale ogólnie nie lubię jak zmieniają wyglad. 

O jakich 720p tu niektórzy piszą. Przecież będzie 1080 na facie a na Prosiaku szachownica jak w pierwszej części. 

Mi osobiście pod względem grafy dupy nie urwało (od next genów oczekuje więcej) i widzę tu zwyczajna ewolucję silnika przy drugiej grze. 

Nextgen to były włosy w wodzie chyba tylko, ale to wina gier z ps4, przyzwyczaiły nas do grafiki next-gen w paru produkcjach. To co było na ps4pro ograniczone lokacjami teraz będzie występować w otwartych światach, aż ps5 nie odklei się od  wersji cross-gen.

Edytowane przez Rtooj
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Hal Emmerich napisał:

Wiem, że jestem w mniejszości, ale preferowałbym nieco słabszą grafikę w zamian za stabilne 60 fpsów. Mam nadzieję, że końcowy produkt zaoferuje taką możliwość. Fakt, że to tytuł miedzy-generacyjny zwiększa szanse na taką opcję.

 

Ciekawe, w jakiej rozdzielczości będzie to działać na past genach? 720p 30fps na ps4 / 1080p 30fps na ps4 PRO? Na PS5  może to być w przedziale 1440p - 4k w 30 fps oraz 1080p - 1440p w 60 fpsach. Jakoś trudno mi uwierzyć w stałe 60 fpsów w natywnym 1440p przy takiej jakości i zagęszczeniu assetów w open worldzie.

Na PS4 zwykłym minimum to będzie 900p, Pro 1080-1440p, a na PS5 pewnie dwa tryby 4k/30 i 1440-1800p/60fps powinno być osiągalne. AC: Valhalla działa w 60fps i praktycznie zawsze ma więcej niż 1440p a to tytuł wydany na wszystkie platformy jednocześnie. Tutaj GG ma tylko 3 konfiguracje do ogarnięcia.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Fakt, że piękne to (+ świetna muzyka przygrywa też w tle), ale patrzę na grę z dystansem, bo jedynka mimo bycia dobrą pozycją mnie wynudziła (te questy, postaci, puste miasta i świat). Na tyle, że nie zobaczyłem napisów końcowych.

 

W myśl bigger, better, more zładupa liczę, że to oprócz oprawy będzie wciągająca gra z potężnym potencjałem settingowym. 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, łom napisał:

Na PS4 zwykłym minimum to będzie 900p, Pro 1080-1440p, a na PS5 pewnie dwa tryby 4k/30 i 1440-1800p/60fps powinno być osiągalne. AC: Valhalla działa w 60fps i praktycznie zawsze ma więcej niż 1440p a to tytuł wydany na wszystkie platformy jednocześnie. Tutaj GG ma tylko 3 konfiguracje do ogarnięcia.

 

Jest to bardziej realny scenariusz, niż ten który przedstawiłem. Trochę się zagalopowałem z tym 720p na base ps4. Wiadomo przecież, że pastgeny nie skorzystają z tak wysokich ustawień grafiki, a i jakość tekstur będzie znacznie niższa przez dwukrotnie mniejszy RAM.

Odnośnik do komentarza

Pamiętam jak grałem w jedynkę i byłem jednocześnie zaskoczony i podjarany latającymi maszynami bo w ogóle sie ich nie spodziewałem. Jakoś mi umknął ten fakt, że są. Próbowałem wsiąść na burzoptaka, ale nie dało rady, mimo to i tak byłem pozytywnie zaskoczony.

 

Na drugą część nie mam az takiej podjarki, z drugiej strony jak sie ogląda któryś raz z rzędu ten gameplay to aż chce się grać.

Odnośnik do komentarza
Gość lpcl

Coś mi się przypomniało tj. filmy zrobiły z velociraptorów straszne bydlaki, kiedy one były takich rozmiarów jak na zdjęciu. 

Ale ujeżdżanie takiego karakana wyglądałoby dziwnie. xd

 

440px-Vraptor_Scale.svg.png

Edytowane przez lpcl
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.