Skocz do zawartości

Horizon II Forbidden West


Sylvan Wielki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Spodziewaliście się rewolucji? Bo nie ogarniam. Jest bardzo dobrze. Wreszcie zadbano o lepszą zniszczalność otoczenia i walki z ludźmi stały się bardziej urozmaicone przez usuwanie kolejnych elementów uzbrojenia. Jeszce dodali te linki, parasole, zwiększyli dzięki temu mobilność w trakcie walki. Wygląda jak powinno. Rzemieślnicza robota bez zbędnej rewolucji. Teren na pokazie był względnie niewielki, czekam na pokaz szerszych obszarów. Nie jaram się jakoś mega. Kupi się, ale nie za 3,5 bomby. 

Odnośnik do komentarza

Oglądałem to na 14 calach w 1080p i do zachwytu graficznego było mi daleko xD zresztą już pierwszy horizon na prosiaku wyglądał naprawdę ładnie. Co mogę pochwalić to twarze w cutscenkach, no istna prawdziwość. Troszkę podciągnęli widać walkę bronią białą, w końcu nie będzie takiego syfu, że w bliskim zwarciu lepiej będzie naparzać z łuku. Generalnie bezpieczny sequel, a mówiąc bezpieczny nie mam na myśli nic złego. Mnie po prostu jedynka wynudzila, po zachwytach w internecie spodziewałem się dużo lepszej gry.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

Etap podwodny to jest jakiś absurd jeśli chodzi o poziom wykonania. No i naprawiono mimikę,  to w końcu są TWARZE a nie maski.

 

btw ruda chyba wyladniala co? :wub:


PO-ZA-MIA-TA-NE :obama:
Ja pierdylę - dawać mnie to już teraz :shotgun:
Mnie się właśnie wydaje, że lekko zbrzydła - jakaś taka bardziej okrągła na twarzy i... męska?
Ale może to tylko wrażenie.
W każdym razie widzę tu sporo usprawnień - chyba wzięli sobie do serca krytykę walki z ludźmi i te comboski całkiem zgrabne były.
Do tego ten traversal - linka, zeldowy spadochron... No i wygląda lepiej niż życie :fsg:
Nie mogę się doczekać.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, łom napisał:

Elegancko wygląda, największe wrażenie zrobiła na mnie... animacja włosów pod wodą : ) A animacja linki z hakiem strasznie przypomina mi tą z Lost Planet

 

Ooo tak też mi się to rzuciło w oczy. No ale tu bez zaskoczenia, jak dla mnie to ludzie od najlepszej grafiki na Plejce. 

Odnośnik do komentarza

Ten świat, ten setting, te maszyny. Cudo. A potem sobie człowiek przypomina jak jedynkę odstawił po 10 godzinach bo już nie dało się w to dłużej grać. W życiu nie grałem w bardziej powtarzalną i nudną grę... Jeszcze te zbieranie patyczków na strzały jak się kończyły. Wygląda to pięknie ale nie dla mnie to.

  • Plusik 5
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Wygląda bardzo ładnie(pod wodą obłędnie), ale też czuć trochę crossgena i jednak trochę czasu minie aż na ziemie zejdzie niszczator gejmingowych światów(może Ragnarok).

Gameplay w jedynce był najlepszym elementem i tutaj widać, że jest podrasowany, taka klasyczna ewolucja. Nowa zwierzęta, parę nowych ruchów, nurkowanie itd. Walki z ludźmi były słabe, to tutaj z ludzi też zrobili dinoboty(elementy do urwania).

Na pewno dobrze, że pokaz nie wygląda na podkręcony i premiera zgaduje, że może być albo końcówka roku, ale będę chcieli podszlifować i wypadnie na pierwszy kwartał 2022.

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

Dla mnie taki pokaz to też dowód na to, że gra na wyłączność na next gen nie jest gwarantem nextgenowosci.

Ale FW wychodzi też na PS4...

 

A co do pokazu - to zgadzam się z przedmówcami (bezpieczny sequel + poprawiona walka z ludźmi) i mi to szczerze wystarcza. Największy plus - w końcu dostajemy odpowiedniki raptorów :wub: #capcomgdziemojremakedinocrisis

 

I cały czas po cichu liczę, że będziemy mogli dosiadać również podniebne maszyny, choć realistycznie patrząc to gdyby była taka możliwość to pewnie by się już tym chwalili. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Pupcio napisał:

Tegorocznej daty premiery chyba bym jeszcze nie skreślał. Sony ostatnio potrafiło dość późno ogłaszać daty premier swoich gierek

Właśnie. Nawet przejrzałem jak to było z Returnalem i Ratchetem i tam datę premiery ogłaszano mniej więcej 4 miesiące przed premierą. Oni już chyba zmienili strategię w Sony z tym po wpadkach z paroma grami gdzie przekładano po kilka razy i dają datę bardzo blisko premiery. Także myślę, że ten rok jest jak najbardziej realny, listopad byłby idealny, tak przed Dying Light 2.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...