Skocz do zawartości

Horizon II Forbidden West


Sylvan Wielki

Rekomendowane odpowiedzi

Jak nie ma grindu? Właśnie jest chociażby fakt że muszę latać i zbierać albo kupować "amunicję". Najgłupsze i nagorsze rozwiązanie jakie w ogóle istnieje. W Destiny grind polega na samym graniu po to żeby zdobyć nowy loot - nie jesteś ograniczony tym, że wpierw musisz uzbierać jakąś walutę, żeby potem iśc postrzelać. Tzn, kiedyś tak było bo teraz ta gra faktycznie zaczyna opierać się na tym schemacie więc ją porzuciłe ponad rok temu. 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

untitled-2gkkyl.gif

 

Ależ będzie EKSPLOROWANIE tego świata i gwałcenie photo mode :obama:

 

 

No właśnie, gra z otwartym światem, którą pisana jest także na sprzęt z 1.8tfl mocy. Ciekawe co z PS5 wyciśnie Santa Monica czy ND, lub też GG w następnej grze, gdzie już nie będą musieli się martwić PS4, a świat gry nie koniecznie będzie tak duży jak w Horizon. Piękna generacja przed nami.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Sep napisał:

Tylko czemu Aloy spuchła na twarzy

taka moda

image.jpg

 

 

 

 

 

 

Co do gamplayu nie sugerowałbym się za bardzo bo to reżyserka mocna i wcale to tak nie musi wyglądać w końcowym produkcie. Przykład ostatni GoW, miejscówkę z pokazu odwiedziliśmy ale nic co tam było pokazane się nie wydarzyło oprócz tekstu

Spoiler

że powinnien teraz wyskoczyć Troll XD

 

 

Co do urody, to mam słabość do rudych dziewuch i pamiętajcie im bardziej rdzawy dach tym wilgotniejsza piwnica :)

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Bez sensu jest zamartwianie się o gameplay na zapas. W trailerze pokazali lepsze możliwości poruszania się i walki i widać efekty (a to był fragment 15 min.). Jeśli były negatywne głosy na temat subquestów czy grindu to pewnie też nad tym pracowali. Poproszę tylko tryb 1440p/60fps i pacza 60fps do jedynki a zacznę polować na PS5.

Odnośnik do komentarza

Do jedynki miałem kilka podejść i niestety, ale na liczniku nadal 14h. Lore gry jest ciekawy, technicznie dowozi, ale te płytkie postacie, zadania poboczne i walka z ludźmi za każdym razem mnie irytowało.

 

Wygląda na to, że jest potencjał, żeby wszystkie bolączki jedynki zostały wyeliminowane. 

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, MBeniek napisał:

Ale FW wychodzi też na PS4...

 

i o to mi właśnie chodzi, pomimo bycia crossgenem wygląda obłędnie, a w mojej opinii lepiej niż np. PS5 only Demons Souls.

 

W poprzednim poście chodziło mi o to, że patrzę na takie gry i nie widzę tam nalecialosci poprzedniej generacji, co jest dla mnie opozycją do bezsensownej narracji hurr durr porzucić past-geny.

 

Skill, a nie sprzęt.

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Ukukuki napisał:

Grafika dowalona, gameplay był już dobry w jedynce. Byle poprawili wątek główny i postacie a będzie coś więcej niż gierka na 8/10.

 

Zadania poboczne i tak oleje, mogą zostać tak samo nędzne jak w jedynce. 

 

W dodatku się całkiem nieźle poprawili w tej materii, więc tutaj jednak liczę na min. podobny progres. :)

Odnośnik do komentarza

Dowiemy się pewnie za jakieś 2-3 miesiące. Sony zmieniło tu strategię i nie zapowiada raczej dat np. rok do przodu. Ostatnie przykłady to podawanie daty na 3-4 miesiące przed premierą. A nawet później, bo taki Deamons Souls dostał potwierdzoną datę na 2 miesiące przed. 

 

Generalnie miło ze strony Sony, że większość gier zapowiedzianych rok temu na Future of Gaming miało już swoją premierę lub będzie ją mieć 2021 roku. :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...