Opublikowano 13 godzin temu13 godz. 1 minutę temu, Figaro napisał(a):Nie, ale nie wyjdzie na premierę. Tak jak zawsze.zawsze = jeden raz
Opublikowano 13 godzin temu13 godz. 8 minut temu, Figaro napisał(a):Wcześniej:Teraz:A trzeba zakładać, że dzisiejsze screeny też są nieco podrasowane.gdzie tu downgrade? zwłaszcza, że masz inną porę dnia
Opublikowano 13 godzin temu13 godz. 3 minuty temu, Rooofie napisał(a):Chmury, u góry są fejkowe, a na dole już podobne do tych z RDR2.?????
Opublikowano 13 godzin temu13 godz. Ciekawe co czują Ci co kupili PS5 Pro + napęd specjalnie pod GTA 6? Jeszcze niech ogłoszą 30 klatek na prosiaku
Opublikowano 13 godzin temu13 godz. 34 minuty temu, tlas napisał(a):mam nadzieję, że ci co najgłośniej krzyczeli że GKC na Switcha 2 to chujnia - nie wezmą teraz GTA VIPrzecież GKC to wciąż jest kart jaki możesz odsprzedać, tutaj jest sam kod byś nie mógł gry odsprzedać więc to jest najniższy poziom zezwierzęcenia.
Opublikowano 13 godzin temu13 godz. Może być jeden potencjalny powód aby jedna kupić płytę - mamy powaloną sytuację z cenami gdzie często fizyczne wydania gier są tańsze niż cyfrowe (a miało być tak pięknie) i zastanawiam się czy w tym przypadku, mimo że w pudełku jest tylko kod, również tak nie będzie. Jeżeli będą w tej samej cenie w polskiej dystrybucji, to rzeczywiście bez sensu i sam wolałbym kupić grę na PSN, ale jeżeli pudełkowa będzie tańsza, to wolę pudełkową.
Opublikowano 13 godzin temu13 godz. Godzinę temu, jimmy napisał(a):trzymajcie się tam na tym xboxie Ale będzie grane w tą samą grę
Opublikowano 13 godzin temu13 godz. 12 minut temu, MYSZa7 napisał(a):gdzie tu downgrade? zwłaszcza, że masz inną porę dniaNa moje oko na nowym screenie nie ma RTAO przez co wygląda wszystko bardziej płasko i nie jest to wina pory dnia.
Opublikowano 13 godzin temu13 godz. Haha, 80 dolarów za kawałek plastiku i karteczkę z kodem - ładnie wydymali konsolowców. Nie wiem jak u innych, ale dla mnie (i pewnie nie jestem sam, patrząc chociażby na to, jak napędy schodziły do Prosiaka) jedną z głównych zalet konsol było właśnie posiadanie płyty i fizyczna kolekcja. A teraz - zero płyt, zero rynku wtórnego, a do tego cyfrowy monopol Sony, gdzie ceny nie spadną przez lata, bo nie ma żadnej konkurencji jak na PC.
Opublikowano 13 godzin temu13 godz. Ja bym się zaczął przyzwyczajać do takich praktyk na konsolach, że pudełko z kodem bez płyty. Na PC to jest od wielu lat a w przypadku konsolowych wydań wydawcy sporo tracą na obiegu używkami.
Opublikowano 13 godzin temu13 godz. 1 minutę temu, MYSZa7 napisał(a):rtao?ray tracing ambient occlusion. Chodzi o to że na górze jest więcej kontrastu w zacienionych miejscachróżnica bez i z AO
Opublikowano 13 godzin temu13 godz. Ja tam się cieszę, że bez online na start, bo to oznacza, że będzie można wbić platynę bez zjebanych trofików za multi
Opublikowano 13 godzin temu13 godz. @Kuba0101 Mhm. Odpal sobie gierki z ps3 bez paczy za 10 lat. Kolekcjonowanie miało sens do ps2, potem to już w większości pudełko na półkę. I pudełko na zainteresowanych KOLEKCJINERÓW nadal jest dostępne przy gta6.
Opublikowano 13 godzin temu13 godz. RTAO to nie interesuje zasadniczo nikogo, oprócz pięciu autystyków na forum
Opublikowano 12 godzin temu12 godz. 2 minuty temu, MYSZa7 napisał(a):ja pierdole xdddjak jakieś forum PC formatNiesamowite niesłychany temat rozmawiać o grafice w grach video
Opublikowano 12 godzin temu12 godz. 10 minut temu, DarkStar napisał(a):Może być jeden potencjalny powód aby jedna kupić płytę - mamy powaloną sytuację z cenami gdzie często fizyczne wydania gier są tańsze niż cyfroweNo zobaczymy jakie ceny takie MM rzuci, bo oni też z pompą podeszli do tematu na swojej stronie nie wiedząc chyba jaki zonk nadchodzi
Opublikowano 12 godzin temu12 godz. nie no miałem olać ten temat na forum, ale hype robi swoje, teraz sobie przypomniałem dlaczego chciałem to zrobić
Opublikowano 12 godzin temu12 godz. 27 minut temu, SpacierShark123 napisał(a):Przecież GKC to wciąż jest kart jaki możesz odsprzedać, tutaj jest sam kod byś nie mógł gry odsprzedać więc to jest najniższy poziom zezwierzęcenia.a mimo to niektórzy tutaj się spłakali, także teraz jeżeli nie są jebanymi hipokrytami (są) nie to powinni się nawet wysrać na nowe dzieło Rockstar
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.