Opublikowano 1 godzinę temu1 godz. Ale pięknie się czyta te wylewy amatorów plastiku xD tak tak, na pewno nie kupicie tej gry, tak was widzę 19 listopada
Opublikowano 1 godzinę temu1 godz. 56 minut temu, Soban napisał(a):Wiecie co jest w tym najgorsze? To, że to pewnie koniec pudełek, bo GTA wyznaczy pewien nowy trend swoją pojebaną sprzedażą :/W żadnym wypadku. Może takie koksy jak Capcom czy jeszcze From Software mogłyby sobie na coś takiego pozwolić, ale na pewno nie stanie się to żadnym trendem (a przynajmniej nie w najbliższym czasie), bo Pan Rockstar tak zrobił pierwszy. Co wolno wojewodzie... Tak samo jakby GTAVI miało kosztować 500zł - oczywiście że i tak by ludzie sie rzucali i sprzedaż byłaby wysoka, ale to nie znaczy że z automatu zrobiłby się z tego nowy standard cenowy i że jakieś gównofiremki pokroju Ubisoftu czy EA ze swoimi gównogrami za takie pieniądze miałby prawo bytu.Brzydzę się takimi zagrywkami, AW2 elegancko zbojkotowałem i czekałem aż wyjdzie w pudle i dopiero wtedy kupiłem (dzięki bogu, bo było chujowe). Tutaj nie wiem czy dam radę, ale niech mnie jeszcze czymś wkurwią np. jakąś cenzurą albo woke to mi dylemat przejdzie jak ręką odjął. Edytowane 1 godzinę temu1 godz. przez Josh
Opublikowano 1 godzinę temu1 godz. Rockstar po prostu dobrze zakłada że gracze to frajerzy, najpierw kupią cyfrówkę, potem im się wyda na płycie to kupią drugi raz, a potem trzeci raz na PS6/PC, no i oczywiście czwarty raz na PS7. Wiem to, bo jestem tym frajerem. Kupiłem GTAV trzy razy.
Opublikowano 1 godzinę temu1 godz. 3 minuty temu, MaZZeo napisał(a):Ale pięknie się czyta te wylewy amatorów plastiku xD tak tak, na pewno nie kupicie tej gry, tak was widzę 19 listopadaHeheh miałem tak jak był bojkot Left 4 dead 2. No i stało się dokładnie to co się spodziewałem, rozwalili community(wtedy jeszcze nie było map z jedynki wrzuconych do dwójki), zostawili zabugowaną jedynkę. Sam dwójki wtedy nie kupiłem, nie wiem nawet czy za darmo tego kiedyś lata później nie dostałem, albo za jakieś grosze, ale tak właśnie wyglądała tamta grupa bojkotu w momencie premiery dwójki ;D.
Opublikowano 1 godzinę temu1 godz. 2 minuty temu, MaZZeo napisał(a):Ale pięknie się czyta te wylewy amatorów plastiku xD tak tak, na pewno nie kupicie tej gry, tak was widzę 19 listopadaAle czy ktoś tu pisze że nie kupi? Wiadomo że ludzie kupią bo to zbyt wielki tytuł, wręcz ludzie czekają na przełom w gamingu i jest to zjawisko już popkulturowe. Natomiast uważam że każdy z nas ma prawo komentować sytuacje i mówić o tym że im to nie odpowiada. Natomiast nie widzę sensu takiego głupiego prymitywnego nabijania się z innych jak w twoim przypadku, to tak jak często zauważam w komentarzach na ppe, ludzie dzisiaj mają deficyt umysłowy nie pozwalający na postawienie się w pozycji drugiej osoby i przeanalizowanie drugiej perspektywy a tylko ją wyśmiewają.
Opublikowano 1 godzinę temu1 godz. 14 minut temu, jimmy napisał(a):Ciekawe czy gość blefuje czy to R* puszczał jakieś lewe info do dystrybutorów i marketów żeby zmylić. Gdzie jesteś dari, zdradź co tam się dzieje za kulisamiNo na pewno tak było. Co najwyżej hurtowanie nagrzewały sklepiki.
Opublikowano 1 godzinę temu1 godz. 26 minut temu, Wredny napisał(a):xGamecenter odniosło się do tego newsa:9,2 K vues · 175 réactions | #gtavi nie wyjdzie na płycie...#gtavi nie wyjdzie na płycie - ani na #playstation ani na #xbox - taka informacja gruchnęła dzisiaj prosto od Rockstara NA DZIEŃ przed uruchomieniem pre-orderów. I mimo że mieliśmy kompletnie inne...Koleś chyba nie jest najlepiej zorientowany skoro potrzebował dopiero GTA VI by zorientować się że pudelka z plytami powoli umierają
Opublikowano 1 godzinę temu1 godz. 26 minut temu, Wredny napisał(a):xGamecenter odniosło się do tego newsa:9,2 K vues · 175 réactions | #gtavi nie wyjdzie na płycie...#gtavi nie wyjdzie na płycie - ani na #playstation ani na #xbox - taka informacja gruchnęła dzisiaj prosto od Rockstara NA DZIEŃ przed uruchomieniem pre-orderów. I mimo że mieliśmy kompletnie inne...Jest gdzieś potwierdzenie tego co oni piszą o 700GB? Jeśli by się to sprawdziło to konsole z dyskami 825GB mają przejebane.
Opublikowano 59 minut temu59 min 3 minuty temu, BRY@N napisał(a):Jest gdzieś potwierdzenie tego co oni piszą o 700GB? Jeśli by się to sprawdziło to konsole z dyskami 825GB mają przejebane.Przecież tam jest dostępne 660GB to gdzie Ci się to tam zmieści 700GB Rockstar będzie sprzedawał dyski SSD z grą
Opublikowano 53 minuty temu53 min W chuj zawartości jest zamknięte za tą edycja ultimate. Ciekawi mnie ten tuning najbardziej, to co bez edycji ultimate nie będzie tuningu? Czy tylko jakiegoś jednego z warsztatów, a inne będą? I tak gówno, podjeżdżasz pod jakiś biznes, a tu komunikat "tą lokacje odblokujesz tylko w edycji ultimate, czy chcesz przejść do sklepu?".
Opublikowano 52 minuty temu52 min 16 minutes ago, Rooofie said:Jak co to downgrade nie istniejeTekstury pępka rodem z ps3, nie kupować
Opublikowano 51 minut temu51 min Niektóre sklepy/ciuchy/tatuaże są dla edycji Ultimate. Chodzi o wybrane opcje personalizacji, nie że w ogóle nic nie zmienisz bez Ultimate. Edytowane 50 minut temu50 min przez wrog
Opublikowano 49 minut temu49 min Jak dla mnie to są jakieś unikalne sklepy w edycji ultimate, gdzie dostaniesz ciuch albo fryzurę niedostępne gdzie indziej, a miejscówek tego typu będzie dużo. Nawet w tym opisie każda z tych miejscówek jest opisana w liczbie pojedynczej.
Opublikowano 49 minut temu49 min 12 minut temu, BRY@N napisał(a):Jest gdzieś potwierdzenie tego co oni piszą o 700GB? Jeśli by się to sprawdziło to konsole z dyskami 825GB mają przejebane.Series S ma 370 GB na gry.
Opublikowano 48 minut temu48 min Już wycinankę zaczęli robić pół roku przed premierą, wcześniej tego nie było oprócz jakichś popierdółek, a teraz nawet napady. Tragedia jak im szekle uderzyły do łba.
Opublikowano 47 minut temu47 min 1 minutę temu, wrog napisał(a):Niektóre sklepy/ciuchy/tatuaże są dla edycji Ultimate. Chodzi o wybrane opcje personalizacji, nie że w ogóle nic nie zmienisz bez Ultimate.Tekst "Only open for business with the Ultimate Edition" raczej sugeruje ze w normalnej edycji akurat ta lokacja będzie zamknięta.
Opublikowano 46 minut temu46 min 1 minutę temu, SlimShady napisał(a):Już wycinankę zaczęli robić pół roku przed premierą, wcześniej tego nie było oprócz jakichś popierdółek, a teraz nawet napady. Tragedia jak im szekle uderzyły do łba.Było. Z rdr2 też wycieli jakiś mały gówno napad
Opublikowano 42 minuty temu42 min 21 minut temu, SpacierShark123 napisał(a):Ale czy ktoś tu pisze że nie kupi?Ja piszę :).
Opublikowano 37 minut temu37 min 4 minuty temu, Observer napisał(a):Tekst "Only open for business with the Ultimate Edition" raczej sugeruje ze w normalnej edycji akurat ta lokacja będzie zamknięta.To miałem na myśli. Masz miejscówki z konkretnym asortymentem zarezerwowanym dla Ultimate. Nie skorzystasz z nich bez bogatszej edycji, ale zakładam, że będzie więcej sklepów czy warsztatów.
Opublikowano 34 minuty temu34 min 3 minuty temu, wrog napisał(a):To miałem na myśli. Masz miejscówki z konkretnym asortymentem zarezerwowanym dla Ultimate. Nie skorzystasz z nich bez bogatszej edycji, ale zakładam, że będzie więcej sklepów czy warsztatów.
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.