Skocz do zawartości

Fotki


bomberman

Rekomendowane odpowiedzi

Slowo klucz. TY dales rade. Ja tez nigdzie nie pisze ze sie nie da zejsc tak z czasem. Tylko Ty kompletnie nie bierzesz pod uwage ze nie kazdy startuje z takiego pulapu jak Ty. Uprawiasz sport i dobrze sie prowadzisz cale zycie, masz kompletnie rozne zdolnosci adaptacyjne organizmu. Sporo wyzsze. Pozniej czyta to taki Bryan i chlop sie zalamuje ze robi powolny progres i zaczyna myslec ze moze to przez buty. Znam bardzo duzo ludzi z tej amatorskiej spolecznosci biegowej i wiekszosc poczatkujacych to typy po 30 ktorzy ostatnią stycznosc mieli ze sportem na wf. Dla nich sukcesem w pol roku jest zejscie ponizej 55 na dyche albo przebiegniecie tego dystansu. Owszem znam takich jak ty ktorzy nigdy nie trenowali biegania ale zawsze byl grany jakis orlik, sa szczupli i oni po pol roku biegania startuja z pulapu 45 przy praktycznie poczatku przygody z bieganiem :) Ale to maly procent. 

 

Co do kolegi Labteca, pamiec miesniowa dziala w ten sposob ze szybciej wracamy do wielkosci miesni ktore juz nasz organizm mial. Biorac pod uwage ilosc jego tkanki miesniowej ktora jest bardzo duza zeby tak na sucho wygladac rok temu musialby wygladac niewiel gorzej niz aktualnie ;)

Utrzymanie niskiego bf przy tak duzej masie miesniowej po prostu potrzebuje bardzo duzej ilosci testosteronu ktory jest wlasnie za te cechy odpowiedzialny, biorac pod uwage ze labtec pewnie ma ze 35 lat i poziom testosteronu w jego organizmie naturalnie spada taka sylwetka jest praktycznie niemozliwa na sucho. Tutaj juz nawet ciezka praca i micha nie mialyby wplywu a jakies ultra korzystne geny. Oczywiscie mozna wygladac swietnie na sucho ale nie z taka masą miesniową i żylkami na cyckach. No chyba ze zdjecia troche przeklamuja wielkosc bo ja tutaj widze ppteznie nabitego dzika nie plazową estetyczna sylwetke.

 

Juz i tak dawno na youtubach czy stronach fb sporo znanych i uznanych w tej branzy mowi wprost ze stosuje doping. Tak jak takie np Paleciaki z kfd. 

To nie tak jak 15 lat temu ze tacy jak Pudzian przysiegali na rózaniec ze on to wszystko na kreatynie zbudowal. Po czesci bylo to tez spowodowane troska o mlodych sebixow ktorzy po prostu biorac nieumiejetnie doping chcac wygladac jak pudziam zrobiliby seobie krzywde. Poza tym to ze Szarku czy Labtec wala sobie jakies nieduze dawki testosteronu w niczym im nie umniejsza bo wygladaja swietnie i wykonuja kawal ciezkiej roboty. Tym bardziej ze bedac na dopingu metabolizm jest w trybie supersajana i tak naprawde musza trenowac zeby tak wygladac czesciej i zrec wiecej. Troche o tym ostatnio czytalem a i zakumplowalem sie z MP w trojboju wiec opowiedzial mi jak wyglada to i owo jesli chodzi o amatorow podchodzqcych powaznie do bodybuildingu :)

 

To tyle ode mnie a jesli Labtec zrobiles to na bcaa z olimpu to przepraszam jesli Cie urazilem ;)

 

 

 

  • Plusik 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Nie mam co ukrywać, Na start 100 tabletek dianobol, w grudniu było drugie 100 i tyle, prawda taka ze dużo wagi nie przybyło, z 1-2kg może, pobiłem kilka PR i szybsze recovery zeby moc trenowac 6 razy w tygodniu

pompa daje ten efekt i robi z 2x większego, z rana to się czuje jak skinny bitch

 

 

IMG_20230116_221338.jpg

 

dziś ważyłem się to 81kg

Edytowane przez Labtec
  • Plusik 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

@labtec a jak dawki mety? Brałem na start masy i nabiło mnie niesamowicie czułem się wręcz jak czołg ale po 6 tygodniach to co działo się w moimi bebechami przy 30mg dało mi do zrozumienia że środki oralne nie są dla mnie. Dużo ludzi myśli że metka to lekki środek na start ale jak na moje to top 3 co miałem okazje stosować i gdyby nie skutki uboczne pewnie dalej bym leciał ale jednak nie chce się zajechać w tym wieku. Zresztą pamiętam kilka lat temu wrzucałeś już fotki i sylwetka była świetna , fajny masz fundament pod budowe sylwetki jakbyś leciał na 100% konkretna bestia byś był.

Odnośnik do komentarza

Mysle ze ludzie biora metke na pierwszy raz dlatego ze to tabletki. Zastrzyk brzmi przeciez duzo grozniej. Mimo ze jesli chodzi o szkodliwosc i przede wszystkim hepatoksycznosc jest zupelnie na odwrót. 

Jak kuzyn w szkole sredniej bral metke to zamienil sie z suchoklatesa w niezlego kocura. Sporo mu przybylo i to czystej masy miesniowej. Ale ile on tam tego bral to nie wiem.

Odnośnik do komentarza

Kuzyn czy labtec? 

 

Jak kuzyn to obstawiam ze nie. Drugi kuzyn(jego brat) bral jakis mix testosteronu jakis czas temu, przyznam wygladal jak kratos ale jak spytalem czy robil po tym odblok to powiedzial ze nie bo nie czul potrzeby :dafuq:  

Tak , to ten kuzyn ktory ostatnio kazal mi przemyslec to i owo na temat ksztaltu ziemii wiec skutki uboczne dosc powazne :/

Odnośnik do komentarza
On 1/27/2023 at 1:30 PM, kanabis said:

Boisz sie zastrzykow ze te swinstewko lykasz ? ;)

 

Tak, zastrzyków ogólnie, branie krwi itp,itd ale w 100% wiem ze teść dalby dużo lepsze i bezpieczniejsze efekty które tak szybko nie znikają

 

6 hours ago, SpacierShark123 said:

@labtec a jak dawki mety? Brałem na start masy i nabiło mnie niesamowicie czułem się wręcz jak czołg ale po 6 tygodniach to co działo się w moimi bebechami przy 30mg dało mi do zrozumienia że środki oralne nie są dla mnie. Dużo ludzi myśli że metka to lekki środek na start ale jak na moje to top 3 co miałem okazje stosować i gdyby nie skutki uboczne pewnie dalej bym leciał ale jednak nie chce się zajechać w tym wieku. Zresztą pamiętam kilka lat temu wrzucałeś już fotki i sylwetka była świetna , fajny masz fundament pod budowe sylwetki jakbyś leciał na 100% konkretna bestia byś był.

 

30-40mg/dziennie, żadnych skutków obuczonych, może tylko łatwo było mnie wkurwic, ale siłka 5-6 razy w tygodniu o 6 rano, wiec reszta dnia już na spokojnie, energii to daje niezłej bo mogłem drugi trening wieczorem robić.

Teraz na ziółkach jade: fenugreek, tribulus terrestris i tongkat ali a potem ashwaghanda przed spaniem, nie wiem czy to działa bo zaraz po dianobolu zacząłem używać ale jest już ponad miesiąc po ostatniej dawce dianobolu i utrzymuje z 90% siły

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

@Labtec Ty się igiełek nie bój tylko ożłop się wody jak koń na 2 h przed pobieraniem krwi i z twoimi kablami na wierzchu pielęgniarka Ci elegancko pobierze krew. Meta lubi jebac wątrobę a ona nie boli - próby wątrobowe zrób najlepiej na prywatnej wizycie; mówisz, że koksisz i musisz sie zbadać - proste. 

 

Posłuchaj albo nie - z oralami nie ma żartów i tak jak Ci @SpacierShark123 mówi, bierz się za kłucie; lęki Ci szybko i uprzedzenia miną jak poczujesz bombę po czystym teściu. :wub:

 

Pozdrawiam i zdrowia życzę.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

@Adam GlapJńskJ Z tym że jeżeli nie miał problemów gastrycznych to wątrobie raczej nic nie jest , wiadomo jakbym żył w PL badania by były robione ale tutaj nie ma takiej możliwości. Też warto dodać że dla nas śmiertelników dawki 30-40mg mety to są kosmiczne ilości ale spotkałem się z gośćmi co po 60-80 lecieli i żyją , nawet osobiście znam gościa co kilka lat leci na trenie i badani ma w normie. Są także asy jak u mnie w pracy co przed pójściem na siłownie gość zaczął bić dece z testosteronem i od 2 lat bije bez przerwy a zrobił może z 10-15kg wagi bo mięśni tam nie ma (jest to typowy ekto z brzuszkiem) gdzie przez pierwsze dwa lata nawet nie wiedząc co to sterydy mi wpadło 25kg suchego mięcha(samej wagi z ok.40kg). Więc tak dla potomnych jak chcecie brać towar poćwiczcie z 3 lata minimum na sucho by wykorzystać swój naturalny potencjał.

Odnośnik do komentarza

@SpacierShark123 Koledzy, którzy trenują zawsze powtarzali żeby od orali z daleka i jak się brać za robotę to safety first. 

 

 

46 minut temu, Dave Czezky napisał:

@Litwin81 mowil, ze to nie jest w ogole problem, bo kutas robi sie tak skoksowany, ze nie musi stawac.

 

Ale tęsniłem za Tobą Dawid w tym dziale.:popcorn:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...