Skocz do zawartości

OFFTOPIC


yaczes

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

A który z skórokopów nie jest na dopingu XD ?… Myślicie ze można na sucho zapieprzac w takim tempie 2, 3 razy w tygodniu plus treningi ? Przezi kilka lat ? XD i to jeszcze wielu prawie do 40-tki ? Litości … Najlepiej to widać gdy emerytowani piłkarze wyglądają min +10 lat w 2 lata po zakończeniu kariery… soku nie trzeba już brać, a organizm wyeksploatowany 

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

Tak wielu tych zalozmy w wieku ok 35 lat to chyba nie ma w piłce. Zlatan, Lewy, Ronaldo? 

 

Cieżko z perspektywy amatora powiedziec co sie da a co sie nie da.  Goscie maja wszystko podopinane na ostatnie guziki. Przede wszystkim jedzenie, masaze, regeneracje. Przeciez oni maja nawet trenerow snu. Sa przygotowani na te obciazenia latami. No i to sa jednak pojedyncze jednostki na caly glob. Wiek sportowcow idzie w kazdej dyscyplinie do gory. Bardzo duzo zmienily sie tez nawyki, nie oszukujmy sie ci co konczyli kiedys kariery w wieku 32 lat raczej mieli to co wyzej wymienilem w dupie. Bo chyba nikt nie powie ze nie mieli dostepu do nawet najzwyklejszego testosteronu :yao: Bolt mimo ze byl jednym z najczesciej poddawanych sportowcow testom antydopingowym nie mial ani jednej wpadki. A praktycznie kazdy inny sprinter z top 10 wszechczasow mial. Po prostu zdarzaja sie nieliczne wyjatkowe jednostki z wygrana na loterii genowej. A ze organizm bedzie po takim czyms wyeksploatowany? No tak wyglada sport zawodowy. Wiekszosc siatkarzy czy koszykarzy mialaby rozjebane kolana gdyby nie zastrzyki z kolagenu. 

 

Ale nie mowie tez ze nic nie biora bo tego nie wiadomo. Sport zawodowy to sport zawodowy. Jak trzeba to trzeba. Kiedys Pantani powiedzial do kolarskiej komisji antydopingowej ze sa banda hipokrytow oczekujacych od nich wjazdu na alpy z predkoscia pociagu dzien w dzien przez trzy tygodnie a pozniej urzadzaja pokazowe dyskwalifikacje. Cos w tym jest. Czlowiek jest tylko czlowiekiem a oczekiwania od sportowcow zawodowych w naszych czasach czesto juz wybiegaja ponad to.

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Kabi w punkt, bo ciężko stwierdzić co się da a co nie, a porównywanie się z typami których 99,9% życia kręci się wokół treningów i trzymania michy pod okiem najdroższych specjalistów to krótka droga po sznur do castoramy. Robercik to pewnie wpierdala jakieś kurczaki wychowywane w kurzym spa po 100 euro za kg, a nie prawilne filety z biedry niewiadomego pochodzenia.

To oczywiste, że zwykły kąsolomaniak bez kłucia dupy nawet nie liźnie takiej formy bo trzeba zapierdalać w januszexie na etacie by kupować gierki.

Odnośnik do komentarza

Kup po prostu normalna wage za 50zl. W wadze za 200zl i tak te wszystkie ficzery są gowno warte 

 

Jak chcesz cos lepszego to tanita. Sam mam jakis tanszy model , kiedys kupilem ale te mierzenie bf to tez takie pi razy oko. I tak waze sie na jakiejs zwyklej z obi.Jako punkt odniesienia moze byc chociaz tez jak sobie raz na jakis czas zmierze bf to trzy razy pod rzad zmierze a wynik kazdy inny. Fakt ze wahania 0,1%/0,2% no ale jednak 

 

Te wagi w przychodniach to są tanity za parenascie klockow

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Byłem dzisiaj u zajebistego fizjo, powiedział, że w moim przypadku rehabilitacja to dźwiganie ciężarów, dał zestaw ćwiczeń które mam robić (rozciąganie aktywne głównie) i mixować to z ćwiczeniami na siłowni, ale mam robić unilateralne ruchy (martwy na jednej nodze, bułgarskie siady, splity). Będzie zaje.biście, czuję się jakby ktoś mi świat pomalował na kolorowo. Polecam Marka Purczyńskiego jak ktoś jest z Wrocławia albo ma blisko, mega konkretny koleś. Tylko 3 paki za wizytę, dobrze, że kolejna za 3 miesiące xd

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Blaise napisał:

Byłem dzisiaj u zajebistego fizjo, powiedział, że w moim przypadku rehabilitacja to dźwiganie ciężarów, dał zestaw ćwiczeń które mam robić (rozciąganie aktywne głównie) i mixować to z ćwiczeniami na siłowni, ale mam robić unilateralne ruchy (martwy na jednej nodze, bułgarskie siady, splity). Będzie zaje.biście, czuję się jakby ktoś mi świat pomalował na kolorowo. Polecam Marka Purczyńskiego jak ktoś jest z Wrocławia albo ma blisko, mega konkretny koleś. Tylko 3 paki za wizytę, dobrze, że kolejna za 3 miesiące xd

 

Ten post to taki wczesny @zdrowywariat 

  • Haha 1
  • beka z typa 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Chyba normalne, że każdy człowiek się cieszy, gdy odzyskuje zdrowie? I chuj mnie obchodzi jaką metodą, a tym samym dowody naukowe.

 

Walczyłem o zdrowie 2-3 lata, najpierw wjechały suplementy na stawy, później pojawił się chiropraktyk, który pomógł mi z kręgosłupem, do tego zacząłem regularnie chodzić 2 razy w tygodniu na basen i raz na jakiś czas na masaż, następnie pojawiła się osteopatka, która wyleczyła mi już do końca rękę i biodro, ale i dała ćwiczenia, żebym robił je raz dziennie w domu, a jakby tego było mało to smaruję stawy różnymi olejkami z masą ziół i spróbowałem nawet krioterapii w tej lodówce (8 wizyt przed samym skokiem).

 

Blaise możesz mnie nie lubić, ale mnie to cieszy, że jest dobrze z twoim zdrowiem, a będzie jeszcze lepiej. Dr n. med. Zbigniew Martyka powiedział, w którymś wywiadzie, że w ponad 50% (nie pamiętam dokładnie ilu) nasze zdrowie zależy od nas samych i ja się z tym zgadzam, bo reszta to genetyka i inne czynniki, na które nie mamy wpływu. Gdy ważyłem

105kg zaczęły się też u mnie inne problemy ze zdrowiem, a dziś przy wadze 75kg i sportowym trybie życia wszystko odeszło w zapomnienie.

 

Źle jest być ulańcem, ale jeszcze gorzej jest nim być po 40 roku życia, wtedy zaczynają wyłazić choróbska ze zbyt dużej nadwagi. Pozdrawiam :)

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, Blaise napisał:

Polecam Marka Purczyńskiego jak ktoś jest z Wrocławia albo ma blisko, mega konkretny koleś.

to chyba ten koleś co sam sobie na filmie wbijał igły w nogę bez odpowiedniej dezynfekcji ;) ale content ogólnie ma fajny

 

18 godzin temu, Blaise napisał:

Tylko 3 paki za wizytę, dobrze, że kolejna za 3 miesiące xd

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Czyli mówicie, że BMI jest uja warte i brzuszki również?

 

Przy wzroście 175cm, wadze 74kg i wieku 43 lata wychodzi mi, że mam wagę prawidłową, ale jestem prawie na granicy wagi prawidłowej, a nadwagi:

 

spacer.png

 

Od poniedziałku do czwartku robię 2000 brzuszków (500 dziennie) na takim specjalnym przyrządzie, gdzie można sobie zwiększać ciężar, 12 serii po 40-50 powtórzeń z 1 min przerwami.

 

Moim celem jest odkrycie kratki, ale nie chciałbym więcej zrzucać, a jak wspomniałem ważę już 74kg (nad ranem).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 27.06.2023 o 07:55, Sedrak napisał:

A sam sklep KFD ma również punkty, które można wymieniać na zniżki. Ja z tego rzadko korzystam, bo kupon na zniżkę można wykorzystać dopiero od zakupów powyżej pewnej kwoty.

https://sklep.kfd.pl/module/allinone_rewards/rewards

Tu możesz poczytać.

dzięki. finalnie zamówiłem w sfd i okazało się, że tez można zbierać punkty i wymieniać na kupony. 

  • Plusik 1
  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...