Skocz do zawartości

własnie ukonczyłem...


Gość Orson

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 2.08.2020 o 17:37, SlimShady napisał:

Warto dzisiaj ruszać GTA1, GTA2 i London? i czy wersje na PSX są grywalne, bo już nie pamiętam stanu technicznego.

 

Jeśli chodzi o jedynkę, to na PSX gra się tragicznie, na granicy tolerancji organizmu. Grafika to jeszcze pół biedy, ale framerate daje strasznie popalić. Fizyka w grze jest tragiczna (to akurat niezależne od platformy), no i mamy tu rozwiązania, które już na premierę były mocno nie na czasie, chociażby brak normalnego systemu save (wspomniane przez sutqa zaliczanie całości mapy) czy checkpointów. Co więcej, nie da się powtarzać misji xd. Generalnie przy odrobinie niefarta można się wje.bać w maliny i godzina-dwie gry idzie na marne, bo nie ma z czego dozbierać kasy na zaliczenie mapy (za dzieciaka kombinowałem z rozwałką, szczególnie po zdobyciu czołgu).

 

Dwójkę ogrywałem parę dobrych lat temu na PC i oceniam, że całkiem dobrze się zestarzała. Z London nie miałem do czynienia. Generalnie: jeśli grać, to na PC/emu.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Wakacje w kraju to świetny pretekst, żeby odkurzyć PS2 i pocisnąć jakieś starocie. Padło na sejw z:

 

- God of War, które miałem skończyć rok temu, ale na 10 minut przed wyjazdem na lotnisko byłem w Hadesie. Kiedy doszedłem do Aresa, który skroił mnie trzy razy z rzędu bez popitki zauważyłem, że grałem na God Mode. Trzy godziny klony męczyłem. O piątej rano w końcu ujrzałem napisy.

- The Mark of Kri - hehe, ale się w to fajnie grało. Zrobiłem nawet wszystkie areny z challenge'ami. Te pokrzykiwania Rau świetnie się komponują z rozrywanym na strzępy ścierwem. Przeszedłem grę nawet drugi raz, żeby masakrować wszystko toporem. Ależ fajnie niektóre combosy wyglądały w akcji. Członki fruwały wszędzie.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
W dniu 2.08.2020 o 16:37, SlimShady napisał:

Warto dzisiaj ruszać GTA1, GTA2 i London? i czy wersje na PSX są grywalne, bo już nie pamiętam stanu technicznego.

jasne ze warto ale nie na PSX to byl tragiczny port imo, raz na jakis czas sobie wracam do GTA1 i 2, w London tylko raz gralem, w sumie moze sobie odswieze

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, kubson napisał:

jasne ze warto ale nie na PSX to byl tragiczny port imo, raz na jakis czas sobie wracam do GTA1 i 2, w London tylko raz gralem, w sumie moze sobie odswieze

Tylko, że ten system sejwów jest dla mnie niedopuszczalny w jedynce(sprawdziłem ile zajmuje, ok. 12 h, więc całkiem sporo). No nie wiem, przydałby się jakiś mod z możliwością sejwowania kiedy się chce za pomocą f5.

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, SlimShady napisał:

Tylko, że ten system sejwów jest dla mnie niedopuszczalny w jedynce(sprawdziłem ile zajmuje, ok. 12 h, więc całkiem sporo). No nie wiem, przydałby się jakiś mod z możliwością sejwowania kiedy się chce za pomocą f5.

epsxe - robisz save state w dowolnym momencie. Chyba domyślnie jest pod f5.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W GTA V dobrze wypośrodkowali między sentymentem anowoczesnością, zawsze coś się znalazło do słuchania. No, ale SA to król jednak dla mnie, latanie Shamalem przy Radio X, albo K-DST do dziś sprawia radość. Za to z GTA IV chyba żadnego kawałka nie pamiętam.

Edytowane przez krupek
Odnośnik do komentarza

No kilka klimatycznych utworów z Vladivostoku, trochę niezłego rapu i świetny Electrochoc. Trochę mało, żeby aż tak się jarać i klikać śmieszne emotki pod postem Roziego, co najmniej jakby powiedział, że najlepszy soundtrack w serii miało GTA1.

 

A miałem już się nie łapać na bait o nazwie "GTAIV>reszta serii".

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...