Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 8.11.2023 o 11:38, XM. napisał:

I tak masz łatwiej bo na xboxa trochę tego jest, kurwa - znaleźć coś na PS3 to jakiś cud. Kupiłem te gitarę od WoR, myślałem że dongel ten sam, a tu się okazuje, że nie dziala. Nie dość, że nie idzie znaleźć tego w normalnej cenie to jeszcze pojebało i jedne gitary do dongla od gh3/wt, a reszta do innego dongla.

 

Szukaj sprzętu z World Tour lub Band Hero na PlayStation 2. Jest to dokładnie to samo, co do PS3, ale zazwyczaj śmiga sporo taniej bo ludzie nie wiedzą.

Odnośnik do komentarza

994-A45-B6-0-DFC-4-F0-C-9-C6-B-929392-A5Hokuto no Ken fitness boxing - kupiłem bo na pakerni, gdzie ćwiczę swoje cherlawe ciało nie mam czasu ani ochoty na cardio ;) W domciu to co innego! W grze nie ma krwi ale to nadal Fist of the north star i jak ktoś zna historię, to będzie łykał wszystkie tytuły, które będą się pojawiały(a tych jest jak na lekarstwo).

 

Nowe wydanie starego Dodonpachi + jakiś kilkustronnicowy poradnik w języku japońskim. Te shmupy z Cave od dawna mam w serduszku i żałuję, że nie kupowałem wszystkich wydań.

 

Lalka Taki z Soul Calibur (mam też Mitsu) bo jestem starym nerdem. Niestety, według znawców, figurka nie jest wiernie odwzorowana bo ma za małe piersi za to pierwszy raz spotykam się z takim czymś jeśli chodzi o zabawkę, jak z przywiązaniem uwagi do odpowiedniego wyeksponowania sutków :dafuq:

  • Plusik 7
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, jimmyyy8 napisał:

Jak skończę nurka Dave'a to wjeżdża Dredge + trochę 16-bitowej nostalgii. Jedyne co pamiętam, to że Król Lew był kurewsko trudny

 

20240110_134236.thumb.jpg.fbd866e23cddf8f4547aac3e0e8eef78.jpg

 

Na tego Disneya też się czaje, ale poczekam aż będzie może jakaś przecena pudełkowa bo za cyfrowke 38 w promo można dać. Alladyna bym ogral. 

Odnośnik do komentarza

Identycznego właśnie odsyłałem. Pisałem o tym, że wyrzucał czasem dziwne czarne artefakty w przeglądarce ale zgłębiłem temat i podobno to cecha mobilnych RTXów. W grach już tego nie ma, anyway do mnie też właśnie przyszedł wczoraj kolejny egzemplarz Legion Slima :)

 

 

Pierwsza odpowiedź w tym reddit poście zdaje się rozwiązywać problem, jak wrócę z pracy to się pobawię bo to irytujące jest. Głównie pojawia się w you tube na małym okienku, na full screen jest ok

Edytowane przez GearsUp
Odnośnik do komentarza

Po miesiącach pierdolenia i zawracania dupy wreszcie zdecydowałem się na zakup. Wersja LCD 512gb, czyli ta z nibymatowym ekranem. Kupiona pół roku temu i rzekomo mało używana. Stan jest idealny, sprzedający podjechał nowym Porsche 911, więc jestem skłonny wierzyć. Cena 300$. Kupujący sprzedawał, bo kupił OLEDa, którego na moją prośbę wziął ze sobą, więc mogłem porównać. Ekran, wiadomo, sporo lepszy nawet na pierwszy rzut oka. Ale czy o kolejne 300$ lepszy? Chyba nie. W każdym razie jestem zadowolony, że wreszcie mam. Zastanawiałem się nad ROG Ally, który nowy kosztuje 400$, ale po obejrzeniu testów stwierdziłem, że łatwość obsługi jest więcej warta dla mnie niż większa moc

 

IMG_3006.jpeg

  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...