Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Gram ostatnio w Kena i muzyka w tej grze przywróciła wspomnienia z dosyć mocno przeciętniej platformówki na PC pod tytułem Akimbo. Szybkie wyszukiwanie na allegro i jest jeden komplet z z angielską okładką. Dobrałem jeszcze coś żeby wysyłka była darmowa. Trochę więcej się dobrało :reggie: W sumie sama klasyka którą kiedyś się piraciło, no może z wyjątkiem Heroes VI. 

 

Pełniak chyba wylądował w jednym z numerów Cybermycha. 

CCAD8DCD-B8A3-48B7-80D4-63B2721317EC.thumb.jpeg.beb8127dee5cd23d1280f302b03e12f1.jpeg

 

 

 

  • Plusik 7
  • Lubię! 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

No wiadomo, mama z kiosku przyniosła to się grało :wub: 

 

Ja najlepiej wspominam Jazz Jackrabbit 2 i dodatek świąteczny, Kapitan Pazur, Rayman 2 i 3, Psychonauts, Mario and Luigi DOS oraz porty z amigi i mega drive. No i kultowe mame32, setki godzin w tym spędziłem, dzięki temu znam całą klasykę lat 80 i 90, nawet gierki z Vectrexa które do dzisiaj dobrze się trzymają.

  • Lubię! 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Badus napisał:

Czy to jest ta ich ostatnia świeżynka? Jak wrażenia w porównaniu do Pro Controllera?

Analogi z efektem halla (elimunuja drift) dzialaja mega przyjemnie. Spusty sa analogowe. Do tego jest apka, ktora mozna ustawic "martwa strefe" w spustach, sile wibracji czy galek analogowych. 

Opcja mapowania lopatek i robienia makro. Jak za 320zl to pad przebija proCona. 

Na luzie wybudza sie konsole guzikiem lub potrzasajac padem. Ma 3 profile ustawien do zmian. Krzyzak jest bardzo precyzyjny. W sumie nie mysle o powrocie do procontrollera. Do tego stacja dokujaca bardzo ladnie sie prezentuje i podczas ladowania oswietla spod białą poswiatą. Akumulator ponad 20godz trzyma. Jedynie czego mu brak to HD Rumble (choc wibracje ma bardzo przyjemne) oraz czytnik Amiibo

Edytowane przez maniekboy
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...