Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

52 minuty temu, Daffy napisał:

Kociarze tfuuu...jeszcze mi się podobają ich teksty, że koty są super i kupują ragdolla bo ma charakter jak pies xddddd no zayebiscie kupujesz kota o cechach psa zamiast po prostu kupić psa xdddd


Ja lubię i koty i psy tyle, że piesek nie pasuje mi kompletnie do stylu życia. Ja co jakiś czas w piątek stwierdzam, że jadę w góry i nas nie ma na weekend w domu i nie zamierzam ani nikogo prosić o dom tymczasowy dla zwierzaka ani nie chcę urządzać psu warunków i zabierać go ze sobą. Chcę sobie polatać tanio po różnych krajach i też nie zamierzam mieć problemu z tym, że ojeju ale co my zrobimy z Pimpusiem? Nic, bo Pimpuś nie istnieje, mamy kota a kot zostanie sobie w dużym mieszkaniu a mama przyjdzie go nakarmić wieczorem, porzuca mu piłkę i eluwina :drakeyeah: Moim hobby jest branie kota na ręce, podejść do okna i oglądać ludzi, którzy mokną na deszczu i zimnie wyprowadzając swoje pieski.
No i nie można jeszcze zapomnieć, że jeśli człowiek jest zjebanym psiarzem to jest zjebany do kwadratu. Sranie po chodnikach, wycie psa w mieszkaniu, puszczanie Terminatora rasy nuklearnie niebezpiecznej luzem bez smyczy i kagańca na osiedlu pełnym ludzi i małych dzieci, które tracą pół HP po jednym kęsie takiego bydlaka śmierdziela. No i nie zapominajmy o tym, że jeśli człowiek jest zjebanym psiarzem to na każdym kroku musi powtarzać o wyższości psów nad kotami jak gdyby jego zdanie było cokolwiek warte :kekw: Jak ktoś ma fioła na punkcie kotów to co najwyżej brzydko pachnie i ma bluzę całą w sierści i tyle ale jak ktoś ma fioła na punkcie psów to może cię nawet zabić.
 

44 minuty temu, Homelander napisał:

Alergia

żałosne, jesteś słaby.
 

homelandur.jpg

  • Plusik 3
  • Lubię! 1
  • Dzięki 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza

Racja, nie polecam psów osobiście, swojego uwielbiam ale drugi raz błędu nie popełnię. Najgorsze jak bezczelnie szczeka za drzwiami jak się siedzi na kibelku o 23 że chce wyjść. Człowiek przygotowany na relaks, a tu skarpet czystych brak, kurtki się nie chce zapiąć,a ten świńskim truchtem wącha wszystkie krzaki zamiast załatwić sprawy w 3 minuty. Ponoć dzieci jeszcze gorsze.

Edytowane przez Rtooj
Odnośnik do komentarza

Ja mam psa i jeździ wszędzie z nami, ale rasa była wybierana pod to by ten pies z charakteru był bardziej jak czworonożne dziecko i przyjaciel rodziny niż ochroniarz szczekacz. Na samolotowe wycieczki zostaje u kogoś w rodzinie i wtedy wręcz rodzina bije się między sobą, kto teraz ma się nią zaopiekować.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Daffy napisał:

wtedy wręcz rodzina bije się między sobą, kto teraz ma się nią zaopiekować.

a później wyłączyłeś PlayStation i wcale tak nie było :kekw: Dobra już dosyć tego tematu o pieskach i kotkach wiadomo, że każdy psiarz jak zobaczy kota to musi napisać coś o psach bo nie wytrzyma i szlag go trafi na myśl, że reszta świata ma wyjebongo na jego pieska. Pieski są fajne ale wy właściciele to psujecie im renomę na maksa.

  • This 2
Odnośnik do komentarza
35 minut temu, Dr.Czekolada napisał:

Bardzo spoko słuchawki. Ich jedyny poważny minus wg mnie to tylko brak możliwości, żeby nie włączała konsoli przez co używanie ich z innymi urządzeniami jest bez sensu chyba, że chcemy tylko telefon sparować w trakcie grania.

 

Ja znalazłem. 

Wychodzisz z domu, żeby je włączyć czyli poza zasięg konsoli, wcześniej i tak włączały, teraz już nie. Bekowe, ale prawdziwe. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Daffy napisał:

Kociarze tfuuu...jeszcze mi się podobają ich teksty, że koty są super i kupują ragdolla bo ma charakter jak pies xddddd no zayebiscie kupujesz kota o cechach psa zamiast po prostu kupić psa xdddd

 

Masz wtedy kota, który ma najlepsze cechy psa, a przy okazji jest pozbawiony psich wad. Czego tutaj nie rozumiesz?

 

Kiedyś zastanawiałem się nad zakupem Maine Coona, bo skurwiel potrafi być wielkości psa i pewnie niejednego zjeść. Wcześniej miałem kotkę norweską, która odganiała psy, które przychodziły do suczki sąsiada, bo ta miała cieczkę. Potrafiły uciekać przed niedużym kotem, to nawet nie wiem czy chcę sobie wyobrażać jaka by była ich reakcja na takie bydle. Albo reakcja potencjalnego złodzieja, który w nocy kręciłby się aby coś ukraść. Na psa mógłby być przygotowany ale na to, że natknie się na "tygrysa" albo kilka takich sztuk w nocy to już niekoniecznie. @Homelander są rasy, które nie uczulają, np. Syberyskie Neva Masquarade.

 

9 godzin temu, Krzysztof93 napisał:


Moim hobby jest branie kota na ręce, podejść do okna i oglądać ludzi, którzy mokną na deszczu i zimnie wyprowadzając swoje pieski.

 

1611014503_il5ynu_600.jpg

:drakeyeah:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.