Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Szybkie pytanie. Jest sens kupować switch jak chce się grać SOLO? Chciałem wziąć nowego OLED bo chętnie zagrałbym w Donkey Kong i Mario Kart. Kiedyś miałem chwilę Wii i tyle mojej przygody z ich konsolami. Oglądam sobie recki różnych Marianów i wszędzie wspominają, że gierki dla 2 albo kilku osób najlepiej. I tak sam już nie wiem. Mam xsx i ps5, myślałem, że switch fajnie uzupełniłby kolekcje, ale dla mnie sensem grania jest granie solo. CY takie Mario Odyssey, 3D World w pojedynkę mają sens?

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, PiPoLiNiO napisał:

Mario Odyssey, 3D World w pojedynkę mają sens?
 


Odyssey to gra typowo single player.

 

3D World niektórzy wolą przechodzić w pojedynkę inni w kilka osób. Ja przechodziłem na oba sposoby i chyba lepiej mi się w to grało samemu, ale w dwie osoby też była dobra zabawa. 

 

Donkey Kong Country Tropical Freeze - samo przejście gry udało mi się osiągnąć również w multi, ale zrobienie jej na 100 % łącznie ze świątyniami i bonusowym światem było możliwe tylko samemu 

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, pawelgr5 napisał:

Tak, ale nie chce dopłacac do takich rozwiązan bo poza Smashemi MK8 nie ma nic co by mnie interesowało na multi.

LAN adapter działający kosztuje mniej niż wynosi różnica w cenie oled vs old switch. Jak grasz na tv to kompletnie nie ma sensu wymieniać bo poza kartą lan nic nie zyskujesz względem v2. 

Odnośnik do komentarza

Moja paczka z najlepszego sklepu od wczoraj sobie leży i czeka, aż ją kurier odbierze. Nikogo nie poganiam, ale @Dave Czezky powinien przeczytać ten post i wyciągnąć wnioski :sapek:

 

edit: c00rwa, dosłownie dwie sekundy po zapisaniu posta dostałem powiadomionko, że paczka ruszyła w drogę. Dzięki kolego, tak szybkiej reakcji się nie spodziewałem :notbad:

Odnośnik do komentarza

 Po Psyhonauts2 mam parcie na więcej skakanek. Do tego forumowa bitwa gierek i 8 bitów z pegaza  wiecznie żywe, to premiera nowego pstryka okazuje się jako idealny pretekst do powrotu do korzeni całej tej zajawki :). Mariana i Lucka się pożyczy, odświeży nieco z klasyków z NESa itp. Hades jeszcze raz od początku, tym razem na handheldzie? no kurwa, jeszcze jak. Jest podjarka na zabawkę :banderas:.

 

 

 Łyżka dziegciu. Preorder (yep b&w OLED + Metroid) bezpośrednio ze str BigN poszedł dopiero w ubiegłym tyg, i zamówienie cały czas wisi jako "processing" , żadnego info o wysyłce, nic null kurfa :whyyy:. Obawiam się, że żadnego kuriera jutro nie będzie :frog:.

 

edit. 

a jednak! :woot:

Spoiler

IMG_20211007_201112.thumb.png.487b8a13aee00b541ab697252918a021.png

:yahoo:

 

Edytowane przez alb84
Odnośnik do komentarza

Heh, zabawna ta dystrybucja konsol.

 

Ultima - preorder w lipcu niemal zaraz po pojawieniu się OLED w PL ofercie:

Cytat

Niestety z tego co widzę po kolejności składanych zamówień, pańskie znajduje się pod koniec stawki. Będziemy je realizować z kolejnych dostaw, które będą pojawiały się u nas do końca roku.

 

Media Expert - zamówienie sprzed niecałych dwóch tygodni:

Cytat

Gotowe do wysyłki

 

 

No cóż, anulujemy Ultimę, a jutro będziemy testować, o co tyle halo. Szkoda, że do SMT5 jeszcze miesiąc.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...